2019. gada 23. augusts
Ralfs, Valgudis, Vitālijs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2018,zēni dz.2003.g. un jaunāki 24.02.2018 0.50 55 213
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2018,zēni dz.2003.g. un jaunāki 24.02.2018 0.50 213

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2018,zēni dz.2003.g. un jaunāki 2018-02-24 09:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Klarenbeek Eligijus230703Lietuva 0
2Näslund Mattis030103Norvēģija 0
3Boonyaprapa Naphong200105Anglija 0
4Navumenka Artsiom270703Baltkrievija 0
5Kogans Daniels060803Bez kluba 010551055 6
6Gaev Matvei190305Krievija 0
7Lukša Šimonas070103Lietuva 0
8Green Connor170806Anglija 0
9Gustys Noys220104Lietuva 0
10Behunou Hleb150505Baltkrievija 0
11Johansson Tobias Torheim081004Norvēģija 0
12Hovdenak Noah260203Norvēģija 0
13Berkutov Shon230704Izraēla 0
14Streltsov Vitalii200504Krievija 0
15Marks Moritz151204Vācija 0
16Egenberg Brian121003Norvēģija 0
17Koshkarov Daniel180304Izraēla 0
18Šišanovas Ignas290307Lietuva 0
19Bestayeu Raman040504Baltkrievija 0
20Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 0537537
21Petryla Rytis121004Lietuva 0
22Fianiuk Yury060503Baltkrievija 0
23Saponenka Ivan310105Baltkrievija 0
24Jakovļevs Roberts090405Liepājas RSS 05252
25Kolesnikov Dmitriy121103Krievija 0
26Adomaitis Vakaris260404Lietuva 0
27Liaonenkau Artsiom030205Baltkrievija 0
28Yakimau Ivan200606Baltkrievija 0
29Janušas Vincas030303Lietuva 0
30Hollmann Julius240806Vācija 0
31Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 0371371
32Rimkevičius Titas 250404Lietuva 0
33Petrauskas Dovydas130803Lietuva 0
34Mitkevičius Titas170605Lietuva 0
35Basihins Valentīns140205Jēkabpils SS 0126126
36Šredersas Orintas 260703Lietuva 0
37Sigmarsson Heiðmar Örn210604Islande 0
38Kalniņš Otto Jānis310105Rīgas 3. BJSS 08080
39Meckl Matiss Leo220604Islande 0
40Meckl Jázeps Mani311006Islande 0
41Trumpauskas Larry031107Lietuva 0
42Rodzevičius Tadas260704Lietuva 0
43Kuhtins Maksims290304Jēkabpils SS 05454
44Norgėla Tomas060905Lietuva 0
45Andrason Steinar200504Islande 0
46Verameichyk Maksim031104Baltkrievija 0
47Savčikovs Arsenijs131205LV-22 715 520
48Peškovs Igors070504Rīgas 3. BJSS 75-41
49Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 7305 8313
50Streļčuks Romāns170805Preiļu BJSS 7406-4402
51Norbutas Aleksandras050303Lietuva 0
52Bērziņš Deivids151003Liepājas KSS 7111-1110
53Hira Uladzimir271003Baltkrievija 0
54Zaveckis Jokūbas220104Lietuva 0
55Björnsson Kristófer Júlían291206Norvēģija 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5.apakšgrupa
6.apakšgrupa
7 apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta
29.-30.vieta
31.-32.vieta
33.-34.vieta
35.-36.vieta
37.-38.vieta
39.-40.vieta
41.-42.vieta
43.-44.vieta
45.-46.vieta
47.-48.vieta
49.-50.vieta
51.-52.vieta
53.-54.vieta