2021. gada 26. septembris
Gundars, Knuts, Kurts
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Galda tenisa turnīrs „BALTĀ BUMBIŅA 2020” Komandu (pāru) cīņa 15.08.2020 0.50 62 0
Galda tenisa turnīrs „BALTĀ BUMBIŅA 2020” Komandu (pāru) cīņa 15.08.2020 0.50 0

Galda tenisa turnīrs „BALTĀ BUMBIŅA 2020” Komandu (pāru) cīņa 2020-08-15 00:44:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Laimiņa Alise010801Liepājas KSS Laimiņa K./Laimiņa A.82222
0Buļbiks Pēteris180160GTK Talsi Buļbiks/Vēveris9670-6664
0Jēkabsons Gunārs071140Bez kluba Jēkabsons/Kibelko9873 6879
0Kapellers Uldis301275Bez kluba Vanags/Kapellers101531 111542
0Siliņš Juris270755Basketbola Akadēmija "Rīga" Siliņš J./Tabors91358-101348
0Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs Šuvalovs/Kravčuns151609-11608
0Vanags Ingus090782Saldus novada pašvaldība Vanags/Kapellers111851-111840
0Čugunovs Sergejs230556GTK Namejs Bergs/Čugunovs S.121288 51293
0Naglis Jānis220455Tukuma GTK Naglis/Jakuņins14934 28962
0Jansons Elvijs301286GTK Hercogs Jansons/Dziemids15391 26417
0Nagaicevs Oļegs180191Skrundas novada pašvaldība Gierkens/Nagaicevs12269 4273
0Čugunovs Aleksejs270994GTK Namejs Čugunovs A./Aņisimovs121038-41034
0Šteinerts Raimonds020671Tukuma GTK Jankovskis/Šteinerts111070-121058
0Grunte Jānis230648GTK Ugāle Grunte/Ķeizars7311-2309
0Bergs Anrijs081064Salaspils GTK Bergs/Čugunovs S.101395-31392
0Balbieris Andris121244SSB Jūrmala Balbieris Ai./Balbieris An.11395 15410
0Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala Balbieris Ai./Balbieris An.8614-13601
0Petrauskienė Andželika190775Lietuva Mineikis/Petrauskiene0
0Laimiņa Keita240803Liepājas KSS Laimiņa K./Laimiņa A.127777
0Kučinska Elīza180909Bauskas BJSS Kučinska D./Kučinska E.13248 9257
0Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS Kučinska D./Kučinska E.0867867
0Indrikova Laura070980GTK Namejs Lokmanis/Indrikova9304-3301
0Kibelko Sanija290602Liepājas KSS Jēkabsons/Kibelko0687687
0Poriņa Viktorija121203Kuldīgas SS Poriņa/Frīdenberga1011091109
0Švarca-Frīdenberga Zane050796Kuldīgas SS Poriņa/Frīdenberga7568 1569
0Timošenko Ārija210192GTK Namejs Larkov/Timošenko1242-240
0Vēja Ieva051070Saldus novada pašvaldība Vēja/Eriksone011331133
0Eriksone Vera250354Avotiņi Vēja/Eriksone0830830
0Atmats Edijs190381GTK Hercogs Atmats/Kuršinskis10976-3973
0Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs Temjaševs/Avdjukevičs9909 9918
0Siliņš Aivars (Talsi)101154GTK Ugāle Siliņš A./Milts16226-4222
0Aņisimovs Ņikita020894Bez kluba Čugunovs A./Aņisimovs91043 141057
0Dudkins Aleksandrs121164Bez kluba Jeršovs/Dudkins9195 1196
0Lagzdiņš Aigars130970GTK Ugāle Lagzdiņš/Blass15633 3636
0Jankovskis Jānis280491Tukuma GTK Jankovskis/Šteinerts91437-31434
0Dziemids Artis160673Skrundas novada pašvaldība Jansons/Dziemids9559 15574
0Melbergs Uldis200255GTK Hercogs Kārkliņš/Melbergs15624-4620
0Jakovļevs Roberts090405Liepājas KSS Siņica/Jakovļevs10103-3100
0Gierkens Ainārs230567Skrundas novada pašvaldība Gierkens/Nagaicevs6386 5391
0Kravčuns Kaspars220569Latvijas US Šuvalovs/Kravčuns101630 71637
0Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība Siliņš A./Milts8202 11213
0Vēveris Agris080765Tukuma GTK Buļbiks/Vēveris11453-2451
0Larkov Aleksei010982GTK Namejs Larkov/Timošenko91428-81420
0Kaļiņins Kirils010206Liepājas KSS Kaļiņins/Ziemelis721 2344
0Adītājs Juris270355Salaspils GTK Štelmahers/Adītājs820 525
0Vonda Aivars180763GTK Hercogs Vonda I./Vonda A.8440 25465
0Blass Ingus250679GTK Ugāle Lagzdiņš/Blass9409-4405
0Jakuņins Anatolijs210161Tukuma GTK Naglis/Jakuņins9718 6724
0Ķeizars Andrejs170249GTK Ugāle Grunte/Ķeizars12308-10298
0Kārkliņš Aivars220455GTK Hercogs Kārkliņš/Melbergs9787-18769
0Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs Temjaševs/Avdjukevičs131342 231365
0Jeršovs Vasilijs220167Bez kluba Jeršovs/Dudkins17500 21521
0Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs Siņica/Jakovļevs17684 10694
0Lokmanis Guntis220858GTK "Jelgava" Lokmanis/Indrikova15372 6378
0Kuršinskis Mārtiņš010699Kuldīgas SS Atmats/Kuršinskis14953953
0Spāģis Eduards201200RTU Čemirtāns/Spāģis111784 51789
0Čemirtāns Andrejs171099GTK Namejs Čemirtāns/Spāģis101854-71847
0Vonda Ilmārs210165GTK Hercogs Vonda I./Vonda A.13481 4485
0Tabors Kaspars201182Avotiņi Siliņš J./Tabors121122 41126
0Štelmahers Ivars140669SC Mēmele Štelmahers/Adītājs15267-1266
0Mineikis Ramuns140573Bez kluba Mineikis/Petrauskiene101466 191485
0Ziemelis Māris 170683Bez kluba Kaļiņins/Ziemelis1100

Riņķi

1.grupa
2.grupa
3.grupa
4.grupa
5.grupa
6.grupa
1.-12.vieta
13.-24.vieta
25.-31.vieta