2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
SIA Nord līzings atklātās Lieldienu reitinga sacensības galda tenisā 2018 251+ 01.04.2018 0.50 41 111
SIA Nord līzings atklātās Lieldienu reitinga sacensības galda tenisā 2018 251+ 01.04.2018 0.50 111

SIA Nord līzings atklātās Lieldienu reitinga sacensības galda tenisā 2018 251+ 2018-04-01 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lagzdiņš Aigars130970GTK Ugāle 5394 19413 20
2Gainis Ģirts180906Rīgas 3. BJSS 5287 20307 15
3Pjatņičenko Mihails200149Bez kluba 5390 13403 10
4Vonda Aivars180763GTK Hercogs 5300 5305 8
5Sāvičs Ints110263Avotiņi 5217 23240 6
6Barons Rūdolfs181298Liepājas KSS 5472-6466 5
7Lipše Ivars310766GTK Namejs 5362-2360 4
8Revjakovs Aleksandrs120472Salaspils GTK 5239 10249 3
9Vonda Ilmārs210165GTK Hercogs 5310 14324
10Borisovs Jurijs221064SSB Jūrmala 694 25119
11Čeksters Alfrēds311252Latvijas US 5240 15255
12Vēveris Agris080765Tukuma GTK 5339-10329
13Grunte Jānis230648GTK Ugāle 5271 8279
14Buša Agafija100348GTK Namejs 0222222
15Perijs Aivars140261GTK Namejs 5277 5282
16Rubīns Emīls240502Rīgas 3. BJSS 5378-20358
17Kravals Juris010954Bez kluba 5389 8397
18Andronovs Anatolijs230757Bez kluba 5325 5330
19Soboļs Jurijs020163GTK Namejs 6233 5238
20Hantemirovs Jurijs080450Bez kluba 5304-4300
21Gorbunovs Aleksandrs220760Latvijas US 6387 6393
22Gailums Vilnis290360Dartija 5363-1362
23Strāķis Ginters Fricis091299Laimīte 5312-4308
24Muntikovs Grigorijs231042Latvijas US 6250 1251
25Aļeiņikovs Vladimirs080269Bez kluba 5285 5290
26Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 6262-1261
27Vovks Jurijs250256Latvijas US 6215 3218
28Filipjonoks Leonīds210971Bez kluba 7156-9147
29Grigorjevs Dmitrijs040679Salaspils GTK 6138 8146
30Gerasimenko Valērijs 280565SSB Jūrmala 6284-12272
31Krasnoslobodcevs Jurijs041056GTK Namejs 6121 2123
32Samoilovs Valērijs301238GTK Namejs 6109-7102
33Šulcs Andris110577GTK Talsi 5152 10162
34Šmēdiņa Ina100860GTK Talsi 0289289
35Klāviņš Jānis221157Bez kluba 622 1133
36Ābelis Jānis100674Bez kluba 5179-3176
37Reinholds Ilmārs010855FloTe 5173-3170
38Bonders Vjačeslavs210376GTK Namejs 6215-7208
39Jaremčuks Aleksandrs040848FloTe 6137-5132
40Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 5104-599
41Asņins Boriss110159GTK Namejs 536-135

Riņķi

1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta 1. apakšgrupa
33.vieta 2. apakšgrupa
33.vieta
35.vieta
37.vieta
39.vieta
Papildspēle
Papildspēle