2019. gada 15. oktobris
Eda, Hedviga, Helvijs

Baltijas valstu junioru TOP-102015.gada 11. jūlijs

Pagājušajā nedēļas nogalē Alojā norisinājās Baltijas valstu junioru TOP-10 sacensības, kurās piedalījās Baltijas valstu 10 labākie jaunieši un 10 labākās jaunietes, attiecīgi pa trim labākajiem no Lietuvas un Igaunijas un četriem no Latvijas, kā turnīra organizētājas.

Meiteņu konkurencē lieliski startēja Latvijas pārstāve Diāna Rusinova, kura izcīnīja vietu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena un visā turnīrā kopumā pretinieču pārākumu atzina tikai vienā spēlē ar 3-2, kurā atzina Igaunijas pārstāves Reelica Hanson pārākumu. Vēl turnīrā bez Diānas startēja trīs citas Latvijas meitenes, kurām diemžēl tik labi nesekmējās, attiecīgi: Inga Birzniece – 7.vieta, Sabīna Musajeva – 9.vieta un Viktorija Majorova 10.vieta. Jāatzīmē Sabīnas Musajevas parādītais sniegums, kura ir vairākus gadus jaunāka par pretiniecēm. Sabīna šobrīd ir 12 gadus veca, savukārt turnīrā varēja startēt meitenes līdz 18 gadu vecumam.

Zēnu konkurencē gan konkurence bija stipri spēcīgāka un mūsu puišiem rezultāti ir nedaudz pieticīgāki, attiecīgi: Mihails Balonuškovs – 6.vieta, Andrejs Čemirtans – 8.vieta, Rūdolfs Bergmanis – 9.vieta un Kristaps Gebauers – 10.vieta. Jāpiezīmē gan, ka Mihails Balonuškovs piedzīvoja trīs zaudējumus ar rezultātu 3-2. Ja izdotos izcīnīt vismaz pāris uzvaras šajos mačos, tad visticamāk Mihailam būtu izredzes kāpt uz goda pjedestāla.

Apsveicam uzvarētājus un ceram uz labākiem rezultātiem turpmāk.

Pilnus sacensību rezultātus skatiet pielikumā.

Zēni ŠEIT

Meitenes ŠEIT

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2015 Cēsis2015.gada 6. jūlijs

 3.-4.jūlijā Cēsīs norisinājās Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes 2015 - Galda tenisa sacensības. 3.jūlijā komandu sacensībās jaunietēm zelta medaļas izcīnīja Iecavas novada komanda, bet jauniešiem uzvaras laurus plūca Rīgas komanda. 4.jūlijā notika vienspēļu sacensības. Jaunietēm vienspēlēs zelta medaļu ieguva Afanasjeva Diāna (Preiļu nov.), bet Jauniešiem vienspēlēs zelta medaļu izcīnīja Farbtuhs Valērijs (Rīga).

Baznīcu nakts pasākumi.2015.gada 4. jūnijs

5.jūnijā Baznīcu nakts norises laikā Doma baznīcas dārzā dažādu pasākumu starpā (sīkāk var uzzināt šeit.pateicoties LGTF atbalstam, laikā no 18:30 - 21:00 būs iespēja izmēģināt spēkus arī galda tenisa spēlē. Uz tikšanos Baznīcu nakts pasākumos!

 

Meistarības pilnveidošanas treniņnodarbības2015.gada 27. maijs

“GTK Namejs” sadarbībā ar Latvijas Galda Tenisa federāciju rīko divu dienu meistarības pilnveidošanas treniņnodarbības

2015. gada 12-13 jūnijā

GTK NAMEJS telpās, Rīgā, Raņķa dambī 24a.

Nodarbībās aicināti piedalīties spēlētāji vecumā no 8 līdz 21 gadam.

Nodarbības tiks dalītas grupās, bērni un jaunieši atsevišķi.

Vairāk ŠEIT

 

Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā D grupā 2015.gada 27. maijs

Iecavā 23.-24.maijā norisinājās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā D grupā (2004.gadā dzimušie un jaunāki). Par čempioniem kļuva rīdzinieki Jūlija Kirevičeva (Rīgas 3.BJSS) un Leonīds Farbtuhs (GTK Namejs). Sacensību uzvarētāji saņēma suvenīrus no nesen notikušā Pasaules individuālā čempionātā, ko sarūpēja LR delegācijas dalībnieki.

Vairāk ŠEIT

Par Stigas kausa izcīņu 2014.-2015.gada sezonu2015.gada 11. maijs

Par Stigas kausa izcīņu 2014.-2015.gada sezonu

Šī gada 19.aprīlī Kuldīgā notika 4. (noslēguma) posms Stiga kausa izcīņai, kurā piedalījās 71 jaunais galda tenisists no Rīgas, Preiļiem, Bauskas, Iecavas, Durbes, Liepājas, Vecumniekiem, Ventspils un Kuldīgas. Visas dienas garumā tika noskaidroti uzvarētāji  4 dažādās vecuma grupās (atsevišķs vērtējums arī  kadetiem un minikadetiem). Pirmo 3 posmu līderi visās vecuma grupās apliecināja savu varējumu un kopvērtējumā uzvaru no rokām neizlaida. Uzvarētāji pa vecuma grupām

Visi dalībnieki un treneri izsaka lielu pateicību STIGA pārstāvniecībai Latvijā un LGTF par sarūpētajām dāsnajām balvām. 

2015 gada pasaules čempionāts Suzhou2015.gada 26. aprīlis

Šodien Latvijas izlase uzsākusi startus pasaules čempionātā Suzhou.

Vīriešu izlase-Matīss Burģis, Oļegs Kartuzovs, Sandijs Vasiļjevs, Igors Sidorovs

Sieviešu izlase -Aldona Homiča, Viktorija Majorova, Laura Voldiņa

Šogad pasaules čempionātā spēlē tikai indviduālajās sacensībās un pāros. 

Rezultātiem un ziņām var sekot līdzi šeit

Video tiešraidēm no astoņiem galdiem var sekot līdzi šeit