2019. gada 19. augusts
Imanta, Melānija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītas sacensības pieaugušajiem 351+ 06.05.2019 0.50 54 153
Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītas sacensības pieaugušajiem 351+ 06.05.2019 0.50 153

Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītas sacensības pieaugušajiem 351+ 2019-05-06 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reidzāns Aleksejs271274Bez kluba 626 5177 20
2Kamols Aivars120835Rundāles novada dome 5300 2302 15
3Opmanis Rūdolfs 020986Latvijas US 5225 16241 10
4Kriņins Ruslans180172Bez kluba 5234 1235 8
5Vovks Jurijs250256Latvijas US 5252 13265 6
6Žugs Edvīns040666GTK Aloja 6226 7233 5
7Zjatkovs Aleksandrs140656GTK "Jelgava" 5283283 4
8Ābelis Jānis100674Bez kluba 5223-6217 3
9Hantemirovs Jurijs080450Bez kluba 5288 6294
10Asņins Boriss110159GTK Namejs 5102 14116
11Karļins Abo 030854LV-22 6160 13173
12Čuplinskis Arkādijs160554GTK Namejs 6269-20249
13Romanovskis Vladislavs181271GTK Namejs 5160 10170
14Jaldovs Dmitrijs250204Laimīte 659 665
15Austriņš Andris070766GTK Namejs 676 783
16Obodovs Aigars280768Latvijas US 675 479
17Lucenko Viktors060776GTK Namejs 5263 1264
18Martinkena Lidija 280558SC Mēmele 6128 3131
19Samoilovs Valērijs301238GTK Namejs 5154 6160
20Balodis Viesturs030155Latvijas US 6206-8198
21Jakišins Pāvels090263 6106 14120
22Golovs Vladimirs080856Bez kluba 654 1064
23Godiņš Jānis150251Bez kluba 665 873
24Pivors Juris150253Bez kluba 693-588
25Dovžanskis Grigorijs200775Bez kluba 668 1280
26Jefremovs Artūrs290292Bez kluba 618 422
27Graudiņš Nils231167Latvijas US 544-143
28Solovjova Tatjana050378Latvijas US 03535
29Grepers Andrejs010769Latvijas US 6105 5110
30Ondzuls Oļegs070443Latvijas US 6236-14222
31Auziņš Matīss141196Skrundas novada pašvaldība 65454
32Kanishev Aleksandr061061Bez kluba 600
33Elings Eliass Eduards290375Bez kluba 647 2370
34Ļepņevs Vladimirs081249Bez kluba 5112 1113
35Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība 541 344
36Drabkins Anatolijs191247Latvijas US 526-323
37Viļčaks Eduards260344Bez kluba 539 342
38Kalniņš Otto Jānis310105Rīgas 3. BJSS 680-278
39Laizāns Tālis150457Bez kluba 52323
40Puškins Leonīds020748Bez kluba 510-91
41Grīvane Zane200102EXPLO 510 1121
42Buša Agafija100348GTK Namejs 5236-6230
43Mežzaķis Māris220880Latvijas US 611 920
44Kārkliņš Ervīns010269Bez kluba 520-317
45Marcinkēvičs Eduards070474Bez kluba 79 110
46Vlasovs Vladislavs120270Bez kluba 713-130
47Jaldova Lilita250204Laimīte 59-36
48Mackēvičs Arnolds280348Latvijas US 61-10
49Veļiks Agris080995Bez kluba 84 1418
50Cielava Ilze030944SC Mēmele 62 57
51Kārkliņa Karina090906Bez kluba 600
52Morozovs Pāvels101255GTK "Jelgava" 62 35
53Āboliņš Zigurds120736Latvijas US 60 11
54Grepers Aleksandrs050540Bez kluba 600

Riņķi

1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
par iekļūšanu "48"
par iekļūšanu "48"
par iekļūšanu "48"
par iekļūšanu "48"
par iekļūšanu "48"
par iekļūšanu "48"
papildus spēle
papildus spēle
papildus spēle
papildus spēle
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
35.vieta
37.vieta
39.vieta
41.vieta
43.vieta
45.vieta
47.vieta
49.-54.vieta