• Vairākās kārtās noskaidrot labākos Čempionāta dalībniekus.

• Čempionāts notiek no 2018. gada  janvāra līdz jūnijam.

• Sacensības organizē  Biedrība “Galda tenisa klubs “Jelgava”” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”’
  • Tiesnesi izvirza un nodrošina biedrības “Galda tenisa klubs “Jelgava”” valde

4. Dalībnieki

• Sacensībās var piedalīties visi galda tenisa spēles interesenti no Jelgavas un citām pilsētām un novadiem;
  • Katrs dalībnieks ir atbildīgs par savu veselības stāvokli un fiziskās sagatavotības atbilstību slodzei, ko ar parakstu apliecina dalībnieka pieteikumā, pirmo reizi ierodoties uz kādu no sacensību kārtām.

5. Vērtēšana

• Sacensības notiek pēc starptautiskiem galda tenisa sacensību noteikumiem līdz trijiem uzvarētiem setiem
  • Sacensības ir individuālas.
  • Pirms sacensībām galvenais tiesnesis nosaka sacensību norises kārtību pēc pieteikto dalībnieku skaita.
  • Spēles tiesā paši dalībnieki (strīda gadījumā bumbiņa tiek pārspēlēta; ja spēlētāji nevar vienoties, galīgo lēmumu pieņem sacensību galvenais tiesnesis).
  • Spēlētāju rezultāti tiek iekļauti kopējā LGTF reitinga tabulā.
  • Situācijās, kad vairāku spēlētāju setu attiecība ir identiska uzvar spēlētājs ar augstāko LGTF reitinga vietu.
  • Čempionāta uzvarētāji tiek noteikti summējot labākos rezultātus no ne vairāk kā sešām kārtām.

6. Dalības maksa

• Dalība sacensībās dalībniekiem ir 5 eiro, GTK Jelgava biedriem 4 eiro, skolēniem bez maksas.
  • Sacensību dalībniekiem ir jābūt samaksātai aktuālās sezonas LGTF licencei.

7. Apbalvošana

• Sacensību uzvarētājus katrā kārtā sieviešu un vīriešu grupās no 1. līdz 3. vietai apbalvo ar veicināšanas balvām.
  • Sacensību uzvarētājus sieviešu un vīriešu grupās no 1.līdz 3. vietai pēc visu kārtu noslēgšanās apbalvo ar medaļām un diplomiem.

8. Protesti

• Protesti un iebildumi rakstiskā veidā iesniedzami 10 minūšu laikā pēc sacensību beigām galvenajam tiesnesim.

9. Pieteikumi

• Vārdiski pieteikumi jāiesniedz pasākuma norises dienā ne vēlāk kā 10 minūtes pirms sacensību norises sākuma.