2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 5. kārta 20.10.2019 0.50 49 222
Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 5. kārta 20.10.2019 0.50 222

Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 5. kārta 2019-10-20 14:55:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Spāģis Eduards201200RTU 101698 71705 20
2Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 91568 61574 15
3Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 91414 101424 10
4Jovļevs Maksims190688Salaspils GTK 914071407 8
5Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 91273 151288 6
6Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 913141314 5
7Čugunovs Sergejs230556GTK Namejs 91258 61264 4
8Krastiņš Raivis120583SC Mēmele 91212-41208 3
9Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 9995 171012
10Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 9885885
11Poriņa Viktorija121203Kuldīgas SS 0880880
12Kosopalovs Pāvels220886Salaspils GTK 91006 41010
13Vilkovskis Sergejs051180GTK Namejs 10659 34693
14Neimanis Uldis201278SC Mēmele 9842 13855
15Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 0833833
16Jansons Uģis120468Skrundas novada pašvaldība 9935 6941
17Gribusts Renārs110277GTK Namejs 9882 19901
18Pļuščs Olegs071060OVIO 9908 12920
19Kozarezovs Romāns080389GTK Namejs 9859 10869
20Vēja Ieva051070Saldus novada pašvaldība 011201120
21Tabors Kaspars201182Avotiņi 91069-61063
22Dobriško Uldis251255GTK "Jelgava" 101115-51110
23Šikovs Sergejs110261Avotiņi 9817 13830
24Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 91170-271143
25Bērziņš Ervīns091274Bez kluba 10753 6759
26Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 9580 11591
27Grebeško Vladislavs211271Tukuma GTK 9674 3677
28Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 9488 6494
29Pavārs Guntars 020175Laimīte 9622 8630
30Karelis Nauris110370GTK "Jelgava" 9645-8637
31Lokmanis Guntis220858GTK "Jelgava" 9288 12300
32Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 9750-12738
33Kūla Gundars131064Tukuma GTK 10420 20440
34Dziemids Artis160673Skrundas novada pašvaldība 9626-13613
35Reidzāns Aleksejs271274Bez kluba 9265 14279
36Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 9427-4423
37Cimdiņš Dzintars 060167Bez kluba 9174 27201
38Rožukalns Juris210775Skrundas novada pašvaldība 10232-1231
39Smišļajevs Oļegs130257GTK "Jelgava" 9512-13499
40Indrikova Laura070980GTK Namejs 0304304
41Zjatkovs Aleksandrs140656GTK "Jelgava" 9303 10313
42Auziņš Matīss(Skrunda)141196Skrundas novada pašvaldība 948 856
43Jankovskis Dainis280854Latvijas US 9281-1280
44Korzans Jurijs160265Bez kluba 962-161
45Sāvičs Ints110263Avotiņi 9392-6386
46Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība 9119-6113
47Silarājs Gustavs290107Bez kluba 90 55
48Bučkovskis Aigars031202Bez kluba 900
49Morozovs Pāvels101255GTK "Jelgava" 600

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
Fināls par 1.-16. vietu
Par 3. vietu
Par 5. vietu
Par 7. vietu
Par 9. vietu
Par 11. vietu
Par 13. vietu
Par 15. vietu
Par 17.-32. vietu
Par 19. vietu
Par 21. vietu
Par 23. vietu
Par 25. vietu
Par 27. vietu
Par 29. vietu
Par 31. vietu
Par 33.- 48. vietu
Par 35. vietu
Par 37. vietu
Par 39. vietu
Par 41. vietu
Par 43. vietu
Par 45. vietu
Par 47. vietu