2019. gada 15. novembris
Leopolds, Unda, Undīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes vecākā grupa gr.,fināli 13.04.1997 2.00 11 42

Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes vecākā grupa gr.,fināli 1997-04-13 00:10:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 9868 28896
2Mihailova Marina290580Kuldīgas rajona Sporta skola 9491 20511
3Šulce Agnese120381Kuldīgas raj. skolēnu nams 9307 40347
4Ozoliņa Elīna230182LSK "Dartija" 5174-4104
5Bruģis Diāna010180JSC "Rīdze" 649-2316
6Panfjorova Jekaterina230181Sporta klubs "Pakavs" 9159 25184
7Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 8628 37665
8Sungale Solvita270482Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 8472 44516
9Blūma Evita130682Kuldīgas rajona Sporta skola 8145 35180
10Znatnaja Laura220682Cēsu pilsētas Sporta skola 841 344
11Graumane Rita010182JSC "Rīdze" 535 641
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 6Krūmiņa Laura 1 : 0Mihailova Marina-2
 2Krūmiņa Laura 1 : 0Šulce Agnese
 2Krūmiņa Laura 1 : 0Ozoliņa Elīna
Krūmiņa Laura 1 : 0Bruģis Diāna
 2Krūmiņa Laura 1 : 0Panfjorova Jekaterina
 8Krūmiņa Laura 1 : 0Orlova Adrija-3
 6Krūmiņa Laura 1 : 0Sungale Solvita-2
 2Krūmiņa Laura 1 : 0Blūma Evita
Krūmiņa Laura 1 : 0Znatnaja Laura
 10Mihailova Marina 1 : 0Šulce Agnese-4
 6Mihailova Marina 1 : 0Ozoliņa Elīna-2
 4Mihailova Marina 1 : 0Bruģis Diāna-1
 6Mihailova Marina 1 : 0Panfjorova Jekaterina-2
-5Mihailova Marina 0 : 1Orlova Adrija 12
-9Mihailova Marina 0 : 1Sungale Solvita 20
 6Mihailova Marina 1 : 0Blūma Evita-2
 4Mihailova Marina 1 : 0Znatnaja Laura-1
 12Šulce Agnese 1 : 0Ozoliņa Elīna-5
 8Šulce Agnese 1 : 0Bruģis Diāna-3
 12Šulce Agnese 1 : 0Panfjorova Jekaterina-5
-2Šulce Agnese 0 : 1Orlova Adrija 6
-4Šulce Agnese 0 : 1Sungale Solvita 10
 10Šulce Agnese 1 : 0Blūma Evita-4
 8Šulce Agnese 1 : 0Znatnaja Laura-3
 12Ozoliņa Elīna 1 : 0Bruģis Diāna-5
-9Ozoliņa Elīna 0 : 1Panfjorova Jekaterina 20
-5Bruģis Diāna 0 : 1Panfjorova Jekaterina 12
-9Bruģis Diāna 0 : 1Graumane Rita 20
-1Panfjorova Jekaterina 0 : 1Orlova Adrija 4
-2Panfjorova Jekaterina 0 : 1Sungale Solvita 6
-9Panfjorova Jekaterina 0 : 1Blūma Evita 20
 12Panfjorova Jekaterina 1 : 0Znatnaja Laura-5
 10Orlova Adrija 1 : 0Sungale Solvita-4
 4Orlova Adrija 1 : 0Blūma Evita-1
 2Orlova Adrija 1 : 0Znatnaja Laura
 2Orlova Adrija 1 : 0Graumane Rita
 6Sungale Solvita 1 : 0Blūma Evita-2
 4Sungale Solvita 1 : 0Znatnaja Laura-1
 4Sungale Solvita 1 : 0Graumane Rita-1
 12Blūma Evita 1 : 0Znatnaja Laura-5
 12Blūma Evita 1 : 0Graumane Rita-5
 18Znatnaja Laura 1 : 0Graumane Rita-8