2019. gada 11. decembris
Valdemārs, Valdis, Voldemārs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
“ROJAS KAUSS” ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2019/2020 1.posms 13.10.2019 0.50 34 123
“ROJAS KAUSS” ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2019/2020 1.posms 13.10.2019 0.50 123

“ROJAS KAUSS” ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2019/2020 1.posms 2019-10-13 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jankovskis Jānis280491Tukuma GTK 81259 21261 20
2Naglis Jānis220455Tukuma GTK 8767 11778 15
3Kārkliņš Aivars (Kuldīga)220455GTK Hercogs 7700 6706 10
4Jansons Elvijs300386GTK Hercogs 7257 38295 8
5Lagzdiņš Aigars130970GTK Ugāle 7502 18520 6
6Dēliņš Uldis071075Tukuma GTK 7569 9578 5
7Vēveris Agris080765Tukuma GTK 7432 4436 4
8Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 7505-9496 3
9Vonda Ilmārs210165GTK Hercogs 8381 23404
10Šulcs Andris110577BK "Roja" 8368 19387
11Gribusts Kaspars 150974Tukuma GTK 7385 3388
12Klāviņš Jānis221157BK "Roja" 7263 1264
13Buļbiks Pēteris180160GTK Talsi 7620-6614
14Ozoliņš Jurģis020170GTK Talsi 7494-10484
15Linde Jana030373Skrundas novada pašvaldība 7151 37188
16Birzniece Austra181249Tukuma GTK 7519-14505
17Buholcs Alvis010372Tukuma GTK 7586-21565
18Rožukalns Juris210775Skrundas novada pašvaldība 7221 11232
19Vonda Aivars180763GTK Hercogs 8321 2323
20Incenbergs Raivis090572GTK Hercogs 7157 7164
21Paegle Mārtiņš040798BK "Roja" 718 2947
22Žoluds Valters211195BK "Roja" 732-230
23Zvirbulis Dainis030665BK "Roja" 797-295
24Gleglu Ilmārs170950BK "Roja" 913 215
25Grunte Jānis230648GTK Ugāle 7317 2319
26Dēliņš Andris071075Bez kluba 92 1214
27Ķeizars Andrejs170249GTK Ugāle 8329-10319
28Bērziņa Laila250687Laimīte 7328-17311
29Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība 7115 4119
30Auziņš Matīss(Skrunda)141196Skrundas novada pašvaldība 758-1048
31Šīmane Indra211264Nīcas novada attīstības biedrība 751 859
32Adītājs Juris270355Salaspils GTK 724-915
33Kehers Toms300392Bez kluba 60 66
34Grīnpukals Jānis201191Bez kluba 600

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1. vieta
3. vieta
5. vieta
7. vieta
9. vieta
11. vieta
13. vieta
15. vieta
17. vieta
19. vieta
21. vieta
23. vieta
25. vieta
27. vieta
29. vieta
31. vieta
33. vieta