2019. gada 17. novembris
Hugo, Uga, Uģis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LSB "Vārpa" ind. čempionāts apakšgrupas 08.11.1997 1.00 15 30

LSB "Vārpa" ind. čempionāts apakšgrupas 1997-11-08 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 4913 3916
2Sungale Solvita270482Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 4516 5521
3Būka Diāna040882Smiltenes GTK "Vidzeme" 498 199
4Hauka Agnese080884LSK "Dartija" 452-1438
5Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 4150 12162
6Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 4899 6905
7Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 4735735
8Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 4236 10246
9Bogdanova Baiba200387STSS 489-1574
10Varesa Ieva040482Smiltenes GTK "Vidzeme" 448 755
11Ķiepe Linda051077Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 4953 1954
12Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 4368 12380
13Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 4194 9203
14Cildermane Elīna190285LSK "Dartija" 460-1446
15Buša Agafija100348LSK "Dartija" 4100-199
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Ķiepe Linda 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša
 5Tjurina Liāna 1 : 0Kraukle Mudīte-4
 3Tjurina Liāna 1 : 0Cildermane Elīna-2
 4Tjurina Liāna 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-3
 6Kraukle Mudīte 1 : 0Cildermane Elīna-5
 7Kraukle Mudīte 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-6
-7Cildermane Elīna 0 : 1Gaļina (Agafija) Buša 8
 3Ročāne Daina 1 : 0Sungale Solvita-2
Ročāne Daina 1 : 0Būka Diāna
Ročāne Daina 1 : 0Hauka Agnese
Ročāne Daina 1 : 0Bulaha Ludmila
 2Sungale Solvita 1 : 0Būka Diāna-1
 2Sungale Solvita 1 : 0Hauka Agnese-1
 3Sungale Solvita 1 : 0Bulaha Ludmila-2
 8Būka Diāna 1 : 0Hauka Agnese-7
-6Būka Diāna 0 : 1Bulaha Ludmila 7
-6Hauka Agnese 0 : 1Bulaha Ludmila 7
 5Krūmiņa Laura 1 : 0Eriksone Vera-4
 1Krūmiņa Laura 1 : 0Buņķe Margita
Krūmiņa Laura 1 : 0Baiba Bogdasarova
Krūmiņa Laura 1 : 0Varesa Ieva
 2Eriksone Vera 1 : 0Buņķe Margita-1
 1Eriksone Vera 1 : 0Baiba Bogdasarova
 1Eriksone Vera 1 : 0Varesa Ieva
 6Buņķe Margita 1 : 0Baiba Bogdasarova-5
 5Buņķe Margita 1 : 0Varesa Ieva-4
-10Baiba Bogdasarova 0 : 1Varesa Ieva 11
 1Ķiepe Linda 1 : 0Tjurina Liāna
Ķiepe Linda 1 : 0Kraukle Mudīte
Ķiepe Linda 1 : 0Cildermane Elīna