2018. gada 18. decembris
Klinta, Kristaps, Kristers, Kristofers, Krists
Sākums turn.nosaukums Pilsēta Valsts Koefic.Atbildīgais
20.11.2017 Latvijas 2017.gada junioru meistarsacīkstes (1996.gadā dzimušie un jaunāki)priekšsacīkstes ,jaunieši Rīga LAT 0.50 Genādijs Kartuzovs, t.26043582

LATVIJAS GALDA TENISA FEDERĀCIJA

 

N O L I K U M S

 

Latvijas 2017.gada junioru meistarsacīkstēm galda tenisā

 

1. Vadība.

            Sacensības organizē LGTF un vada LGTF Valdes apstiprināts galvenais tiesnesis Genādijs Kartuzovs.

2. Laiks un vieta.

            Sacensības notiks 2017.gada 20.novembrī, Rīgā, O.Kalpaka tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1. Sacensību sākums plkst.11.00 zēniem un meitenēm.

3. Dalībnieki.

Sacensībās var piedalīties 1996.gadā un vēlāk dzimušie spēlētāji, kurus ir pieteikuši LGTF kolektīvie biedri, kas nomaksājuši LGTF biedru naudu par 2017.gadu, un kuriem ir spēlētāju licences 2016./2017.g. spēļu sezonai.

4. Izcīņas kārtība un noteikumi.

Atlases sacensībās abās grupās notiek tikai vienspēles. Izcīņas kārtību noteiks sacensību galvenais tiesnesis atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Atlases sacensību izloze tiks publicēta LGTF mājas lapā www.lgtf.lv pēc visu pieteikumu saņemšanas, bet ne vēlāk, kā 18.novembrī. 20.novembrī iespēju robežās vienspēlēs tiks noskaidrotas visas vietas.

Finālsacensību vienspēlēs dalībnieku skaits ir atkarīgs no apakšgrupu skaita atlases sacensībās. No katras apakšgrupas finālā tiek 1.-2.vietas ieguvēji. Apakšgrupu skaits ir atkarīgs no pieteikto dalībnieku skaita. Izloze notiek pēc LGTF reitinga uz 2017.gada 1.novembri. Pārējā izcīņas kārtība saskaņā ar galda tenisa sacensību noteikumiem. Vienspēlēs finālsacensības notiek pēc vienmīnusa sistēmas, noskaidrojot visas vietas. Spēle par 3.-4.vietu nenotiek. Dubultspēles (jauniešiem, jaunietēm un jauktās) notiek pēc vienmīnusa sistēmas, noskaidrojot 1.-4.vietu. Dubultspēlēs spēle par 3.-4.vietu nenotiek. Dubultspēlēs var piedalīties visi dalībnieki, kuri piedalījušies vienspēļu sacensībās. Vienspēles un dubultspēles notiek līdz 3 uzvarētiem setiem, bet vienspēļu pusfināli un fināli līdz 4 uzvarētiem setiem.

5. Sacensību inventārs.

Sacensības notiks uz “STIGA” galdiem ar 40 mm baltām Nittaku Premium 40+ 3*** bumbām. Visos sacensību veidos, kā vienspēlēs, tā arī dubultspēlēs spēlētāju rakešu gumijām jābūt no ITTF atļauto gumiju saraksta (http://www.old.ittf.com/stories/pictures/LARC_2017A_no_annex.pdf).

6. Finansiālie noteikumi.

Visi izdevumi, kas saistīti ar ēdināšanu un ceļa izdevumi, uz komandējošo organizāciju, sponsoru vai pašu rēķina. LGTF apmaksā sacensību sarīkošanas izdevumus (zāles īri, apbalvošanas izdevumus, galveno tiesnesi un tiesnešus pie galdiem), tam nolūkam izmantojot arī dalībnieku iemaksātās dalības naudas. Dalības nauda – 8.00 EUR. Dalības naudu un naudu par licencēm var iemaksāt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu LGTF norēķinu kontā Nr.LV97PRTT0256016536000 AS „PrivatBank” (kods PRTTLV22). LGTF Nodokļu maksātāju reģistra Nr.40008023618. Dalības naudai ir jābūt nomaksātai līdz izlozes sākumam, nenomaksāšanas gadījumā dalībnieks pie sacensībām netiks pielaists.

7. Pieteikumi.

Iepriekšējos vārdiskos pieteikumus lūgums iesniegt līdz 17.11.2017. ieskaitot, rakstot uz e-pastu latgtf@latnet.lv. Bez iepriekšējā vārdiskā pieteikuma dalībnieks pie sacensībām netiks pielaists. Ja ir nepieciešamas naktsmītnes lūgums sazināties ar Genādiju Kartuzovu, tālr.26043582.

8. Apbalvošana.

Uzvarētājus vienspēlēs un dubultspēlēs apbalvo ar diplomiem, medaļām un piemiņas kausiem. Otro, trešo un ceturto vietu ieguvējus – ar diplomiem un medaļām. Ja radīsies iespēja pieaicināt sponsorus, tad būs arī papildus balvas.

 

Nolikums apstiprināts LGTF Valdes sēdē 2017.gada 17.oktobrī.

 

Nolikums izsūtīts visiem LGTF kolektīvajiem biedriem kas strādā ar bērnu un jauniešu grupām.

 

Informācija par Latvijas Galda tenisa federāciju LGTF mājas lapās

www.lgtf.lv un www.galdateniss.lv