2019. gada 20. novembris
Anda, Andīna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
SK "US" atkl. sac. reit. v. 351. un liel. (1.-32.vieta) 18.11.1997 1.00 32 80

SK "US" atkl. sac. reit. v. 351. un liel. (1.-32.vieta) 1997-11-18 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ozols Andris300141Ogre (bez kluba) 514 1024
2Jātnieks Eduards120883Rīga (bez kluba) 513-83
3Nicmanis Ainārs231073Rīga (bez kluba) 510 1323
4Ozoliņš Gatis050282Mālpils pagasta GT sekcija 50-10
5Grīnbergs Gatis021078Sporta klubs "Universitātes sports" 520 3353
6Lapsa Uldis100481Bauska (bez kluba) 510-53
7Krāmers Gerds230183Specializētā tenisa sporta skola 545-936
8Saļņikovs Jevgēņijs261268Rīga (bez kluba) 5155 1087
9Grebeško Vladislavs211271Galda tenisa klubs "Sloka" 50 5050
10Brasovs Mareks080383Bauskas rajona BJSS 510-250
11Ļebedevs Staņislavs240977RAU sporta klubs 510 1323
12Lielmežs Ģirts221077Mālpils pagasta GT sekcija 50-10
13Gutkins Iļja040783Specializētā tenisa sporta skola 510-270
14Janvars Edžus120985Liepupes vsk. 50-40
15Brikmanis Sandis250880Rīgas Valsts tehnikuma sporta klubs 511 2738
16Bogdanovs Deniss170278Sporta klubs "Universitātes sports" 510 1222
17Šarmanovs Genadijs030268RER sporta klubs 510 1020
18Bauska Artūrs281175Galda tenisa klubs "Namejs" 56 1117
19Maļivannijs Vasilijs______Rīga (bez kluba) 50-230
20Ivanovs Andrejs (Ogre)181072Ogre (bez kluba) 50-40
21Gamajunovs Jurijs010562Galda tenisa klubs "Laura" 50 3333
22Sutugovs Jānis250884Bauskas rajona BJSS 50-230
23Ervalds Helvijs050686Rīgas rajons (bez kluba) 510-260
24Mihnovskis Vladimirs210760Ķekavas galda tenisa sekcija 529 1140
25Buholcs Alvis010372Talsu Sporta nama GT sekcija 50 1414
26Merzļakovs Sergejs090885Rīgas 37.vidusskola 510-450
27Samusenko Mihails150681Galda tenisa klubs "Laura" 52-50
28Ozoliņš Mārtiņš (Liepupe)270482Liepupes vsk. 54-60
29Džurko Jurijs030959RER sporta klubs 522 2749
30Valeinis Jānis250779LLU sporta klubs 50-40
31Pavlovskis Oļegs130184Rīgas 37.vidusskola 50 1313
32Krozenšteins Paulis030741Ogre (bez kluba) 55 1116
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 9Ozols Andris 1 : 0Jātnieks Eduards-8
 9Ozols Andris 1 : 0Ozoliņš Gatis-8
 10Ozols Andris 1 : 0Grīnbergs Gatis-9
-9Ozols Andris 0 : 1Grebeško Vladislavs 10
-9Ozols Andris 0 : 1Gamajunovs Jurijs 10
-9Jātnieks Eduards 0 : 1Nicmanis Ainārs 10
-9Jātnieks Eduards 0 : 1Lapsa Uldis 10
 9Jātnieks Eduards 1 : 0Brasovs Mareks-8
 9Jātnieks Eduards 1 : 0Maļivannijs Vasilijs-8
-9Nicmanis Ainārs 0 : 1Ozoliņš Gatis 10
 11Nicmanis Ainārs 1 : 0Krāmers Gerds-10
-8Nicmanis Ainārs 0 : 1Brikmanis Sandis 9
 9Nicmanis Ainārs 1 : 0Samusenko Mihails-8
-4Ozoliņš Gatis 0 : 1Saļņikovs Jevgēņijs 5
 10Ozoliņš Gatis 1 : 0Gutkins Iļja-9
-9Ozoliņš Gatis 0 : 1Buholcs Alvis 10
 9Grīnbergs Gatis 1 : 0Lapsa Uldis-8
 15Grīnbergs Gatis 1 : 0Saļņikovs Jevgēņijs-12
 9Grīnbergs Gatis 1 : 0Bogdanovs Deniss-8
 9Grīnbergs Gatis 1 : 0Šarmanovs Genadijs-8
-7Lapsa Uldis 0 : 1Krāmers Gerds 8
 9Lapsa Uldis 1 : 0Janvars Edžus-8
-9Lapsa Uldis 0 : 1Pavlovskis Oļegs 10
-5Krāmers Gerds 0 : 1Saļņikovs Jevgēņijs 6
-10Krāmers Gerds 0 : 1Ļebedevs Staņislavs 11
 8Krāmers Gerds 1 : 0Sutugovs Jānis-7
 5Saļņikovs Jevgēņijs 1 : 0Lielmežs Ģirts-4
 6Saļņikovs Jevgēņijs 1 : 0Mihnovskis Vladimirs-5
 10Grebeško Vladislavs 1 : 0Brasovs Mareks-9
 10Grebeško Vladislavs 1 : 0Lielmežs Ģirts-9
 10Grebeško Vladislavs 1 : 0Bogdanovs Deniss-9
 10Grebeško Vladislavs 1 : 0Džurko Jurijs-9
-9Brasovs Mareks 0 : 1Ļebedevs Staņislavs 10
-9Brasovs Mareks 0 : 1Janvars Edžus 10
 10Brasovs Mareks 1 : 0Merzļakovs Sergejs-9
-9Ļebedevs Staņislavs 0 : 1Lielmežs Ģirts 10
-8Ļebedevs Staņislavs 0 : 1Brikmanis Sandis 9
 9Ļebedevs Staņislavs 1 : 0Valeinis Jānis-8
 10Lielmežs Ģirts 1 : 0Gutkins Iļja-9
-8Lielmežs Ģirts 0 : 1Krozenšteins Paulis 9
 9Gutkins Iļja 1 : 0Janvars Edžus-8
-9Gutkins Iļja 0 : 1Bogdanovs Deniss 10
-9Gutkins Iļja 0 : 1Ivanovs Andrejs (Ogre) 10
-8Janvars Edžus 0 : 1Brikmanis Sandis 9
 10Janvars Edžus 1 : 0Ervalds Helvijs-9
-9Brikmanis Sandis 0 : 1Bogdanovs Deniss 10
 9Brikmanis Sandis 1 : 0Bauska Artūrs-8
 9Bogdanovs Deniss 1 : 0Mārtiņš (Liepupe) Ozoliņš-8
 9Šarmanovs Genadijs 1 : 0Bauska Artūrs-8
 9Šarmanovs Genadijs 1 : 0Ivanovs Andrejs (Ogre)-8
-9Šarmanovs Genadijs 0 : 1Gamajunovs Jurijs 10
 9Šarmanovs Genadijs 1 : 0Mārtiņš (Liepupe) Ozoliņš-8
 9Bauska Artūrs 1 : 0Maļivannijs Vasilijs-8
 9Bauska Artūrs 1 : 0Sutugovs Jānis-8
 9Bauska Artūrs 1 : 0Samusenko Mihails-8
-9Maļivannijs Vasilijs 0 : 1Ivanovs Andrejs (Ogre) 10
-8Maļivannijs Vasilijs 0 : 1Ervalds Helvijs 9
 10Maļivannijs Vasilijs 1 : 0Merzļakovs Sergejs-9
-7Ivanovs Andrejs (Ogre) 0 : 1Mihnovskis Vladimirs 8
-9Ivanovs Andrejs (Ogre) 0 : 1Buholcs Alvis 10
 10Gamajunovs Jurijs 1 : 0Sutugovs Jānis-9
 11Gamajunovs Jurijs 1 : 0Mihnovskis Vladimirs-10
-8Gamajunovs Jurijs 0 : 1Džurko Jurijs 9
 10Sutugovs Jānis 1 : 0Ervalds Helvijs-9
-9Sutugovs Jānis 0 : 1Valeinis Jānis 10
-8Ervalds Helvijs 0 : 1Mihnovskis Vladimirs 9
-9Ervalds Helvijs 0 : 1Pavlovskis Oļegs 10
 9Mihnovskis Vladimirs 1 : 0Krozenšteins Paulis-8
 10Buholcs Alvis 1 : 0Merzļakovs Sergejs-9
-8Buholcs Alvis 0 : 1Mārtiņš (Liepupe) Ozoliņš 9
-8Buholcs Alvis 0 : 1Krozenšteins Paulis 9
-9Merzļakovs Sergejs 0 : 1Samusenko Mihails 10
-9Merzļakovs Sergejs 0 : 1Pavlovskis Oļegs 10
-8Samusenko Mihails 0 : 1Mārtiņš (Liepupe) Ozoliņš 9
 9Samusenko Mihails 1 : 0Valeinis Jānis-8
-8Mārtiņš (Liepupe) Ozoliņš 0 : 1Džurko Jurijs 9
 9Džurko Jurijs 1 : 0Valeinis Jānis-8
 9Džurko Jurijs 1 : 0Krozenšteins Paulis-8
 10Valeinis Jānis 1 : 0Pavlovskis Oļegs-9
-8Pavlovskis Oļegs 0 : 1Krozenšteins Paulis 9