2019. gada 7. decembris
Anta, Antonija, Dzirkstīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas 3.BJSS Jaungada atklātās reitinga sacensības 1 +++ 02.01.2016 0.50 29 93
Rīgas 3.BJSS Jaungada atklātās reitinga sacensības 1 +++ 02.01.2016 0.50 93

Rīgas 3.BJSS Jaungada atklātās reitinga sacensības 1 +++ 2016-01-02 13:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Artūrs 090188Latvijas US 71823 101833 20
2Kartuzovs Oļegs090587Latvijas US 61879-31876 15
3Maslovs Leonīds160193Latvijas US 71619 61625 10
4Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 71535 11536 8
5Freibergs Māris070286GTK Baltais 614051405 6
6Bergmanis Rūdolfs010399Rīgas 3. BJSS 6981 211002 5
7Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 71257-41253 4
8Lesničenoks Jānis140588GTK Namejs 7928 20948 3
9Kuļbins Nikolajs081059Latvijas US 61027 41031
10Ambergs Aksels191266Preiļu BJSS 7817 17834
11Ozols Markuss 100100Liepājas KSS 6628 11639
12Vīnerte Antra040285Latvijas US 71509 11510
13Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 7945-3942
14Rubīns Andris191147Latvijas US 6455-2453
15Rubenis Aigars271267GTK Aloja 71045-91036
16Paščenko Irina050464GTK Namejs 710541054
17Spāģis Eduards201200Liepājas KSS 7780 20800
18Skore Edgars020694GTK Hercogs 6967967
19Mirzojans Roberts210668Latvijas US 5902-11891
20Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 7355 16371
21Homiča Aldona100970Jēkabpils SC 011991199
22Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 6773 4777
23Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 7560 15575
24Boiko Jurijs200370GTK Namejs 7817-4813
25Pavlovskis Aigars090363GTK Namejs 7859 3862
26Liepiņš Andis090566GTK Namejs 6529-5524
27Šēnhofs Guntis090551GTK Namejs 6995-36959
28Vēja Ieva051070SSB Jūrmala 010471047
29Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 010031003

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3.apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta