2019. gada 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, vīriešu apakšgrupas 02.03.2013 1.50 24 56
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) vīrieši 16.02.2013 1.00 176
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) sievietes 16.02.2013 1.00 57
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, vīriešu apakšgrupas 02.03.2013 1.50 56
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, sieviešu apakšgrupas 02.03.2013 1.50 28
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, vīriešu fināli 03.03.2013 2.00 32
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, sieviešu fināli 03.03.2013 2.00 12

Latvijas Republikas individuālais čempionāts, vīriešu apakšgrupas 2013-03-02 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
9Mineikis Ramuns140573Bez kluba 31222 141236
9Šēnhofs Guntis090551RER sporta klubs 6981 5986
9Cīrulis Jānis 120886Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 31500 71507
9Čugunovs Sergejs230556Rīga (bez kluba) 61135-221113
9Vanags Ingus090782Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 31472 81480
9Šāvējs Uģis300774Sporta klubs "Universitātes sports" 61329-81321
9Šaroks Arvis260676Policijas Centrālais sporta klubs 61117-21115
9Svīķis Ervins031260Valmieras galda tenisa klubs 5968-14954
9Siliņš Juris270755Smiltenes GTK "Vidzeme" 31287 31290
9Kuceba Sergejs220978Jelgava (bez kluba) 5965 33998
9Glazunovs Vitālijs301270Galda tenisa klubs "Laura" 31352 121364
9Freibergs Māris070286Liepājas Kompleksā sporta skola 61067 841151
9Gmiraks Jevgeņijs180890Kuldīgas rajona Sporta skola 51026 171043
9Jahontovs Kirils250391Specializētā tenisa sporta skola 5838 3841
9Pitkevics Marks230996Kuldīgas rajona Sporta skola 5794 45839
9Sirmacis Andis160989GTK Gulbene 51031-91022
9Lutinskis Emīls260395Preiļu rajona BJSS 31074 331107
9Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 5901-3898
9Eihmans Gints141090Galda tenisa klubs "Laura" 61264 11265
9Svīķis Jānis020192Valmieras galda tenisa klubs 612821282
9Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 5824-22802
9Kasparāns Reinis290790Galda tenisa klubs "Laura" 31060 421102
9Siljānis Kalvis060487Specializētā tenisa sporta skola 3976 711047
9Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" 6985 4989

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par 17. - 18. vietu
par 19. - 20. vietu
par 21. - 22. vietu
par 23. - 24. vietu
par 25. - 26. vietu
par 27. - 28. vietu
par 29. - 30. vietu
par 31. - 32. vietu