2019. gada 17. septembris
Vaira, Vairis, Vera
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Sporta centra"Mēmele" balvas izcīņa, 1.kārta, I līga 20.10.2012 0.50 76

Sporta centra"Mēmele" balvas izcīņa, 1.kārta, I līga 2012-10-20 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Mucenieks Ģirts170498Bez kluba 985-1174
2Puriņš Roberts150596Bauskas rajona BJSS 8276 8284 15
3Krjukovs Normunds190395Bauskas rajona BJSS 7129 1130
4Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 6186 2188
5Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 7106 25131 20
6Šumins Elgars 071197Bez kluba 864-361
7Gailiša Karīna041198Bez kluba 7221 2223 10
8Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS 70-40
9Iļjins Aleksis140195Bez kluba 79999 5
10Solzemniece Agita 010996Bez kluba 90-100
11Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 80-20
12Silga Ose060396Bauskas rajona BJSS 80 88
13Bukšs Jānis110890Bauskas rajona BJSS 756 1369 8
14Štelmahers Ivars140669Bez kluba 80 1313 3
15Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 7230 6236
16Malanka Aigars021094Bauskas rajona BJSS 7203 2205 6
17Mareks Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 7212 4216 4
18Māris Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 7111-1299
19Viesturs Igaunis250298Vecumnieku SS 651-1239
20Porietis Ēriks 250901Bez kluba 8116-8108
21Māris Kārkliņš (1973)250373Bauska (bez kluba) 41 45
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Puriņš Roberts1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
51
2Ivars Štelmahers0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
42
3Māris Eņģelis0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 0
2 (5:5)4
4Ēriks Porietis0
1 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
2 (5:3)3
5Mucenieks Ģirts 0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 0
2 (3:5)5
6Agita Solzemniece0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
06
II. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Garaba Maksims 1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
41
2Māris Kārkliņš (1973)0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
3Gailiša Karīna0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
32
4Viesturs Igaunis0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
14
5Silga Ose0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
III. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Malanka Aigars0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
32
2Bukšs Jānis1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
41
3Elgars Šumins0
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
05
4Šīmane Beate0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
5Viktorija Agejeva0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
14
IV. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Krjukovs Normunds0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
23
2Eņģelis Mareks 1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 2
1
3 : 0
41
3Aleksis Iļjins1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
32
4Beāte Jašuka0
2 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
14
5Meimere Lauma0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
par 1. - 2. vietu
Puriņš Roberts
Puriņš Roberts
Malanka Aigars
Puriņš Roberts
Gailiša Karīna
Gailiša Karīna
Eņģelis Mareks
Garaba Maksims
Bukšs Jānis
Bukšs Jānis
Ivars Štelmahers
Garaba Maksims
Aleksis Iļjins
Garaba Maksims
Garaba Maksims
par 3. - 4. vietu
Gailiša Karīna
Gailiša Karīna
Bukšs Jānis
par 5. - 6. vietu
Malanka Aigars
Malanka Aigars
Eņģelis Mareks
Malanka Aigars
Ivars Štelmahers
Aleksis Iļjins
Aleksis Iļjins
par 7. - 8. vietu
Eņģelis Mareks
Eņģelis Mareks
Ivars Štelmahers
par 9. - 10. vietu
Ēriks Porietis
Ēriks Porietis
Viktorija Agejeva
Krjukovs Normunds
Viesturs Igaunis
Krjukovs Normunds
Krjukovs Normunds
Beāte Jašuka
Māris Kārkliņš (1973)
(w) Māris Eņģelis
Māris Eņģelis
Beāte Jašuka
Beāte Jašuka
Beāte Jašuka
Šīmane Beate
par 11. - 12. vietu
Ēriks Porietis
Ēriks Porietis
Māris Eņģelis
par 13. - 14. vietu
Viktorija Agejeva
Viktorija Agejeva
Viesturs Igaunis
Šīmane Beate
Māris Kārkliņš (1973)
(w) Šīmane Beate
Šīmane Beate
par 15. - 16. vietu
Viesturs Igaunis
(w) Viesturs Igaunis
Māris Kārkliņš (1973)
par 17. - 21. vietu
NrDalībnieks12345PunktiVieta
1Mucenieks Ģirts 1
3 : 0
1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 0
318
2Agita Solzemniece0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
021
3Silga Ose0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 2
219
4Elgars Šumins1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
417
5Meimere Lauma0
0 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
0
2 : 3
120
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Puriņš Roberts3 1 : 02Štelmahers Ivars-2
 3Puriņš Roberts3 1 : 0Māris Eņģelis-2
 3Puriņš Roberts3 1 : 01Porietis Ēriks-2
 3Puriņš Roberts3 1 : 0Mucenieks Ģirts-2
Puriņš Roberts3 1 : 0Solzemniece Agita
 8Štelmahers Ivars3 1 : 01Māris Eņģelis-6
 8Štelmahers Ivars3 1 : 02Porietis Ēriks-6
 7Štelmahers Ivars3 1 : 0Mucenieks Ģirts-6
Štelmahers Ivars3 1 : 0Solzemniece Agita
 5Māris Eņģelis3 1 : 02Porietis Ēriks-5
-5Māris Eņģelis2 0 : 13Mucenieks Ģirts 6
Māris Eņģelis3 1 : 0Solzemniece Agita
 4Porietis Ēriks3 1 : 0Mucenieks Ģirts-4
Porietis Ēriks3 1 : 0Solzemniece Agita
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Solzemniece Agita
 3Garaba Maksims 3 1 : 0Kārkliņš Māris-3
Garaba Maksims 3 1 : 0Gailiša Karīna
 4Garaba Maksims 3 1 : 0Viesturs Igaunis-3
Garaba Maksims 3 1 : 01Silga Ose
Kārkliņš Māris2 0 : 13Gailiša Karīna
 7Kārkliņš Māris3 1 : 0Viesturs Igaunis-6
Kārkliņš Māris3 1 : 0Silga Ose
Gailiša Karīna3 1 : 0Viesturs Igaunis
 2Gailiša Karīna3 1 : 0Silga Ose-2
Viesturs Igaunis3 1 : 0Silga Ose
-6Malanka Aigars2 0 : 13Bukšs Jānis 8
 3Malanka Aigars3 1 : 01Šumins Elgars-3
Malanka Aigars3 1 : 01Šīmane Beate
Malanka Aigars3 1 : 0Agejeva Viktorija
 5Bukšs Jānis3 1 : 01Šumins Elgars-5
Bukšs Jānis3 1 : 0Šīmane Beate
Bukšs Jānis3 1 : 0Agejeva Viktorija
Šumins Elgars 0 : 13Šīmane Beate
Šumins Elgars2 0 : 13Agejeva Viktorija
 3Šīmane Beate3 1 : 0Agejeva Viktorija-2
-3Krjukovs Normunds1 0 : 13Mareks Eņģelis 4
-5Krjukovs Normunds1 0 : 13Iļjins Aleksis 6
Krjukovs Normunds3 1 : 02Jasuka Beate
Krjukovs Normunds3 1 : 0Meimere Lauma
 3Mareks Eņģelis3 1 : 02Iļjins Aleksis-3
Mareks Eņģelis3 1 : 02Jasuka Beate
Mareks Eņģelis3 1 : 0Meimere Lauma
Iļjins Aleksis3 1 : 02Jasuka Beate
Iļjins Aleksis3 1 : 0Meimere Lauma
 2Jasuka Beate3 1 : 0Meimere Lauma-2
 4Puriņš Roberts3 1 : 0Malanka Aigars-3
Gailiša Karīna3 1 : 01Mareks Eņģelis
 4Bukšs Jānis3 1 : 0Štelmahers Ivars-3
-4Iļjins Aleksis 0 : 13Garaba Maksims  5
Puriņš Roberts3 1 : 01Gailiša Karīna
-4Bukšs Jānis1 0 : 13Garaba Maksims  4
-7Puriņš Roberts 0 : 13Garaba Maksims  9
Gailiša Karīna3 1 : 02Bukšs Jānis
 5Malanka Aigars3 1 : 0Mareks Eņģelis-5
-3Štelmahers Ivars 0 : 13Iļjins Aleksis 4
 3Malanka Aigars3 1 : 02Iļjins Aleksis-3
 2Mareks Eņģelis3 1 : 02Štelmahers Ivars-2
Porietis Ēriks3 1 : 0Agejeva Viktorija
-3Viesturs Igaunis 0 : 13Krjukovs Normunds 4
 4Jasuka Beate3 1 : 02Šīmane Beate-4
-4Porietis Ēriks 0 : 13Krjukovs Normunds 5
Māris Eņģelis 0 : 13Jasuka Beate
Krjukovs Normunds 0 : 13Jasuka Beate
 5Porietis Ēriks3 1 : 01Māris Eņģelis-4
Agejeva Viktorija3 1 : 01Viesturs Igaunis
-2Agejeva Viktorija 0 : 13Šīmane Beate 3
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Solzemniece Agita
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Silga Ose
-5Mucenieks Ģirts 0 : 13Šumins Elgars 5
Mucenieks Ģirts3 1 : 0Meimere Lauma
-5Solzemniece Agita 0 : 13Silga Ose 5
Solzemniece Agita 0 : 13Šumins Elgars
-5Solzemniece Agita1 0 : 13Meimere Lauma 5
Silga Ose 0 : 13Šumins Elgars
 5Silga Ose3 1 : 02Meimere Lauma-5
Šumins Elgars3 1 : 02Meimere Lauma