2019. gada 17. septembris
Vaira, Vairis, Vera
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada SC "Mēmele" balvu izcīņa, 4.kārta, 1. līga 21.01.2012 0.50 51

Bauskas novada SC "Mēmele" balvu izcīņa, 4.kārta, 1. līga 2012-01-21 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ikaunieks Dāvis 250495Bez kluba 660-170
2Puriņš Roberts150596Bauskas rajona BJSS 88213 17230 20
3Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 88177 3180 10
4Krjukovs Normunds190395Bauskas rajona BJSS 88144-15129 5
5Štelmahers Ivars140669Bez kluba 666-90
6Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 880 2020 8
7Kugrēns Kristofers 130397Bez kluba 661 12
8Martinkena Lidija 280558Bauska (bez kluba) 6617 825
9Petrovs Kaspars221294Bez kluba 660-100
10Iļjins Aleksis140195Bez kluba 6661 566 4
11Solzemniece Agita 010996Bez kluba 660-80
12Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 665 16
13Goba Arnis230694Bez kluba 8861 2283 15
14Jemeļjanovs Vjačeslavs270788Rīga (bez kluba) 8831 637 6
15Meļņikovs Nikolajs211187Rīga (bez kluba) 662727 3
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Šīmane Beate1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
41
2Meļņikovs Nikolajs0
0 : 3
1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 1
23
3Martinkena Lidija 0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
14
4Garaba Maksims 0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
32
5Kristofers Kugrēns0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
2. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Krjukovs Normunds0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
32
2Jemeļjanovs Vjačeslavs1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
3Ivars Štelmahers0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
23
4Kaspars Petrovs0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
05
5Agita Solzemniece0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
14
3. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Puriņš Roberts1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Arnis Goba0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
32
3Aleksis Iļjins0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
23
4Meimere Lauma0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
14
5Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
05
par 1. - 6. vietu
NrDalībnieks123456PunktiVieta
1Šīmane Beate1
3 : 1
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
 1*
3 : 1
2 (1)3
2Jemeļjanovs Vjačeslavs0
1 : 3
0
2 : 3
0
2 : 3
 1*
3 : 1
0
2 : 3
1 (1)5
3Puriņš Roberts1
3 : 0
1
3 : 2
 1*
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
51
4Arnis Goba1
3 : 0
1
3 : 2
 0*
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
42
5Krjukovs Normunds1
3 : 0
 0*
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1 (0)6
6Garaba Maksims  0*
1 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
2 (0)4
par 7. - 9. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Ivars Štelmahers0
2 : 3
0
1 : 3
09
2Aleksis Iļjins1
3 : 2
1
3 : 1
27
3Meļņikovs Nikolajs1
3 : 1
0
1 : 3
18
par 10. - 12. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Martinkena Lidija 1
3 : 0
1
3 : 1
210
2Agita Solzemniece0
0 : 3
0
1 : 3
012
3Meimere Lauma0
1 : 3
1
3 : 1
111
par 13. - 15. vietu
NrDalībnieks123PunktiVieta
1Kristofers Kugrēns1
3 : 2
1
3 : 0
213
2Kaspars Petrovs0
2 : 3
1
3 : 0
114
3Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
0 : 3
015
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Šīmane Beate3 1 : 0Meļņikovs Nikolajs
 3Šīmane Beate3 1 : 0Martinkena Lidija -2
Šīmane Beate3 1 : 01Garaba Maksims
Šīmane Beate3 1 : 0Kugrēns Kristofers
Meļņikovs Nikolajs3 1 : 01Martinkena Lidija
-5Meļņikovs Nikolajs1 0 : 13Garaba Maksims  6
 4Meļņikovs Nikolajs3 1 : 01Kugrēns Kristofers-4
Martinkena Lidija 0 : 13Garaba Maksims
Martinkena Lidija 3 1 : 0Kugrēns Kristofers
 5Garaba Maksims 3 1 : 0Kugrēns Kristofers-5
-6Krjukovs Normunds1 0 : 13Jemeļjanovs Vjačeslavs 8
 3Krjukovs Normunds3 1 : 02Štelmahers Ivars-3
 3Krjukovs Normunds3 1 : 0Petrovs Kaspars-3
Krjukovs Normunds3 1 : 0Solzemniece Agita
 5Jemeļjanovs Vjačeslavs3 1 : 0Štelmahers Ivars-4
 4Jemeļjanovs Vjačeslavs3 1 : 0Petrovs Kaspars-4
Jemeļjanovs Vjačeslavs3 1 : 0Solzemniece Agita
 5Štelmahers Ivars3 1 : 0Petrovs Kaspars-4
Štelmahers Ivars3 1 : 01Solzemniece Agita
Petrovs Kaspars2 0 : 13Solzemniece Agita
 3Puriņš Roberts3 1 : 0Goba Arnis-2
 3Puriņš Roberts3 1 : 0Iļjins Aleksis-2
Puriņš Roberts3 1 : 0Meimere Lauma
 2Puriņš Roberts3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-2
 5Goba Arnis3 1 : 01Iļjins Aleksis-5
Goba Arnis3 1 : 0Meimere Lauma
 4Goba Arnis3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-3
Iļjins Aleksis3 1 : 0Meimere Lauma
 4Iļjins Aleksis3 1 : 01Ikaunieks Dāvis-3
Meimere Lauma3 1 : 0Ikaunieks Dāvis
Šīmane Beate3 1 : 01Jemeļjanovs Vjačeslavs
Šīmane Beate 0 : 13Puriņš Roberts
Šīmane Beate 0 : 13Goba Arnis
Šīmane Beate 0 : 13Krjukovs Normunds
-2Jemeļjanovs Vjačeslavs2 0 : 13Puriņš Roberts 3
-4Jemeļjanovs Vjačeslavs2 0 : 13Goba Arnis 4
-5Jemeļjanovs Vjačeslavs2 0 : 13Garaba Maksims  6
 4Puriņš Roberts3 1 : 0Krjukovs Normunds-3
 2Puriņš Roberts3 1 : 01Garaba Maksims -2
 7Goba Arnis3 1 : 0Krjukovs Normunds-6
 4Goba Arnis3 1 : 0Garaba Maksims -3
-6Krjukovs Normunds2 0 : 13Garaba Maksims  8
-3Štelmahers Ivars2 0 : 13Iļjins Aleksis 4
-4Štelmahers Ivars1 0 : 13Meļņikovs Nikolajs 5
 4Iļjins Aleksis3 1 : 01Meļņikovs Nikolajs-4
 5Martinkena Lidija 3 1 : 0Solzemniece Agita-4
 5Martinkena Lidija 3 1 : 01Meimere Lauma-4
-4Solzemniece Agita1 0 : 13Meimere Lauma 5
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 02Petrovs Kaspars-4
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-4
 5Petrovs Kaspars3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-5