2019. gada 20. novembris
Anda, Andīna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas junioru čempionāts fināli 19.10.1997 2.00 10 45

Latvijas junioru čempionāts fināli 1997-10-19 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Čaļenko Jevgeņija010678Sporta klubs "Universitātes sports" 91065 101075
2Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 91000 21002
3Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 9887 12899
4Ķiepe Linda051077Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 9854 99953
5Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 9685 125810
6Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 9629 25654
7Trinkūne (Paškeviča) Alek120378RTU sporta klubs 9579-13566
8Vīnerte Antra040285Latvijas US 9681 154835
9Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 9617-25592
10Mihailova Marina290580Kuldīgas rajona Sporta skola 9522 2524
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 14Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Kogane Elīna-6
 10Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Krūmiņa Laura-4
 8Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Ķiepe Linda-3
-18Čaļenko Jevgeņija 0 : 1Balabanova Ira 48
 4Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Kirillova Ņina-1
 4Čaļenko Jevgeņija 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-1
-18Čaļenko Jevgeņija 0 : 1Antra Vīnerte 48
 4Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Inta Iļķena-1
 2Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Mihailova Marina
-12Kogane Elīna 0 : 1Krūmiņa Laura 30
-12Kogane Elīna 0 : 1Ķiepe Linda 30
 6Kogane Elīna 1 : 0Balabanova Ira-2
 6Kogane Elīna 1 : 0Kirillova Ņina-2
 4Kogane Elīna 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-1
 6Kogane Elīna 1 : 0Antra Vīnerte-2
 6Kogane Elīna 1 : 0Inta Iļķena-2
 4Kogane Elīna 1 : 0Mihailova Marina-1
-10Krūmiņa Laura 0 : 1Ķiepe Linda 22
-16Krūmiņa Laura 0 : 1Balabanova Ira 42
 8Krūmiņa Laura 1 : 0Kirillova Ņina-3
 6Krūmiņa Laura 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-2
-16Krūmiņa Laura 0 : 1Antra Vīnerte 42
 8Krūmiņa Laura 1 : 0Inta Iļķena-3
 6Krūmiņa Laura 1 : 0Mihailova Marina-2
 10Ķiepe Linda 1 : 0Balabanova Ira-4
 8Ķiepe Linda 1 : 0Kirillova Ņina-3
 8Ķiepe Linda 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-3
 10Ķiepe Linda 1 : 0Antra Vīnerte-4
 8Ķiepe Linda 1 : 0Inta Iļķena-3
 6Ķiepe Linda 1 : 0Mihailova Marina-2
 14Balabanova Ira 1 : 0Kirillova Ņina-6
 12Balabanova Ira 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-5
-9Balabanova Ira 0 : 1Antra Vīnerte 20
 14Balabanova Ira 1 : 0Inta Iļķena-6
 10Balabanova Ira 1 : 0Mihailova Marina-4
 16Kirillova Ņina 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-7
-6Kirillova Ņina 0 : 1Antra Vīnerte 14
 18Kirillova Ņina 1 : 0Inta Iļķena-8
 12Kirillova Ņina 1 : 0Mihailova Marina-5
-5(Paškeviča) Alek Trinkūne 0 : 1Antra Vīnerte 12
 22(Paškeviča) Alek Trinkūne 1 : 0Inta Iļķena-10
-11(Paškeviča) Alek Trinkūne 0 : 1Mihailova Marina 26
 14Antra Vīnerte 1 : 0Inta Iļķena-6
 10Antra Vīnerte 1 : 0Mihailova Marina-4
 14Inta Iļķena 1 : 0Mihailova Marina-6