2019. gada 24. oktobris
Modrīte, Mudrīte, Renāte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latgales atklātais individuālais čempionāts 3.posms 30.05.2015 0.50 43 269
Latgales atklātais individuālais čempionāts 1.posms 14.03.2015 0.50 239
Latgales atklātais individuālais čempionāts 2.posms 18.04.2015 0.50 208
Latgales atklātais individuālais čempionāts 3.posms 30.05.2015 0.50 269

Latgales atklātais individuālais čempionāts 3.posms 2015-05-30 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Artūrs 090188Latvijas US 131808 41812 20
2Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 131502 61508 15
3Dzirkalis Uldis250176Jēkabpils SC 131291 81299 10
4Jozepsone Ina051169Jēkabpils SC 014731473 8
5Čemirtāns Andrejs171099GTK Namejs 131252 11253 6
6Jovļevs Maksims190688Latvijas US 1312491249 5
7Kosopalovs Pāvels220886Latvijas US 141009 101019 4
8Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 14931 23954 3
9Bikuļčs Jānis270688Bez kluba 13910 8918
10Krastiņš Raivis120583SC Mēmele 13757 17774
11Ročāne Daina090763FloTe 010971097
12Rukmanis Uldis101079GTK Daniela 14596 37633
13Šmagra Jurijs201266GTK Daniela 14979-9970
14Gedroics Vjačeslavs110394GTK Daniela 13873-5868
15Neimanis Uldis201278SC Mēmele 13648 5653
16Petraskavičus ArturasLietuva 0
17Kokins Aivars291064Jēkabpils SC 13635 29664
18Kuļbins Nikolajs081059Latvijas US 141054-111043
19Šēnhofs Guntis090551GTK Hercogs 141078-181060
20Šurpickis Staņislavs090158Preiļu BJSS 13672 5677
21Bikuļčs Anatolijs090760Bez kluba 14509 14523
22Šedys Mindaugas021164Lietuva 0
23Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe 13415 22437
24Limans Voldemārs290450Preiļu BJSS 13670-3667
25Kārkliņš Jānis101255FloTe 13428 25453
26Boiko Jurijs200370GTK Namejs 13709-11698
27Kogans Daniels060803Rīgas 3. BJSS 13304 33337
28Balbieris Andris121244SSB Jūrmala 14512-5507
29Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports 13644-11633
30Jaunbrūns Verners270569Latvijas US 14424-4420
31Kravals Juris010954Bez kluba 13367-10357
32Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 14386 2388
33Kovalauskas Valentinas041490Lietuva 000
34Bogdanovs Artūrs!?!?120870LABA 11140 7147
35Skribiņš Vitālijs020660GTK Daniela 9419419
36Raketis Giedrius300568Lietuva 0
37Matisons Jānis021165GTK Daniela 10417 3420
38Veselovs Leons101255Jēkabpils SC 10119 11130
39Ogibalovs Aleksandrs150159Bez kluba 9278-5273
40Limanis Kristaps060690Preiļu BJSS 1132 335
41Dvorņikovs Ivans220837Bez kluba 10124-5119
42Tiltins Modris141164Bez kluba 110 22
43Iļjins Staņislavs110700Rebirs sports 1039-1227

Riņķi

1.apakšgrupa
2.apakšgrupa
3.apakšgrupa
4.apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
Pusfināls 1.-16.vieta I apakšgrupa
Pusfināls 1.-16.vieta II apakšgrupa
Pusfināls 1.-16.vieta III apakšgrupa
Pusfināls 1.-16.vieta IV apakšgrupa
Pusfināls 1.-8.vieta I apakšgrupa
Pusfināls 1.-8.vieta II apakšgrupa
Pusfināls 9.-16.vieta I apakšgrupa
Pusfināls 1.-16.vieta II apakšgrupa
1.-4.vieta
5.-8.vieta
9.-12.vieta
13.-16.vieta
Pusfināls 17.-24.vieta I apakšgrupa
Pusfināls 17.-24.vieta II apakšgrupa
Pusfināls 25.-32.vieta I apakšgrupa
Pusfināls 25.-32.vieta II apakšgrupa
Pusfināls 17.-32.vieta I apakšgrupa
Pusfināls 17.-32.vieta II apakšgrupa
Pusfināls 17.-32.vieta III apakšgrupa
Pusfināls 17.-32.vieta IV apakšgrupa
17.-20.vieta
21.-24.vieta
25.-28.vieta
29.-32.vieta
Pusfināls 33.-34.vieta I apakšgrupa
Pusfināls 33.-43.vieta II apakšgrupa
33.-34.vieta
35.-36.vieta
37.-38.vieta
39.-40.vieta
41.-42.vieta