2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta zēni 2000 un jaunāki 29.03.2015 0.50 32 104
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta meitenes 2000 un jaunākas 29.03.2015 0.50 0
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta zēni 2000 un jaunāki 29.03.2015 0.50 104
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta zēni 97-99 g 29.03.2015 0.50 46
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta meitenes 97-99 g 29.03.2015 0.50 82
STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta meitenes 2003. g. un jaunākas 29.03.2015 0.50 39
STIGA kausa izcīņas sacensības, 2. kārta zēni 2003. g. un jaunāki 29.03.2015 0.00 0

STIGA kausa izcīņas sacensības, 3. kārta zēni 2000 un jaunāki 2015-03-29 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Spāģis Eduards201200Liepājas KSS 7493 14507 20
2Farbtuhs Valērijs 130202GTK Namejs 7419 13432 15
3Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 7338 20358 10
4Ozols Markuss 100100Liepājas KSS 7474-3471 8
5Eņģelis Māris200100Vecumnieku SS 7298 15313 6
6Eņģelis Mareks 200100Vecumnieku SS 7286 10296 5
7Kogans Daniels060803Rīgas 3. BJSS 7262 10272 4
8Vasiļjevs Deniss170303Rebirs sports 7204 7211 3
9Naglis Ernests131200Laimīte 7125 22147
10Gebauers Kārlis191002Kuldīgas SS 7209 1210
11Jankovičs Artūrs291000Vecumnieku SS 7173 7180
12Karelsons Ulvis050501Vecumnieku SS 7174174
13Bergmanis Mārtiņš210301Vecumnieku SS 7175 6181
14Farbtuhs Leonīds100405GTK Namejs 784 488
15Aņiskovičš Reinis270801Rebirs sports 739 1049
16Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 765-263
17Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 649 1261
18Vasiļjevs Artjoms231003Preiļu BJSS 66 1521
19Lisovs Maksims260402Laimīte 6147-4143
20Mihelsons Edvards 031103Laimīte 614 115
21Šmaukstelis Dairis 240700Rebirs sports 610 1020
22Jergins Kristiāns301002Liepājas KSS 688-781
23Šustovs Kaspars070104Preiļu BJSS 649-148
24Zariņš Klāvs Anrijs040102Kuldīgas SS 616-97
25Iļjins Staņislavs110700Rebirs sports 60 1515
26Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 61717
27Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 617-116
28Mednieks Kristers310502Kuldīgas SS 613-94
29Domkovs Renāts271000Salaspils GTK 612-210
30Svilpis Anrijs171205Kuldīgas SS 60 55
31Majorovs-Šiks Pjotrs290700Salaspils GTK 619-118
32Pocjus Dāvis280302Bez kluba 600

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta
29.-30.vieta
31.-32.vieta