2018. gada 10. decembris
Guna, Judīte
Sākums turn.nosaukums Pilsēta Valsts Koefic.Atbildīgais
14.10.2018 Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2018 - 3 Jelgava LAT 0.50 Nauris Karelis T. 29220375

• Piesaistīt spējīgus dalībniekus no citām pilsētām un novadiem, lai celtu Čempionāta kopējo līmeni;

• Vairākās kārtās noskaidrot labākos Čempionāta dalībniekus.

2. Laiks un vieta

• Sacensības notiek Jelgavas sporta hallē, Mātera ielā 44a svētdienās

• Sacensību sākums ir pl. 10:00. Ja sākuma laiks tiek mainīts, tad par to tiek ziņots

• iepriekš • Sacensības notiek sešās kārtās

• Čempionāts notiek no 2018. gada septembra līdz decembrim.

3. Sacensību vadība

• Sacensības organizē  Biedrība “Galda tenisa klubs “Jelgava”” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”’

• Tiesnesi izvirza un nodrošina biedrības “Galda tenisa klubs “Jelgava”” valde

4. Dalībnieki

• Sacensībās var piedalīties visi galda tenisa spēles interesenti no Jelgavas un citām pilsētām un novadiem;

• Katrs dalībnieks ir atbildīgs par savu veselības stāvokli un fiziskās sagatavotības atbilstību slodzei, ko ar parakstu apliecina dalībnieka pieteikumā, pirmo reizi ierodoties uz kādu no sacensību kārtām.

5. Vērtēšana

• Sacensības notiek pēc starptautiskiem galda tenisa sacensību noteikumiem līdz trim uzvarētiem setiem

• Sacensības ir individuālas.

• Pirms sacensībām galvenais tiesnesis nosaka sacensību norises kārtību pēc pieteikto dalībnieku skaita.

• Spēles tiesā paši dalībnieki (strīda gadījumā bumbiņa tiek pārspēlēta; ja spēlētāji nevar vienoties, galīgo lēmumu pieņem sacensību galvenais tiesnesis).

• Čempionāta uzvarētāji tiek noteikti, summējot labākos rezultātus no ne vairāk kā piecām kārtām.

• Sacensību rezultāti tiks iekļauti Latvijas galda tenisa federācijas reitingā ar koeficientu 0.5

• Situācijās, kad vairāku spēlētāju setu attiecība ir identiska uzvar spēlētājs ar augstāko LGTF reitinga vietu.

6. Dalības maksa

• Dalība sacensībās dalībniekiem ir 5 eiro, GTK Jelgava biedriem 3 eiro, skolēniem bez maksas.

• Sacensību dalībniekiem ir jābūt samaksātai aktuālās sezonas LGTF licencei.

7. Apbalvošana

• Sacensību uzvarētājus katrā kārtā sieviešu un vīriešu grupās no 1. līdz 3. vietai apbalvo ar veicināšanas balvām.

• Sacensību uzvarētājus sieviešu un vīriešu grupās no 1.līdz 3. vietai pēc visu kārtu noslēgšanās apbalvo ar kausiem un diplomiem.

8. Protesti

• Protesti un iebildumi rakstiskā veidā iesniedzami 10 minūšu laikā pēc sacensību beigām galvenajam tiesnesim.

9. Pieteikumi

• Vārdiski pieteikumi jāiesniedz pasākuma norises dienā ne vēlāk kā 10 minūtes pirms sacensību norises sākuma.