2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2012.gada komandu čempionāts / vīrieši II līga, apakšgrupas un fināli 12.05.2012 1.50 131

LR 2012.gada komandu čempionāts / vīrieši II līga, apakšgrupas un fināli 2012-05-12 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Čugunovs Sergejs230556Rīga (bez kluba) GTK „Laura” – BULAT71126 391165
2Aņisimovs Ņikita020894Galda tenisa klubs "Laura" GTK „Laura” – BULAT101063 31066
3Čugunovs Aleksejs270994Galda tenisa klubs "Laura" GTK „Laura” – BULAT7672 27699
4Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" Galdateniss.lv – GTK „Laura”10894 1895
5Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola Galdateniss.lv – GTK „Laura”8811-27784
6Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" Galdateniss.lv – GTK „Laura”9811 26837
7Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" LU – Jokogama9795 73868
8Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" LU – Jokogama101001 361037
9Gmiraks Jevgeņijs180890Kuldīgas rajona Sporta skola LU – Jokogama7937 3940
10Ilgonis Aželis170341Jūrmala (bez kluba) Jūrmala – I10734-23711
11Nikolajs Golubevs271276Jūrmala (bez kluba) Jūrmala – I8659 150809
12Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala Jūrmala – I8539-3536
13Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS Preiļi101066 301096
14Viktors Martinovs031259Preiļu novada BJSS Preiļi10676 25701
15Voldemārs Limanis290450Preiļu novada BJSS Preiļi10618 14632
16Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" BS „Rīga”9960 881048
17Ozols Jānis (49.dz.g.)210649Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" BS „Rīga”10902 36938
18Nikolajs Kuļbins081059Sporta klubs "Universitātes sports" BS „Rīga”8688 13701
19Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" Dobele – I10895-6889
20Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" Dobele – I9696 67763
21Boļšakovs Pāvils060542Sporta klubs "Dobele" Dobele – I4388-4384
22Miķelsons Ilgonis 231150Bez kluba Dobele – I6146-1145
23Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" GTK „Laura” – I10858-39819
24Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) GTK „Laura” – I7798 24822
25Ozols Guntis230573Galda tenisa klubs "OLIISA" GTK „Laura” – I8586 5591
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1GTK „Laura” – BULAT1
4 : 0
0
3 : 4
1
4 : 0
52
2Galdateniss.lv – GTK „Laura”0
0 : 4
0
2 : 4
1
4 : 1
43
3LU – Jokogama1
4 : 3
1
4 : 2
1
4 : 1
61
4Jūrmala – I0
0 : 4
0
1 : 4
0
1 : 4
34
II. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Preiļi0
2 : 4
0
3 : 4
1
4 : 3
4 (7:7)3
2BS „Rīga”1
4 : 2
1
4 : 1
1
4 : 1
61
3Dobele – I1
4 : 3
0
1 : 4
0
2 : 4
4 (6:7)4
4GTK „Laura” – I0
3 : 4
0
1 : 4
1
4 : 2
4 (7:6)2
Jūrmala – I04GTK „Laura” – BULAT
AIlgonis Aželis03Čugunovs SergejsY
BNikolajs Golubevs03Aņisimovs ŅikitaX
CAivars Balbieris03Aleksejs ČugunovsZ
AIlgonis Aželis03Aņisimovs ŅikitaX
LU – Jokogama42Galdateniss.lv – GTK „Laura”
AGmiraks Jevgeņijs30Ambergs AkselsY
BJovļevs Maksims31Bergs AnrijsX
CPāvels Kosopalovs32Krūmiņš AndrisZ
AGmiraks Jevgeņijs03Bergs AnrijsX
CPāvels Kosopalovs03Ambergs AkselsY
BJovļevs Maksims31Krūmiņš AndrisZ
GTK „Laura” – I34Preiļi
ACīrulis Māris31Viktors MartinovsY
BOzols Guntis23Emīls LutinskisX
CMotorins Aleksandrs31Voldemārs LimanisZ
ACīrulis Māris23Emīls LutinskisX
CMotorins Aleksandrs13Viktors MartinovsY
BOzols Guntis30Voldemārs LimanisZ
DSMotorins Aleksandrs
Cīrulis Māris
03Emīls Lutinskis
Viktors Martinovs
DS
BS „Rīga”41Dobele – I
AOzols Jānis (49.dz.g.)03Krivods GuntisY
BNikolajs Kuļbins30Ilgonis MiķelsonsX
CGuntis Šēnhofs31Šikovs NikolajsZ
AOzols Jānis (49.dz.g.)30Ilgonis MiķelsonsX
CGuntis Šēnhofs32Krivods GuntisY
LU – Jokogama43GTK „Laura” – BULAT
APāvels Kosopalovs13Aņisimovs ŅikitaY
BGmiraks Jevgeņijs03Čugunovs SergejsX
CJovļevs Maksims30Aleksejs ČugunovsZ
APāvels Kosopalovs03Čugunovs SergejsX
CJovļevs Maksims30Aņisimovs ŅikitaY
BGmiraks Jevgeņijs31Aleksejs ČugunovsZ
DSJovļevs Maksims
Gmiraks Jevgeņijs
31Aņisimovs Ņikita
Čugunovs Sergejs
DS
Galdateniss.lv – GTK „Laura”41Jūrmala – I
AAmbergs Aksels32Ilgonis AželisY
BKrūmiņš Andris03Nikolajs GolubevsX
CBergs Anrijs31Aivars BalbierisZ
AAmbergs Aksels32Nikolajs GolubevsX
CBergs Anrijs30Ilgonis AželisY
Dobele – I43Preiļi
AKrivods Guntis32Viktors MartinovsY
BBoļšakovs Pāvils13Emīls LutinskisX
CŠikovs Nikolajs31Voldemārs LimanisZ
AKrivods Guntis13Emīls LutinskisX
CŠikovs Nikolajs30Viktors MartinovsY
BBoļšakovs Pāvils13Voldemārs LimanisZ
DSKrivods Guntis
Šikovs Nikolajs
31Emīls Lutinskis
Viktors Martinovs
DS
BS „Rīga”41GTK „Laura” – I
AGuntis Šēnhofs30Ozols GuntisY
BNikolajs Kuļbins03Motorins AleksandrsX
COzols Jānis (49.dz.g.)30Cīrulis MārisZ
AGuntis Šēnhofs30Motorins AleksandrsX
COzols Jānis (49.dz.g.)31Ozols GuntisY
GTK „Laura” – BULAT40Galdateniss.lv – GTK „Laura”
AAņisimovs Ņikita32Bergs AnrijsY
BČugunovs Sergejs31Ambergs AkselsX
CAleksejs Čugunovs31Krūmiņš AndrisZ
AAņisimovs Ņikita30Ambergs AkselsX
Jūrmala – I14LU – Jokogama
AAivars Balbieris13Pāvels KosopalovsY
BNikolajs Golubevs32Jovļevs MaksimsX
CIlgonis Aželis03Gmiraks JevgeņijsZ
AAivars Balbieris13Jovļevs MaksimsX
CIlgonis Aželis03Pāvels KosopalovsY
BS „Rīga”42Preiļi
AOzols Jānis (49.dz.g.)30Viktors MartinovsY
BNikolajs Kuļbins03Emīls LutinskisX
CGuntis Šēnhofs31Voldemārs LimanisZ
AOzols Jānis (49.dz.g.)13Emīls LutinskisX
CGuntis Šēnhofs31Viktors MartinovsY
BNikolajs Kuļbins30Voldemārs LimanisZ
Dobele – I24GTK „Laura” – I
AKrivods Guntis03Cīrulis MārisY
BIlgonis Miķelsons13Ozols GuntisX
CŠikovs Nikolajs32Motorins AleksandrsZ
AKrivods Guntis31Ozols GuntisX
CŠikovs Nikolajs23Cīrulis MārisY
BIlgonis Miķelsons13Motorins AleksandrsZ
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1LU – Jokogama1
4 : 2
1
4 : 0
 1*
4 : 3
61
2BS „Rīga”0
2 : 4
 1*
4 : 1
1
4 : 2
52
3GTK „Laura” – I0
0 : 4
 0*
1 : 4
0
0 : 4
34
4GTK „Laura” – BULAT 0*
3 : 4
0
2 : 4
1
4 : 0
43
par 5. - 8. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Galdateniss.lv – GTK „Laura”0
2 : 4
1
4 : 2
 1*
4 : 1
5 (2)5
2Preiļi1
4 : 2
 0*
3 : 4
0
3 : 4
4 (1)8
3Dobele – I0
2 : 4
 1*
4 : 3
0
2 : 4
4 (2)7
4Jūrmala – I 0*
1 : 4
1
4 : 3
1
4 : 2
5 (1)6
LU – Jokogama40GTK „Laura” – I
AJovļevs Maksims30Cīrulis MārisY
BPāvels Kosopalovs32Motorins AleksandrsX
CGmiraks Jevgeņijs30Ozols GuntisZ
AJovļevs Maksims31Motorins AleksandrsX
BS „Rīga”42GTK „Laura” – BULAT
AOzols Jānis (49.dz.g.)32Aņisimovs ŅikitaY
BNikolajs Kuļbins03Čugunovs SergejsX
CGuntis Šēnhofs32Aleksejs ČugunovsZ
AOzols Jānis (49.dz.g.)03Čugunovs SergejsX
CGuntis Šēnhofs32Aņisimovs ŅikitaY
BNikolajs Kuļbins31Aleksejs ČugunovsZ
Galdateniss.lv – GTK „Laura”42Dobele – I
AKrūmiņš Andris32Šikovs NikolajsY
BBergs Anrijs13Krivods GuntisX
CAmbergs Aksels30Boļšakovs PāvilsZ
AKrūmiņš Andris31Krivods GuntisX
CAmbergs Aksels23Šikovs NikolajsY
BBergs Anrijs30Boļšakovs PāvilsZ
Jūrmala – I43Preiļi
ANikolajs Golubevs32Viktors MartinovsY
BIlgonis Aželis13Emīls LutinskisX
CAivars Balbieris32Voldemārs LimanisZ
ANikolajs Golubevs31Emīls LutinskisX
CAivars Balbieris03Viktors MartinovsY
BIlgonis Aželis13Voldemārs LimanisZ
DSNikolajs Golubevs
Ilgonis Aželis
30Emīls Lutinskis
Viktors Martinovs
DS
BS „Rīga”24LU – Jokogama
AOzols Jānis (49.dz.g.)31Gmiraks JevgeņijsY
BNikolajs Kuļbins23Pāvels KosopalovsX
CGuntis Šēnhofs31Jovļevs MaksimsZ
AOzols Jānis (49.dz.g.)13Pāvels KosopalovsX
CGuntis Šēnhofs0wGmiraks JevgeņijsY
BNikolajs Kuļbins03Jovļevs MaksimsZ
GTK „Laura” – I04GTK „Laura” – BULAT
AMotorins Aleksandrs13Čugunovs SergejsY
BCīrulis Māris23Aņisimovs ŅikitaX
COzols Guntis23Aleksejs ČugunovsZ
AMotorins Aleksandrs13Aņisimovs ŅikitaX
Preiļi42Galdateniss.lv – GTK „Laura”
AEmīls Lutinskis31Krūmiņš AndrisY
BViktors Martinovs13Ambergs AkselsX
CVoldemārs Limanis13Bergs AnrijsZ
AEmīls Lutinskis31Ambergs AkselsX
CVoldemārs Limanis32Krūmiņš AndrisY
BViktors Martinovs30Bergs AnrijsZ
Dobele – I24Jūrmala – I
AKrivods Guntis30Aivars BalbierisY
BIlgonis Miķelsons03Nikolajs GolubevsX
CŠikovs Nikolajs23Ilgonis AželisZ
AKrivods Guntis23Nikolajs GolubevsX
CŠikovs Nikolajs31Aivars BalbierisY
BIlgonis Miķelsons03Ilgonis AželisZ
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
GTK „Laura”4 1 : 0Galdateniss.lv – GTK „Laura”
GTK „Laura”3 0 : 14LU – US - I
GTK „Laura”4 1 : 0Jūrmala – I
Galdateniss.lv – GTK „Laura”2 0 : 14LU – US - I
Galdateniss.lv – GTK „Laura”4 1 : 01Jūrmala – I
LU – US - I4 1 : 01Jūrmala – I
Preiļi2 0 : 14BS „Rīga”
Preiļi3 0 : 14Dobele – II
Preiļi4 1 : 03GTK „Laura”
BS „Rīga”4 1 : 01Dobele – II
BS „Rīga”4 1 : 01GTK „Laura”
Dobele – II2 0 : 14GTK „Laura”
 5Čugunovs Sergejs3 1 : 0Ilgonis Aželis-2
 3Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Nikolajs Golubevs-1
 9Čugunovs Aleksejs3 1 : 0Balbieris Aivars-5
 5Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Ilgonis Aželis-2
-7Ambergs Aksels 0 : 13Gmiraks Jevgeņijs 12
-4Bergs Anrijs1 0 : 13Jovļevs Maksims 8
-9Krūmiņš Andris2 0 : 13Pāvels Kosopalovs 15
 23Bergs Anrijs3 1 : 0Gmiraks Jevgeņijs-12
 11Ambergs Aksels3 1 : 0Pāvels Kosopalovs-6
-4Krūmiņš Andris1 0 : 13Jovļevs Maksims 8
-5Viktors Martinovs1 0 : 13Cīrulis Māris 9
 3Lutinskis Emīls3 1 : 02Ozols Guntis-1
-3Voldemārs Limanis1 0 : 13Motorins Aleksandrs 6
 6Lutinskis Emīls3 1 : 02Cīrulis Māris-3
 27Viktors Martinovs3 1 : 01Motorins Aleksandrs-14
-10Voldemārs Limanis 0 : 13Ozols Guntis 17
Emīls Lutinskis
Viktors Martinovs
3 1 : 0Aleksandrs Motorins
Māris Cīrulis
-9Jānis (49.dz.g.) Ozols 0 : 13Krivods Guntis 15
 2Nikolajs Kuļbins3 1 : 0Miķelsons Ilgonis
 6Šēnhofs Guntis3 1 : 01Šikovs Nikolajs-3
Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 0Miķelsons Ilgonis
 11Šēnhofs Guntis3 1 : 02Krivods Guntis-6
 6Aņisimovs Ņikita3 1 : 01Pāvels Kosopalovs-3
 8Čugunovs Sergejs3 1 : 0Gmiraks Jevgeņijs-4
-2Čugunovs Aleksejs 0 : 13Jovļevs Maksims 5
 5Čugunovs Sergejs3 1 : 0Pāvels Kosopalovs-2
-11Aņisimovs Ņikita 0 : 13Jovļevs Maksims 20
-3Čugunovs Aleksejs1 0 : 13Gmiraks Jevgeņijs 6
Ņikita Aņisimovs
Sergejs Čugunovs
1 0 : 13Maksims Jovļevs
Jevgeņijs Gmiraks
 8Ambergs Aksels3 1 : 02Ilgonis Aželis-4
-14Krūmiņš Andris 0 : 13Nikolajs Golubevs 27
 6Bergs Anrijs3 1 : 01Balbieris Aivars-3
 6Ambergs Aksels3 1 : 02Nikolajs Golubevs-3
 11Bergs Anrijs3 1 : 0Ilgonis Aželis-6
-3Viktors Martinovs2 0 : 13Krivods Guntis 6
 2Lutinskis Emīls3 1 : 01Boļšakovs Pāvils
-6Voldemārs Limanis1 0 : 13Šikovs Nikolajs 11
 8Lutinskis Emīls3 1 : 01Krivods Guntis-4
-8Viktors Martinovs 0 : 13Šikovs Nikolajs 14
 6Voldemārs Limanis3 1 : 01Boļšakovs Pāvils-3
Emīls Lutinskis
Viktors Martinovs
1 0 : 13Guntis Krivods
Nikolajs Šikovs
 5Šēnhofs Guntis3 1 : 0Ozols Guntis-2
-4Nikolajs Kuļbins 0 : 13Motorins Aleksandrs 8
 9Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 0Cīrulis Māris-5
 9Šēnhofs Guntis3 1 : 0Motorins Aleksandrs-5
 5Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 01Ozols Guntis-2
 6Aņisimovs Ņikita3 1 : 02Bergs Anrijs-3
 6Čugunovs Sergejs3 1 : 01Ambergs Aksels-3
 23Čugunovs Aleksejs3 1 : 01Krūmiņš Andris-12
 8Aņisimovs Ņikita3 1 : 0Ambergs Aksels-4
 6Pāvels Kosopalovs3 1 : 01Balbieris Aivars-3
-18Jovļevs Maksims2 0 : 13Nikolajs Golubevs 36
 6Gmiraks Jevgeņijs3 1 : 0Ilgonis Aželis-3
 3Jovļevs Maksims3 1 : 01Balbieris Aivars-1
 11Pāvels Kosopalovs3 1 : 0Ilgonis Aželis-6
-3Viktors Martinovs 0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols 6
 5Lutinskis Emīls3 1 : 0Nikolajs Kuļbins-2
-2Voldemārs Limanis1 0 : 13Šēnhofs Guntis 5
 8Lutinskis Emīls3 1 : 01Jānis (49.dz.g.) Ozols-4
-3Viktors Martinovs1 0 : 13Šēnhofs Guntis 6
-6Voldemārs Limanis 0 : 13Nikolajs Kuļbins 11
-11Krivods Guntis 0 : 13Cīrulis Māris 20
-1Miķelsons Ilgonis1 0 : 13Ozols Guntis 3
 27Šikovs Nikolajs3 1 : 02Motorins Aleksandrs-14
 5Krivods Guntis3 1 : 01Ozols Guntis-2
-5Šikovs Nikolajs2 0 : 13Cīrulis Māris 9
Miķelsons Ilgonis1 0 : 13Motorins Aleksandrs 2
LU – US - I4 1 : 02BS „Rīga”
LU – US - I4 1 : 0GTK „Laura”
BS „Rīga”4 1 : 02GTK „Laura”
GTK „Laura” 0 : 14GTK „Laura”
Galdateniss.lv – GTK „Laura”2 0 : 14Preiļi
Galdateniss.lv – GTK „Laura”4 1 : 02Dobele – II
Preiļi3 0 : 14Jūrmala – I
Dobele – II2 0 : 14Jūrmala – I
 6Jovļevs Maksims3 1 : 0Cīrulis Māris-3
 20Pāvels Kosopalovs3 1 : 02Motorins Aleksandrs-11
 5Gmiraks Jevgeņijs3 1 : 0Ozols Guntis-2
 9Jovļevs Maksims3 1 : 01Motorins Aleksandrs-5
 27Jānis (49.dz.g.) Ozols3 1 : 02Aņisimovs Ņikita-14
-1Nikolajs Kuļbins 0 : 13Čugunovs Sergejs 3
 6Šēnhofs Guntis3 1 : 02Čugunovs Aleksejs-3
-3Jānis (49.dz.g.) Ozols 0 : 13Čugunovs Sergejs 6
 23Šēnhofs Guntis3 1 : 02Aņisimovs Ņikita-12
 14Nikolajs Kuļbins3 1 : 01Čugunovs Aleksejs-8
 9Krūmiņš Andris3 1 : 02Šikovs Nikolajs-5
-6Bergs Anrijs1 0 : 13Krivods Guntis 11
 2Ambergs Aksels3 1 : 0Boļšakovs Pāvils
 20Krūmiņš Andris3 1 : 01Krivods Guntis-11
-14Ambergs Aksels2 0 : 13Šikovs Nikolajs 27
 3Bergs Anrijs3 1 : 0Boļšakovs Pāvils-1
-9Viktors Martinovs2 0 : 13Nikolajs Golubevs 15
 5Lutinskis Emīls3 1 : 01Ilgonis Aželis-2
-11Voldemārs Limanis2 0 : 13Balbieris Aivars 20
-21Lutinskis Emīls1 0 : 13Nikolajs Golubevs 42
 9Viktors Martinovs3 1 : 0Balbieris Aivars-5
 23Voldemārs Limanis3 1 : 01Ilgonis Aželis-12
Emīls Lutinskis
Viktors Martinovs
0 : 13Nikolajs Golubevs
Ilgonis Aželis
-10Gmiraks Jevgeņijs1 0 : 13Jānis (49.dz.g.) Ozols 17
 9Pāvels Kosopalovs3 1 : 02Nikolajs Kuļbins-5
-10Jovļevs Maksims1 0 : 13Šēnhofs Guntis 17
 23Pāvels Kosopalovs3 1 : 01Jānis (49.dz.g.) Ozols-12
 5Jovļevs Maksims3 1 : 0Nikolajs Kuļbins-2
-3Motorins Aleksandrs1 0 : 13Čugunovs Sergejs 6
-3Cīrulis Māris2 0 : 13Aņisimovs Ņikita 6
-6Ozols Guntis2 0 : 13Čugunovs Aleksejs 11
-3Motorins Aleksandrs1 0 : 13Aņisimovs Ņikita 6
-3Krūmiņš Andris1 0 : 13Lutinskis Emīls 6
 6Ambergs Aksels3 1 : 01Viktors Martinovs-3
 8Bergs Anrijs3 1 : 01Voldemārs Limanis-4
-4Ambergs Aksels1 0 : 13Lutinskis Emīls 8
-14Krūmiņš Andris2 0 : 13Voldemārs Limanis 27
-12Bergs Anrijs 0 : 13Viktors Martinovs 23
 5Krivods Guntis3 1 : 0Balbieris Aivars-2
Miķelsons Ilgonis 0 : 13Nikolajs Golubevs 2
-7Šikovs Nikolajs2 0 : 13Ilgonis Aželis 12
-16Krivods Guntis2 0 : 13Nikolajs Golubevs 32
 8Šikovs Nikolajs3 1 : 01Balbieris Aivars-4
Miķelsons Ilgonis 0 : 13Ilgonis Aželis 2