2019. gada 22. novembris
Aldis, Aldris, Alfons
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2018, dz.2000.g. un jaunāki zēni 25.02.2018 0.50 50 105
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2018, dz.2000.g. un jaunāki zēni 25.02.2018 0.50 105

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2018, dz.2000.g. un jaunāki zēni 2018-02-25 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Timofeev Nikita 280701Krievija 0
2Boonyaprapa Naphat281101Anglija 0
3Čepaitis Klaidas180100Lietuva 0
4Shustsenka Egor310701Baltkrievija 0
5Juodelis Osvaldas020401Lietuva 0
6Navumenka Artsiom270703Baltkrievija 0
7Boonyaprapa Naphong200105Anglija 0
8Daukontas Irmantas010103Lietuva 0
9Daniankou Uladzislau110702Baltkrievija 0
9Bestayeu Raman040504Baltkrievija 0
9Samakaljevas Vilius 261202Lietuva 0
9Novikov Oles011100Baltkrievija 0
9Verameichyk Maksim031104Baltkrievija 0
9Shyshkin Artsiom080401Baltkrievija 0
9Saponenka Ivan310105Baltkrievija 0
9Klarenbeek Eligijus230703Lietuva 0
9Rubīns Emīls240502Rīgas 3. BJSS 0378378
9Ozols Markuss 100100Liepājas KSS 011221122
9Lisovs Maksims260402Laimīte 0456456
9Kogans Daniels060803Bez kluba 010551055
9Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 0678678
9Frėjeris Lukas260302Lietuva 0
9Beigarts Daniels221002GTK Namejs 0167167
9Altāns Rainers170102Liepājas KSS 0142142
9Tjurins Arturs290802GTK Namejs 0420420
9Zelčs Gustavs030802Laimīte 0307307
9Spāģis Eduards201200Liepājas KSS 013731373
9Näslund Mattis030103Norvēģija 0
9Behunou Hleb150505Baltkrievija 0
9Berkutov Shon230704Izraēla 0
9Marks Moritz151204Vācija 0
9Kolesnikov Dmitriy121103Krievija 0
9Streltsov Vitalii200504Krievija 0
9Petrulionis AugustasLietuva 0
9Mesich Oleksii151200Baltkrievija 0
9Hollmann Jonas200302Vācija 0
9Janke Julian291102Vācija 0
9Koshkarov Daniel180304Izraēla 0
9Meckl Matiss Leo220604Islande 0
9Andrason Steinar200504Islande 0
9Paškevičius Renaldas200501Lietuva 0
9Adomaitis Vakaris260404Lietuva 0
9Fianiuk Yury060503Baltkrievija 0
9Hira Uladzimir271003Baltkrievija 0
9Egenberg Brian121003Norvēģija 0
9Hovdenak Noah260203Norvēģija 0
9Johansson Tobias Torheim081004Norvēģija 0
9Sigmarsson Heiðmar Örn210604Islande 0
9Opanasenko Miron291002Krievija 0
19Liaonenkau Artsiom030205Baltkrievija 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
1. vieta
3. vieta
5. vieta
7. vieta
33. vieta