2019. gada 9. decembris
Sarmīte, Tabita
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2016.gada komandu čempionāts jauniešiem, II sabraukums 2001.-2002.g.dz. zēni 16.10.2016 0.50 30 0
LR 2016.gada komandu čempionāts jauniešiem, II sabraukums 2001.-2002.g.dz. zēni 16.10.2016 0.50 0

LR 2016.gada komandu čempionāts jauniešiem, II sabraukums 2001.-2002.g.dz. zēni 2016-10-16 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Vituškins Gļebs220402Rebirs sports „REBIRS SPORTS” 600
0Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs GTK Namejs – F.S. 9214 7221
0Gebauers Kārlis191002Kuldīgas SS Kuldīgas NSS 2282 5287
0Kiršteins Mikuss071002Liepājas RSS Ata Kronvalda Durbes vidusskola 21-10
0Kogans Daniels060803Bez kluba Kuldīgas NSS 6585 5590
0Lagzdiņš Markuss150402Liepājas RSS Ata Kronvalda Durbes vidusskola 326 531
0Farbtuhs Leonīds100405GTK Namejs GTK Namejs – T.F. 6349 11360
0Lisovs Maksims260402Laimīte LAIMĪTE10188188
0Marjonovs Kirils080702Jēkabpils SS Jēkabpils SS 7129 7136
0Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS Preiļu BJSS - II 7192 5197
0Kozlovs Romans090501Rebirs sports „REBIRS SPORTS” 40 55
0Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS Kuldīgas NSS 6512 18530
0Šustovs Kaspars070104Preiļu BJSS Preiļu BJSS - II 11139 14153
0Vasiļjevs Deniss170303Preiļu BJSS Preiļu BJSS - I . 9747 1748
0Jākobsons Aivars140501Laimīte LAIMĪTE71 23
0Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS Preiļu BJSS - I . 7208 15223
0Vaiders Rūdolfs210404GTK Namejs GTK Namejs – 3.BJSS929-1514
0Djomins Aleksejs060602Laimīte LAIMĪTE - II 66 410
0Zaharovs Kirills241103Laimīte LAIMĪTE - II 1032-329
0Dāboliņš Niks280501GTK Namejs GTK Namejs D.B. 1132 1143
0Emerbergs Viesturs101104A-73 Olaine A-73 OLAINE 618-216
0Franks Valters030403Laimīte LAIMĪTE - II 01010
0Beigarts Daniels221002GTK Namejs GTK Namejs D.B. 64 1115
0Rubīns Emīls240502Rīgas 3. BJSS GTK Namejs – 3.BJSS8122 19141
0Vucens Rinalds250803A-73 Olaine A-73 OLAINE 1019-415
0Jukņēvičs Arnis100404Laimīte LAIMĪTE - II 066
0Lagzdiņš Kristaps041201Liepājas RSS Ata Kronvalda Durbes vidusskola 18-17
0Tjurins Arturs290802GTK Namejs GTK Namejs – T.F. 9159 1160
0Kuhtins Maksims290304Jēkabpils SS Jēkabpils SS 400
0Farbtuhs Valērijs 130202GTK Namejs GTK Namejs – F.S. 61024 21026

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
1.-11. vieta