2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, meitenes ,2002 - 2004g. 11.02.2017 0.50 40 126
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, meitenes ,2002 - 2004g. 11.02.2017 0.50 126

Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, meitenes ,2002 - 2004g. 2017-02-11 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Sereikaitė Meida210902Lietuva 000
2Melaikaitė Augustė250702Lietuva 000
3Lutfulina Rumiya060102Uzbekistāna 000
3Magdieva Markhabo080904Uzbekistāna 000
5Vasilenko Daria240304Baltkrievija 000
6Šišanovaitė Gerda010104Lietuva 0
7Abaravičiūtė Laura220204Lietuva 0
8Musajeva Sabina260603Rīgas 3. BJSS 0899899 3
9Iminova Husnorahon270802Bez kluba 0
10Volkava Vera071105Baltkrievija 0
11Rodionova Nadezhda290902Baltkrievija 000
12Gorelova Polina280605Baltkrievija 0
13Makei Aliaksandra140103Baltkrievija 0
14Ablam Ekaterina220104Baltkrievija 000
15Vasarytė Rusnė160502Bez kluba 0
16Zmitrovič Aurėlija010805Lietuva 0
17Poriņa Viktorija121203Kuldīgas SS 0316316
18Nicytė Amelija080204Lietuva 000
19Tabunova Diana250308Lietuva 0
19Meļķe Rēzija180503Dartija 0314314
19Giyazova Norjon220804Uzbekistāna 000
19 Juchnaitė Lukrecija290507Lietuva 0
19Olimova Mekhrinigor300304Uzbekistāna 000
19Bladžinauskytė Saulė130405Lietuva 0
19Gaidukevič Gabriela211106Lietuva 0
19Ivanauskaitė Karina260506Lietuva 0
19Tumanaviciute Marija010405Lietuva 0
19Dovydaitytė Goda130305Lietuva 0
19Naumova Valērija111002Jēkabpils SS 0386386
19Ulpyte Rugile050106Lietuva 0
19Kapučinskaitė Gabrielė230606Lietuva 0
19Rindzevičiūtė Austėja191202Lietuva 0
19Kiaramian Aryna010905Baltkrievija 0
19Zarkeviča Jūlija 141102Jēkabpils SS 07373
19Lasica TatsianajādzēšBaltkrievija 0
19Taustukha Katsiaryna220904Baltkrievija 000
19Zalivaka Darya220704Baltkrievija 000
19Green Anna170806Anglija 0
19Kibelko Sanija290602Liepājas KSS 0239239
19Paliashchuk Palina240402Baltkrievija 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta