2019. gada 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) sievietes 16.02.2013 1.00 26 57
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) vīrieši 16.02.2013 1.00 176
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) sievietes 16.02.2013 1.00 57
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, vīriešu apakšgrupas 02.03.2013 1.50 56
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, sieviešu apakšgrupas 02.03.2013 1.50 28
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, vīriešu fināli 03.03.2013 2.00 32
Latvijas Republikas individuālais čempionāts, sieviešu fināli 03.03.2013 2.00 12

Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) sievietes 2013-02-16 15:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
9Homiča Aldona100970Rīga (bez kluba) 3814-21793
9Ivanova Viktorija250695Preiļu rajona BJSS 3870-21849
9Isajeva Alīna210895Preiļu rajona BJSS 5669 3672
9Madžule Meldra270394LSK "Dartija" 5167-11156
9Upīte Māra300460Sporta klubs "Universitātes sports" 5833 10843
9Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 5267-4263
9Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 5520-3517
9Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 5273 13286
9Adamaite Kristīne050282Balvi (bez kluba) 513-67
9Jašuka Beāte280400LSK "Dartija" 5263 10273
9Markova Anna130600LSK "Dartija" 8164 6170
9Izmailova Irina 120681Sporta klubs "Universitātes sports" 500
9Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 5892 18910
9Paščenko Irina050464Sporta klubs "Universitātes sports" 3976 10986
9Kuzmane Gunta010163Sporta klubs "Universitātes sports" 5887 1888
9Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 3919 11930
9Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 5891-15876
9Vēja Ieva051070RTU sporta klubs 5950 15965
9Zāģere Skaidrīte231276Galda tenisa klubs "Sloka" 5830 7837
9Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" 3303 60363
9Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 3778-31747
9Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 5857 4861
9Kovaļova Marina050491Galda tenisa klubs "Laura" 5914-3911
9Pavāre Laura250687Sporta klubs "Universitātes sports" 3585 21606
9Bērziņa Laila250687Limbaži (bez kluba) 0210210
9Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 5137 1138

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa