2019. gada 12. novembris
Kaija, Kornēlija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Trīszvaiģžņu spēles individuālās sacensības 02.08.1997 1.00 29 43

Trīszvaiģžņu spēles individuālās sacensības 1997-08-02 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ansveriņa Ārija210245Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5398 9407
2Jordāne Laimdota070527Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 3124-4120
3Pole Maija060945Valmieras galda tenisa klubs 388-1771
4Saržante Ruta010139Valmieras galda tenisa klubs 5100 10110
5Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 5475-12463
6Ševcova Gaļina230747Daugavpils galda tenisa klubs 5334 41375
7Balode Veronika090830Rīga (bez kluba) 396-1680
8Bindule Astra010143Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 30 106
9Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 31472 91481
10Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 1332332
11Jēkabsone Kristīne010171Kuldīga (bez kluba) 2875 1537
12Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 2846-2844
13Gurtajute Vera140665Daugavpils galda tenisa klubs 1305305
14Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 1213213
15Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 41048 131061
16Žukovska Irina060275LLU sporta klubs 1490-1489
17Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 2916-3913
18Ķiepe Linda051077Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 1861-7854
19Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 2895 7902
20Pundure Līga010170Jēkabpils Sporta skola 100
21Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 41358 11359
22Freiberga Rasma220259Liepāja (bez kluba) 31064-61058
23Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 4787 10797
24Straumīte Anita180451Valmieras galda tenisa klubs 4181-3178
25Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 20-40
26Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 5740-2738
27Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3269-8261
28Vanaga Vineta010153Kuldīgas rajona Sporta skola 5200 27227
29Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 30-70
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Ansveriņa Ārija 1 : 0Jordāne Laimdota-3
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0Pole Maija-2
 8Ansveriņa Ārija 1 : 0Saržante Ruta-6
-6Ansveriņa Ārija 0 : 1Devičenska Olga 7
 8Jordāne Laimdota 1 : 0Pole Maija-7
-9Jordāne Laimdota 0 : 1Saržante Ruta 10
-8Pole Maija 0 : 1Saržante Ruta 9
-3Saržante Ruta 0 : 1Ševcova Gaļina 4
-24Devičenska Olga 0 : 1Ševcova Gaļina 30
 3Devičenska Olga 1 : 0Balode Veronika-2
 2Devičenska Olga 1 : 0Bindule Astra-1
 4Ševcova Gaļina 1 : 0Balode Veronika-3
 3Ševcova Gaļina 1 : 0Bindule Astra-2
-11Balode Veronika 0 : 1Bindule Astra 13
 1Kartuzova Olga 1 : 0Jēkabsone Kristīne
 2Kartuzova Olga 1 : 0Sveile Sanita-1
 6Kartuzova Olga 1 : 0Jozepsone Ina-5
Tjurina Liāna 0 : 1Jēkabsone Kristīne 1
 1Gunta Kuzmane 1 : 0Gurtajute Vera
-3Gunta Kuzmane 0 : 1Sveile Sanita 4
Buņķe Margita 0 : 1Sveile Sanita
 10Sveile Sanita 1 : 0Freiberga Rasma-9
-1Žukovska Irina 0 : 1Ročāne Daina 2
-5Ročāne Daina 0 : 1Freiberga Rasma 6
-7Ķiepe Linda 0 : 1Krūmiņa Laura 8
-1Krūmiņa Laura 0 : 1Jozepsone Ina 2
Pundure Līga 0 : 1Jozepsone Ina
 4Jozepsone Ina 1 : 0Freiberga Rasma-3
 1Gāga Baiba 1 : 0Straumīte Anita
Gāga Baiba 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū
 8Gāga Baiba 1 : 0Eriksone Vera-7
 1Gāga Baiba 1 : 0Vanaga Vineta
 5Straumīte Anita 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-4
Straumīte Anita 0 : 1Eriksone Vera 1
-8Straumīte Anita 0 : 1Vanaga Vineta 9
 2Eriksone Vera 1 : 0Štamere Dace-1
 1Eriksone Vera 1 : 0Vanaga Vineta
 1Eriksone Vera 1 : 0Birzniece Austra
-11Štamere Dace 0 : 1Vanaga Vineta 13
 4Štamere Dace 1 : 0Birzniece Austra-3
 5Vanaga Vineta 1 : 0Birzniece Austra-4
Ansveriņa Ārija 1 : 0Saržante Ruta
Devičenska Olga 0 : 1Ševcova Gaļina