2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, zēni ,2002 - 2004g. 11.02.2017 0.50 40 126
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, zēni ,2002 - 2004g. 11.02.2017 0.50 126

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, zēni ,2002 - 2004g. 2017-02-11 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Samakaljevas Vilius 261202Lietuva 0
2Farbtuhs Valērijs 130202GTK Namejs 010721072 15
3Rimkus Lukas230203Lietuva 0
3Lukša Šimonas070103Lietuva 0
5Daniankou Uladzislau110702Baltkrievija 0
6Malakhau Bogdan131202Baltkrievija 0
7Rimkus Valentas040202Lietuva 000
8Petrauskas Dovydas130803Lietuva 0
9Rajabov Mukhriddin290602Uzbekistāna 000
10Klarenbeek Eligijus230703Lietuva 0
11Vasiļjevs Deniss170303Preiļu BJSS 8867 3870
12Navumenka Artsiom270703Baltkrievija 0
13Kogans Daniels060803Bez kluba 8720-2718
14Jučinskas Marijus090205Lietuva 0
15Glodenis Martynas041103Lietuva 0
16Beknazarov Ismatilla050402Uzbekistāna 0
17Boonyaprapa Naphong200105Anglija 0
18Knezius Gytis290905Lietuva 0
19Rimkevičius Povilas180603Lietuva 0
19Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 0307307
19Jakovlevas Martynas280702Lietuva 0
19Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 0311311
19Adomaitis Vakaris260404Lietuva 000
19Verameichyk Maksim031104Baltkrievija 000
19Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 0278278
19Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 0550550
19Šustovs Kaspars070104Preiļu BJSS 0153153
19Yakushevich Daniil020703Baltkrievija 000
19Frėjeris Lukas260302Lietuva 0
19Daukontas Irmantas010103Lietuva 0
19Šišanovas Ignas290307Lietuva 0
19Nechayeu Dzmitry161203Baltkrievija 0
19Žvingila Deivydas040404Lietuva 0
19Mirzokhidov Mirakbar141203Uzbekistāna 0
19Grimberg Ilia140802Krievija 000
19Štilinis Nojus010102Lietuva 000
19Rimkevičius Paulius180603Lietuva 0
19Gustys Nojus 070503Lietuva 0
19Bestayeu Raman040504Baltkrievija 000
19Augustinavičius Nojus040304Lietuva 000

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta