2019. gada 19. novembris
Betija, Elizabete, Liza, Līze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Salaspils GTK Kauss 2018/2019 sacensībām galda tenisā, 1. posms 13.10.2018 0.50 50 189
Salaspils GTK Kauss 2018/2019 sacensībām galda tenisā, 1. posms 13.10.2018 0.50 189

Salaspils GTK Kauss 2018/2019 sacensībām galda tenisā, 1. posms 2018-10-13 09:09:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Dainis220290Salaspils GTK 81867 61873 20
2Spāģis Eduards201200Liepājas KSS 71689 91698 15
3Eihmans Gints141090Salaspils GTK 81819-21817 10
4Bogdanova Baiba200387Latvijas US 015751575 8
5Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 81619 91628 6
6Svīķis Jānis020192GTK Aloja 81679-51674 5
7Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 71499 41503 4
8Ozols Markuss 100100Liepājas KSS 81209 101219 3
9Jovļevs Maksims190688Salaspils GTK 81399 101409
10Čemirtāns Andrejs171099GTK Namejs 71740-111729
11Siliņš Juris270755Basketbola Akadēmija "Rīga" 81436 31439
12Tuls Rolands290767GTK Namejs 81157 31160
13Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 71077 231100
14Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 81261 61267
15Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 81119 131132
16Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 7899 14913
17Berežkovs Vadims230970Salaspils GTK 71004 211025
18Kapellers Uldis301275OVIO 71562-281534
19Rublāns Māris231276GTK Namejs 8643 14657
20Mineikis Ramuns140573OVIO 71396-91387
21Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 7876 7883
22Grīnbergs Aivars170176GTK Aizkraukle 7461 25486
23Novikovs Andis281285GTK Aizkraukle 7806-3803
24Sausnītis Kārlis200258GTK Namejs 8802-3799
25Baltute Ilva120797Salaspils GTK 8699 1700
26Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" 8953-3950
27Bukains Sergejs280665GTK Namejs 7621 12633
28Kārkliņš Jānis101255FloTe 7660-3657
29Borisovs Sergejs250768OVIO 7612 17629
30Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 8854-17837
31Kozarezovs Romāns080389GTK Namejs 8743-4739
32Lipše Ivars310766GTK Namejs 8374 10384
33Reinholds Artūrs180587Salaspils GTK 7522 4526
34Ivanovs Aleksandrs290152Salaspils GTK 8479-4475
35Perijs Aivars140261GTK Namejs 8363 9372
36Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 8303 6309
37Revjakovs Aleksandrs120472Salaspils GTK 8313 2315
38Grauze Ivo060668FloTe 8280 8288
39Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 8185 6191
40Surikovs Pāvels180350GTK Namejs 8317-15302
41Korovaikovs Olegs240471Salaspils GTK 7125 4129
42Berežkova Kristīne240100Salaspils GTK 799 4103
43Aleksejevs Jevgenijs090769Salaspils GTK 70 88
44Rodionovs Ņikita161001Salaspils GTK 79-54
45Užinovs Aleksandrs280847Salaspils GTK 90 88
46Grigorjeva Nadežda100258Bez kluba 936 541
47Bāliņš Kristers181005GTK Aloja 723-914
48Sergejeva Natālija160193Salaspils GTK 700
49Smirnova Dana280283Bez kluba 700
50Grigorjevs Leons241203Bez kluba 700

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
35.vieta
37.vieta
39.vieta
41.vieta
43.vieta
45.vieta
47.vieta
49.vieta