2019. gada 20. septembris
Ginters, Guntra, Marianna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada SC "Mēmele" balvu izcīņa, 6.kārta, 1. līga 14.04.2012 0.50 50

Bauskas novada SC "Mēmele" balvu izcīņa, 6.kārta, 1. līga 2012-04-14 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ikaunieks Dāvis 250495Bez kluba 60-110
2Puriņš Roberts150596Bauskas rajona BJSS 7249 13262 20
3Krjukovs Normunds190395Bauskas rajona BJSS 7148 1149 10
4Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 6180-3177
5Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 763 1477 15
6Šumins Elgars 071197Bez kluba 644-1232
7Martinkena Lidija 280558Bauska (bez kluba) 651-744 3
8Petrovs Kaspars221294Bez kluba 60-30
9Iļjins Aleksis140195Bez kluba 662 1375
10Priedeslaipa Arvis130891Bauskas rajona BJSS 60-100
11Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 66-24
12Goba Arnis230694Bez kluba 782 385 8
13Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 6112 11123 5
14Meļņikovs Nikolajs211187Rīga (bez kluba) 62727 4
15Lipšāns Jānis160792Rīga (bez kluba) 60 55
16Madžule Meldra270394LSK "Dartija" 681 485 6
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Puriņš Roberts1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Meļņikovs Nikolajs0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
3Elgars Šumins0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
43
4Meimere Lauma0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
II. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Krjukovs Normunds1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 0
52
2Priedeslaipa Arvis0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
43
3Martinkena Lidija 1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
4Kaspars Petrovs0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
34
III. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rabinoviča Maija 1
3 : 2
0
1 : 3
1
3 : 2
52
2Šīmane Beate0
2 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
3Garaba Maksims 1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
4Lipšāns Jānis0
2 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
43
IV. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Arnis Goba1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Madžule Meldra0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
52
3Aleksis Iļjins0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
43
4Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
1. pusfināls
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Puriņš Roberts1
3 : 0
1
3 : 0
 1*
3 : 0
61
2Arnis Goba0
0 : 3
 1*
3 : 2
1
3 : 2
52
3Madžule Meldra0
0 : 3
 0*
2 : 3
1
3 : 1
43
4Meļņikovs Nikolajs 0*
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
34
2. pusfināls
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Martinkena Lidija 0
0 : 3
0
1 : 3
 1*
3 : 1
4 (4:4)3
2Garaba Maksims 1
3 : 0
 1*
3 : 1
1
3 : 2
61
3Rabinoviča Maija 1
3 : 1
 0*
1 : 3
0
0 : 3
4 (3:4)4
4Krjukovs Normunds 0*
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
4 (4:3)2
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Puriņš Roberts1
3 : 1
1
3 : 2
 1*
3 : 0
61
2Garaba Maksims 0
1 : 3
 1*
3 : 2
1
3 : 2
52
3Krjukovs Normunds0
2 : 3
 0*
2 : 3
1
3 : 1
43
4Arnis Goba 0*
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
34
par 5. - 8. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Madžule Meldra 1*
3 : 1
1
3 : 1
 0*
2 : 3
5 (5:4)5
2Meļņikovs Nikolajs 0*
1 : 3
 1*
3 : 0
1
3 : 2
5 (4:5)7
3Martinkena Lidija 0
1 : 3
 0*
0 : 3
 0*
1 : 3
38
4Rabinoviča Maija  1*
3 : 2
0
2 : 3
 1*
3 : 1
5 (5:5)6
par 9. - 12. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Elgars Šumins0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
411
2Lipšāns Jānis1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 0
510
3Aleksis Iļjins1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
69
4Priedeslaipa Arvis0
2 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
312
par 13. - 16. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Meimere Lauma0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
415
2Kaspars Petrovs1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 1
514
3Šīmane Beate1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
613
4Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
316
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Puriņš Roberts3 1 : 0Meļņikovs Nikolajs-2
 2Puriņš Roberts3 1 : 0Šumins Elgars-2
Puriņš Roberts3 1 : 0Meimere Lauma
 5Meļņikovs Nikolajs3 1 : 01Šumins Elgars-5
Meļņikovs Nikolajs3 1 : 0Meimere Lauma
Šumins Elgars3 1 : 02Meimere Lauma
 3Krjukovs Normunds3 1 : 0Priedeslaipa Arvis-3
Krjukovs Normunds1 0 : 13Martinkena Lidija
 3Krjukovs Normunds3 1 : 0Petrovs Kaspars-3
Priedeslaipa Arvis 0 : 13Martinkena Lidija
 5Priedeslaipa Arvis3 1 : 02Petrovs Kaspars-5
Martinkena Lidija 3 1 : 0Petrovs Kaspars
 7Rabinoviča Maija 3 1 : 02Šīmane Beate-6
Rabinoviča Maija 1 0 : 13Garaba Maksims
Rabinoviča Maija 3 1 : 02Lipšāns Jānis
Šīmane Beate 0 : 13Garaba Maksims
Šīmane Beate 0 : 13Lipšāns Jānis
 4Garaba Maksims 3 1 : 0Lipšāns Jānis-3
Goba Arnis3 1 : 02Madžule Meldra
 5Goba Arnis3 1 : 0Iļjins Aleksis-4
 4Goba Arnis3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-3
Madžule Meldra3 1 : 02Iļjins Aleksis
Madžule Meldra3 1 : 0Ikaunieks Dāvis
 4Iļjins Aleksis3 1 : 01Ikaunieks Dāvis-3
 3Puriņš Roberts3 1 : 0Goba Arnis-2
Puriņš Roberts3 1 : 0Madžule Meldra
 4Goba Arnis3 1 : 02Meļņikovs Nikolajs-3
Madžule Meldra3 1 : 01Meļņikovs Nikolajs
Martinkena Lidija 0 : 13Garaba Maksims
-3Martinkena Lidija 1 0 : 13Rabinoviča Maija  4
 7Garaba Maksims 3 1 : 02Krjukovs Normunds-6
Rabinoviča Maija 0 : 13Krjukovs Normunds
 3Puriņš Roberts3 1 : 01Garaba Maksims -2
 3Puriņš Roberts3 1 : 02Krjukovs Normunds-3
 5Garaba Maksims 3 1 : 02Goba Arnis-5
 4Krjukovs Normunds3 1 : 01Goba Arnis-3
 4Madžule Meldra3 1 : 01Martinkena Lidija -4
Meļņikovs Nikolajs3 1 : 02Rabinoviča Maija
-5Šumins Elgars 0 : 13Lipšāns Jānis 6
-4Šumins Elgars2 0 : 13Iļjins Aleksis 5
 4Šumins Elgars3 1 : 02Priedeslaipa Arvis-4
-3Lipšāns Jānis 0 : 13Iļjins Aleksis 4
 5Lipšāns Jānis3 1 : 0Priedeslaipa Arvis-5
 4Iļjins Aleksis3 1 : 0Priedeslaipa Arvis-3
Meimere Lauma1 0 : 13Petrovs Kaspars
-2Meimere Lauma 0 : 13Šīmane Beate 3
Meimere Lauma3 1 : 0Ikaunieks Dāvis
Petrovs Kaspars 0 : 13Šīmane Beate
 5Petrovs Kaspars3 1 : 01Ikaunieks Dāvis-5
Šīmane Beate3 1 : 0Ikaunieks Dāvis