2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
SIA Nord līzings atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības 2018, 121 - 251 26.12.2018 0.50 29 93
SIA Nord līzings atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības 2018, 121 - 251 26.12.2018 0.50 93

SIA Nord līzings atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības 2018, 121 - 251 2018-12-26 15:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Žukovs Jurijs280280Latvijas US 6783 12795 20
2Ambergs Aksels191266Latvijas US 7806 8814 15
3Rublāns Māris231276GTK Namejs 6758 16774 10
4Naglis Jānis220455Tukuma GTK 6616 10626 8
5Homiča Aldona100970Jēkabpils SC 012871287 6
6Jaunbrūns Verners270569Latvijas US 7693 14707 5
7Vovks Maksims071087Latvijas US 7898 2900 4
8Terentjevs Jevgēnijs280277GTK Namejs 7670 5675 3
9Žūriņš Andris080965SSB Jūrmala 7704 20724
10Bukains Sergejs280665GTK Namejs 6629 5634
11Vēja Ieva051070SSB Jūrmala 011821182
12Poļakovs Sergejs301061Laimīte 7541 12553
13Pavārs Guntars 020175Laimīte 7475 23498
14Birka Uģis041169GTK Namejs 7655-9646
15Volkovs Aivars250865EXPLO 7514 15529
16Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala 7584-14570
17Pikšteins Edgars150370GTK Aizkraukle 7633 3636
18Balbieris Andris121244SSB Jūrmala 5471 2473
19Prilužnijs Valdis030559LABA 6499 10509
20Sprudzāns Dainis010366Laimīte 6384 10394
21Liepiņš Andis090566GTK Namejs 6845-22823
22Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 7301 24325
23Murāns Ernests230349GTK Namejs 6770-29741
24Bonders Vjačeslavs210376GTK Namejs 7217 6223
25Vēveris Agris080765Tukuma GTK 6454-4450
26Aļeiņikovs Vladimirs080269Bez kluba 6323-7316
27Filipjonoks Leonīds210971Bez kluba 6226-4222
28Malvess Māris151054LABA 7224-2222
29Jankovskis Dainis280854Latvijas US 5295-3292

Riņķi

1 apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta