2019. gada 18. oktobris
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas 3.BJSS - LR proklamēšanas dienai veltītas atklātās reitinga sacensības 92 - 194 18.11.2015 0.50 27 82
Rīgas 3.BJSS - LR proklamēšanas dienai veltītas atklātās reitinga sacensības 92 - 194 18.11.2015 0.50 82

Rīgas 3.BJSS - LR proklamēšanas dienai veltītas atklātās reitinga sacensības 92 - 194 2015-11-18 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kravinskis Kristers240896Kuldīgas SS 7775 20795 20
2Kuršinskis Mārtiņš010699Kuldīgas SS 6737 18755 15
3Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 6737 19756 10
4Puikevics Zigmārs150366Latvijas US 6855-3852 8
5Torčinskis Staņislavs271157GTK Namejs 6718 2720 6
6Berežkovs Vadims230970Salaspils GTK 6733 5738 5
7Ozols Guntis230573GTK Namejs 7743-3740 4
8Murāns Ernests230349GTK Namejs 6643-2641 3
9Ģiedris Normunds271278SC Mēmele 7714 12726
10Badejevs Valērijs010169Bez kluba 7577 13590
11Golubovs Modris160793GTK Aloja 7551 9560
12Kleinšmits Ģirts181164Latvijas US 7595 7602
13Vinovskis Roberts290664SSB Jūrmala 6627 2629
14Pučkovskis Aleksandrs260557GTK Namejs 6402 27429
15Bukains Sergejs280665GTK Namejs 6670-16654
16Jaunbrūns Verners270569Latvijas US 6516-2514
17Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 0966966
18Rubīns Andris191147Latvijas US 5468-3465
19Vovks Maksims071087Latvijas US 9567-6561
20Ņukša Sergejs090961Latvijas US 5534-7527
21Krūmiņš Harijs060852Latvijas US 5566-5561
22Volkovs Aivars250865EXPLO 4329 9338
23Nicmanis Ainārs231073Bez kluba 6332 5337
24Skuja Mintauts080161Bez kluba 7281 3284
25Saļņikovs Jevgēņijs261268GTK Namejs 4541-9532
26Vanags Mikus011199EXPLO 6426-7419
27Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 5407407

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta