2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 2. kārta 29.09.2019 0.50 33 116
Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 2. kārta 29.09.2019 0.50 116

Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 2. kārta 2019-09-29 14:51:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 71388 91397 20
2Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 71303 111314 15
3Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 81570-61564 10
4Gribusts Renārs110277GTK Namejs 8840 16856 8
5Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 71283 41287 6
6Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 7865 20885 5
7Tabors Kaspars201182Avotiņi 71077-31074 4
8Vilkovskis Sergejs051180GTK Namejs 7625 10635 3
9Mičulis Juris241275Bez kluba 7539 29568
10Naglis Jānis220455Tukuma GTK 7754-3751
11Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 0841841
12Jankovskis Jānis280491Tukuma GTK 71278-191259
13Šikovs Sergejs110261Avotiņi 7818 5823
14Poriņa Viktorija121203Kuldīgas SS 0880880
15Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 7809 5814
16Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 7584-1583
17Karelis Nauris110370GTK "Jelgava" 6592 14606
18Šikovs Nikolajs040365Avotiņi 6664 6670
19Dziemids Artis160673Skrundas novada pašvaldība 6626626
20Gierkens Ainārs230567Skrundas novada pašvaldība 6272 22294
21Gulbis Zigmants250654SC Mēmele 6724-5719
22Bobrovņikovs Valērijs260650SC Mēmele 7689-4685
23Strāķis Ginters Fricis091299Laimīte 6469 11480
24Zelčs Gustavs030802Laimīte 6581-13568
25Jakuņins Anatolijs210161Tukuma GTK 8699 3702
26Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 8498 1499
27Treiguts Lenijs281269GTK Hercogs 8143 39182
28Pavlovs Pāvels111046GTK "Jelgava" 7507-17490
29Smišļajevs Oļegs130257GTK "Jelgava" 8519-13506
30Indrikova Laura070980GTK Namejs 7302 2304
31Sāvičs Ints110263Avotiņi 8404-10394
32Lauva Laine131101Kuldīgas SS 76-15
33Auziņš Matīss(Skrunda)141196Skrundas novada pašvaldība 868-464

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
Fināls 1.-16. vieta
Par 3. vietu
Par 5. vietu
Par 7. vietu
Par 9. vietu
Par 11. vietu
Par 13. vietu
Par 15. vietu
Par 17.-24. vietu
Par 19. vietu
Par 21. vietu
Par 23. vietu
Par 25.-33.vietu 1. apakšgrupa
Par 25.-33.vietu 2. apakšgrupa
Par 25. vietu
Par 27. vietu
Par 29. vietu
Par 31. vietu