2019. gada 7. decembris
Anta, Antonija, Dzirkstīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
"GTK BIRZGALE" atklātais čempionāts jauniešiem 2.kārta 2. grupa 25.11.2017 0.25 38 127
"GTK BIRZGALE" atklātais čempionāts jauniešiem 2.kārta 2. grupa 25.11.2017 0.25 127

"GTK BIRZGALE" atklātais čempionāts jauniešiem 2.kārta 2. grupa 2017-11-25 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS 785 287 10
2Maļecs Aleksejs310102Bauskas BJSS 716 925 8
3Grigorjeva Anastasija070503Salaspils GTK 77 310 5
4Vanags Gustavs291107GTK Namejs 734 842 4
5Dmitrijeva Liāna010303Salaspils GTK 73 811 3
6Aleksejevs Deniss150305GTK Namejs 72 810 3
7Tolkačevs Maksims251006Bauskas BJSS 69 110 2
8Matisovs Nils Gustavs240807GTK Namejs 66 17 2
9Štaševskis Maksims120705Salaspils GTK 713 619
10Gutreia Daniela091203GTK BIRZGALE 75 27
11Strujevs Alans041202A-73 Olaine 76 410
12Berežkova Anna280805Salaspils GTK 710 414
13Gribuste Ance301206Rīgas 3. BJSS 68 614
14Evertovska Everita070104A-73 Olaine 61 12
15Terentjevs Kirils300609GTK Namejs 73 36
16Zaderņuka Viktorija200705GTK Namejs 76-33
17Sproģis Raimonds Uģis 130700 75 1015
18Kokorevičs Toms021105EXPLO 70 44
19Janevics Valters200407GTK Namejs 78 513
20Semjonovs Daniils130606EXPLO 75-50
21Špors Markuss170908GTK BIRZGALE 67 18
22Putāne Katrīne120609GTK BIRZGALE 60 66
23Tīdemanis Rihards261006EXPLO 713-49
24Žikare Šarlīne120408Dartija 73-21
25Smiltens Gustavs291107GTK Namejs 73 36
26Ruda Valters290505Bez kluba 711
27Kokins Henriks110307GTK BIRZGALE 70 55
28Jēkabsons Rolands120908GTK BIRZGALE 700
29Maļejeva Lana260905GTK BIRZGALE 75-14
30Manavicka Elīza101209Bauskas BJSS 60 11
31Pūķe Linda200407Dartija 700
32Onzuls Olivers020510GTK BIRZGALE 600
33Kučinska Elīza180909Bauskas BJSS 70 33
34Kosenko Valērija180708GTK Namejs 700
35Kalniņš Daniels290408Dartija 633
36Klīdzējs Mārtiņš190608Dartija 600
37Rozentāls Reinis190207Dartija 60 33
38Veiners-Lauciņš Mareks290707Dartija 600

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta
29.-30.vieta
31.-32.vieta
33.-34.vieta
35.-36.vieta
37.-38.vieta