2019. gada 8. decembris
Gunārs, Gunis, Vladimirs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Lauku 20.sporta spēles 22.02.1998 1.00 46

Latvijas Lauku 20.sporta spēles 1998-02-22 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 6521 38559
2Liepa-Liepiņa Mārīte110882Limbažu 3.vidusskola 548-2622
3Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 6179 19198
4Pētersone Evita270273LLU sporta klubs 4440-16424
5Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 7114 8122
6Seļavina Anna201081Krāslava (bez kluba) 40-170
7Kristīne Šišla201280Sporta klubs "Cerība" 6105-2580
8Zāģere Skaidrīte231276Galda tenisa klubs "Sloka" 663 1679
9Pusaudze Anita111057Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6377 19396
10Seimuškāne Inese060554Jēkabpils Sporta skola 30-70
11Mihailova Marina290580Kuldīgas rajona Sporta skola 6321 4325
12Žukovska Irina060275LLU sporta klubs 5300 16316
13Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 4586-7579
14Bleidere Māra210476Talsu Sporta nama GT sekcija 515 3449
15Balabanova Jeļena240476Rīga (bez kluba) 667 1077
16Egle Ieva050978Kandavas LT sporta klubs 486-1175
17Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 7450-4446
18Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 2552 6558
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 13Bleidere Māra 1 : 0Balabanova Jeļena-11
 13Bleidere Māra 1 : 0Egle Ieva-11
 10Balabanova Jeļena 1 : 0Egle Ieva-9
-2Balabanova Jeļena 0 : 1Eriksone Vera 3
-1Egle Ieva 0 : 1Krūmiņa Laura 2
 2Gāga Baiba 1 : 0Liepa-Liepiņa Mārīte-1
 3Gāga Baiba 1 : 0Kraukle Mudīte-2
 7Gāga Baiba 1 : 0Pētersone Evita-6
 6Gāga Baiba 1 : 0Pusaudze Anita-5
 13Gāga Baiba 1 : 0Ročāne Daina-11
 7Gāga Baiba 1 : 0Eriksone Vera-6
-5Liepa-Liepiņa Mārīte 0 : 1Kraukle Mudīte 6
-2Liepa-Liepiņa Mārīte 0 : 1Pētersone Evita 3
-8Liepa-Liepiņa Mārīte 0 : 1Zāģere Skaidrīte 9
-10Liepa-Liepiņa Mārīte 0 : 1Bleidere Māra 11
 21Kraukle Mudīte 1 : 0Pētersone Evita-16
 7Kraukle Mudīte 1 : 0Straumīte Anita-6
-1Kraukle Mudīte 0 : 1Ročāne Daina 2
-12Kraukle Mudīte 0 : 1Balabanova Jeļena 15
 3Pētersone Evita 1 : 0Kristīne Šišla-2
 6Straumīte Anita 1 : 0Seļavina Anna-5
 9Straumīte Anita 1 : 0Kristīne Šišla-8
 7Straumīte Anita 1 : 0Zāģere Skaidrīte-6
-3Straumīte Anita 0 : 1Pusaudze Anita 4
-3Straumīte Anita 0 : 1Mihailova Marina 4
-2Straumīte Anita 0 : 1Eriksone Vera 3
-5Seļavina Anna 0 : 1Kristīne Šišla 6
-6Seļavina Anna 0 : 1Zāģere Skaidrīte 7
-1Seļavina Anna 0 : 1Eriksone Vera 2
-10Kristīne Šišla 0 : 1Zāģere Skaidrīte 11
-9Kristīne Šišla 0 : 1Egle Ieva 10
-2Kristīne Šišla 0 : 1Eriksone Vera 3
-3Zāģere Skaidrīte 0 : 1Žukovska Irina 4
-2Zāģere Skaidrīte 0 : 1Eriksone Vera 3
 3Pusaudze Anita 1 : 0Seimuškāne Inese-2
 7Pusaudze Anita 1 : 0Mihailova Marina-6
 7Pusaudze Anita 1 : 0Žukovska Irina-6
 3Pusaudze Anita 1 : 0Balabanova Jeļena-2
-2Seimuškāne Inese 0 : 1Mihailova Marina 3
-3Seimuškāne Inese 0 : 1Žukovska Irina 4
-9Mihailova Marina 0 : 1Žukovska Irina 10
 15Mihailova Marina 1 : 0Eriksone Vera-12
-3Mihailova Marina 0 : 1Krūmiņa Laura 4
 4Žukovska Irina 1 : 0Bleidere Māra-3
 1Ročāne Daina 1 : 0Bleidere Māra
 1Ročāne Daina 1 : 0Balabanova Jeļena