2019. gada 7. decembris
Anta, Antonija, Dzirkstīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Sporta centra Mēmele balvas izcīņa, 1.kārta, II līga 08.10.2016 0.50 40 140
Sporta centra Mēmele balvas izcīņa, 1.kārta, II līga 08.10.2016 0.50 140

Sporta centra Mēmele balvas izcīņa, 1.kārta, II līga 2016-10-08 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Dāboliņš Niks280501GTK Namejs 715 1732 20
2Spalis Artūrs080606GTK Namejs 769 1281 15
3Bogdanoviča Līva050704Dartija 07676 10
4Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 713 1225 8
5Mihelsons Edvards 031103Laimīte 788 896 6
6Žvingila Deivydas040404Lietuva 0
7Šastakoviča Ance180603Bauskas BJSS 07777 4
8Beigarts Daniels221002GTK Namejs 71 34 3
9Zaharovs Kirills241103Laimīte 725 732
10Vaiders Rūdolfs210404GTK Namejs 78 2129
11Jaunbrūna Una040704Laimīte 753 861
12Lobakovs Andrejs110807GTK Namejs 70 1111
13Grīvane Zane200102EXPLO 74 1014
14Janušauskis Everts010602Bauskas BJSS 70 11
15Krasovska Evelīna250904 Dartija 73-30
16Odziņš Kristers270103Rundāles novada dome 725 126
17Ķūrēns Repša Kristers021104Bauskas BJSS 70 1616
18Ļuļs Haralds200303Rundāles novada dome 700
19Podkalns Regnārs010706Vecumnieku SS 75 712
20Ulpyte Rugile050106Lietuva 000
21Gromovs Jurijs271103Rundāles novada dome 711 718
22Galkovskis Deniss260603EXPLO 700
23Paulaiskaitė Rusnė270106Lietuva 000
24Blumberga Rainelda Estere280105Dartija 727 532
25Franks Valters030403Laimīte 70 1010
26Biganičs Pēteris 040703Rundāles novada dome 700
27Urbanovičs Aleksandrs020303EXPLO 70 55
28Markovska Elīza220303Vecumnieku SS 75 510
29Cers Kristaps170203GTK BIRZGALE 70 55
30Upmalis Tomass Marks170805Laimīte 700
31Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS 72 35
32Zāģere Hete Hetere210507Dartija 700
33Matulēvičs Matīss090902Bauskas BJSS 70 1010
34Ķibilds Ričards110702GTK BIRZGALE 700
35Puķe Haralds300402GTK BIRZGALE 700
36Niedra Ketija120904GTK BIRZGALE 700
37Gutreia Daniela091203GTK BIRZGALE 000
38Špors Markuss170908GTK BIRZGALE 700
39Ruda Anastasija270210Dartija 700
40Pičugins Rihards210600Bez kluba 700

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4.apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta
29.-30.vieta
31.-32.vieta
33.-34.vieta
35.-36.vieta
37.-38.vieta
39.-40.vieta