2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Centra rajona turnīrs 86.g. un vecākas 29.01.2000 0.50 60
ROBERTA REIMAŅA 4. piemiņas turnīrs galda tenisā sievietes 23.03.2014 0.50 15
ROBERTA REIMAŅA 4. piemiņas turnīrs galda tenisā 16-39 gadi 23.03.2014 0.50 39
ROBERTA REIMAŅA 4. piemiņas turnīrs galda tenisā 40 + 23.03.2014 0.50 51
ROBERTA REIMAŅA 4. piemiņas turnīrs galda tenisā 50 + 23.03.2014 0.50 36
ROBERTA REIMAŅA 4. piemiņas turnīrs galda tenisā 60 + 23.03.2014 0.50 39

Centra rajona turnīrs 86.g. un vecākas 2000-01-29 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 41096-11095
2Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 11824 12836
3Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 11488 14502
4Vīnerte Antra040285Latvijas US 12979 15994
5Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 5775 8783
6Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 4653-8645
7Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 6296296
8Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 2700 2702
9Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 2183-2181
10Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 7302-11291
11Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 7295 18313
12Gerasimova Olga190685JSC "Rīdze" 70-30
13Oļeņuka Natālija081286Galda tenisa klubs "LV-22" 78-35
14Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 7808-2806
15Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 7354 10364
16Kudrjavceva Natalija070384Rīgas 37.vidusskola 7181 13194
17(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 7168 3171
18Loseva Marija071183Galda tenisa klubs "LV-22" 70-40
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Jozepsone Ina 1 : 0Inta Iļķena-1
 1Jozepsone Ina 1 : 0Busorgina Margarita
-6Jozepsone Ina 0 : 1Antra Vīnerte 8
 2Jozepsone Ina 1 : 0Ročāne Daina-1
 2Inta Iļķena 1 : 0Busorgina Margarita-1
 7Inta Iļķena 1 : 0Antra Vīnerte-4
-5Inta Iļķena 0 : 1Ročāne Daina 6
 1Inta Iļķena 1 : 0Tjurina Liāna
 5Inta Iļķena 1 : 0Balabanova Ira-4
 1Inta Iļķena 1 : 0Nataļja Griņkiva
 1Inta Iļķena 1 : 0Kudrjavceva Natalija
 1Inta Iļķena 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
Inta Iļķena 1 : 0Loseva Marija
Busorgina Margarita 0 : 1Antra Vīnerte 1
 9Busorgina Margarita 1 : 0Eriksone Vera-7
 3Busorgina Margarita 1 : 0Kraukle Mudīte-2
 3Busorgina Margarita 1 : 0Linda Vītola-2
-7Busorgina Margarita 0 : 1Tjurina Liāna 9
 1Busorgina Margarita 1 : 0Gerasimova Olga
 1Busorgina Margarita 1 : 0Oļeņuka Natālija
 3Busorgina Margarita 1 : 0Nataļja Griņkiva-2
 2Busorgina Margarita 1 : 0Kudrjavceva Natalija-1
 2Antra Vīnerte 1 : 0Ročāne Daina-1
 2Antra Vīnerte 1 : 0Eriksone Vera-1
 1Antra Vīnerte 1 : 0Kraukle Mudīte
 1Antra Vīnerte 1 : 0Linda Vītola
 1Antra Vīnerte 1 : 0Tjurina Liāna
Antra Vīnerte 1 : 0Gerasimova Olga
Antra Vīnerte 1 : 0Oļeņuka Natālija
 3Antra Vīnerte 1 : 0Balabanova Ira-2
 3Ročāne Daina 1 : 0Eriksone Vera-2
 1Ročāne Daina 1 : 0Kraukle Mudīte
 2Eriksone Vera 1 : 0Kraukle Mudīte-1
Kraukle Mudīte 0 : 1Svetlana Kirillova 1
 3Kraukle Mudīte 1 : 0Trofimova Tatjana-2
 1Svetlana Kirillova 1 : 0Trofimova Tatjana
-4Linda Vītola 0 : 1Tjurina Liāna 5
 2Linda Vītola 1 : 0Gerasimova Olga-1
 2Linda Vītola 1 : 0Oļeņuka Natālija-1
-3Linda Vītola 0 : 1Nataļja Griņkiva 4
-6Linda Vītola 0 : 1Kudrjavceva Natalija 8
 2Tjurina Liāna 1 : 0Gerasimova Olga-1
 2Tjurina Liāna 1 : 0Oļeņuka Natālija-1
Tjurina Liāna 0 : 1Balabanova Ira 1
 5Gerasimova Olga 1 : 0Oļeņuka Natālija-4
-2Gerasimova Olga 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 3
-4Gerasimova Olga 0 : 1Loseva Marija 5
-2Oļeņuka Natālija 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 3
 5Oļeņuka Natālija 1 : 0Loseva Marija-4
 1Balabanova Ira 1 : 0Nataļja Griņkiva
 1Balabanova Ira 1 : 0Kudrjavceva Natalija
 1Balabanova Ira 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
Balabanova Ira 1 : 0Loseva Marija
 3Nataļja Griņkiva 1 : 0Kudrjavceva Natalija-2
 3Nataļja Griņkiva 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-2
 2Nataļja Griņkiva 1 : 0Loseva Marija-1
 5Kudrjavceva Natalija 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-4
 3Kudrjavceva Natalija 1 : 0Loseva Marija-2
 3(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Loseva Marija-2
Inta Iļķena 0 : 1Antra Vīnerte