2019. gada 23. augusts
Ralfs, Valgudis, Vitālijs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Galda tenisa turnīrs par godu trenerim Jānim Klabim 10.11.2018 0.50 44 152
Galda tenisa turnīrs par godu trenerim Jānim Klabim 10.11.2018 0.50 152

Galda tenisa turnīrs par godu trenerim Jānim Klabim 2018-11-10 23:23:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Eihmans Gints141090Salaspils GTK 61817 31820 20
2Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 61467 61473 15
3Siliņš Juris270755Basketbola Akadēmija "Rīga" 61439 51444 10
4Jovļevs Maksims190688Salaspils GTK 71409 21411 8
5Tuls Rolands290767GTK Namejs 71160 131173 6
6Judina Margarita190778Jēkabpils SS 0842842 5
7Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 81108 211129 4
8Čugunovs Sergejs230556GTK Namejs 71278-121266 3
9Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 71111 121123
10Plikgalvis Uģis211260Bez kluba 71303-91294
11Lesničenoks Jānis140588Salaspils GTK 71108 51113
12Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 8918 11929
13Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 810341034
14Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" 8947-4943
15Puikevics Zigmārs150366Latvijas US 8845 6851
16Kokins Aivars291064Jēkabpils SC 8807-5802
17Vēja Ieva051070SSB Jūrmala 011911191
18Skuja Mintauts080161Bez kluba 6607 22629
19Sausnītis Kārlis200258GTK Namejs 7799 5804
20Melbergs Uldis200255GTK Hercogs 7535 8543
21Bobrovņikovs Valērijs260650SC Mēmele 6582 21603
22Liepiņš Andis090566GTK Namejs 7823-18805
23Andronovs Anatolijs230757Bez kluba 7423 17440
24Smirnovs Valērijs030569GTK Namejs 6545-10535
25Bukains Sergejs280665GTK Namejs 6625625
26Kārkliņš Jānis101255FloTe 4657-14643
27Baltute Ilva120797Salaspils GTK 0689689
28Korovaikovs Olegs240471Salaspils GTK 8129 11140
29Jansons Elvijs300386GTK Hercogs 7169 29198
30Kucenko Boriss311053Salaspils GTK 8117-1116
31Jankovskis Dainis280854Latvijas US 9289 18307
32Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 7353-10343
33Ivanovs Aleksandrs290152Salaspils GTK 7486-4482
34Ābelis Jānis100674Bez kluba 7176176
35Ņesterovičs Nikolajs261161GTK Namejs 6170170
36Rubīns Andris191147Latvijas US 7725-6719
37Štaševskis Maksims120705Salaspils GTK 8114-1113
38Žilinska Irēna150350Bez kluba 0225225
39Aleksejevs Jevgenijs090769Salaspils GTK 88-17
40Amaļins Aleksandrs010352Basketbola Akadēmija "Rīga" 7743-9734
41Užinovs Aleksandrs280847Salaspils GTK 68-62
42Grigorjeva Nadežda100258Bez kluba 641 445
43Smirnova Dana280283Bez kluba 700
44Grigorjevs Leons241203Bez kluba 500

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
1. vieta
3. vieta
5. vieta
7. vieta
9. vieta
11. vieta
13. vieta
15. vieta
17. vieta
19. vieta
21. vieta
23. vieta
25. vieta
27. vieta
29. vieta
31. vieta
33. vieta
35. vieta
37. vieta
39. vieta
41. vieta
Papildspēle