2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas 3.BJSS - LR proklamēšanas dienai veltītas atklātās reitinga sacensības 1+++ 18.11.2015 0.50 27 82
Rīgas 3.BJSS - LR proklamēšanas dienai veltītas atklātās reitinga sacensības 1+++ 18.11.2015 0.50 82

Rīgas 3.BJSS - LR proklamēšanas dienai veltītas atklātās reitinga sacensības 1+++ 2015-11-18 18:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzovs Oļegs090587Latvijas US 61878 11879 20
2Čemirtāns Andrejs171099GTK Namejs 61390 31393 15
3Kuznetsov Aleksey060899Rīgas 3. BJSS 6925 27952 10
4Tuls Rolands290767Rīgas 37.vsk. 71000 11001 8
5Homiča Aldona100970Jēkabpils SC 011801180 6
6Skore Edgars020694GTK Hercogs 6938 8946 5
7Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 61005-41001 4
8Mirzojans Roberts210668Latvijas US 6889 7896 3
9Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 6937 13950
10Gebauers Kristaps300999Kuldīgas SS 7949 1950
11Jovļevs Maksims190688Latvijas US 61248-51243
12Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 61172-21170
13Kuļbins Nikolajs081059Latvijas US 71002 31005
14Bergmanis Rūdolfs010399Rīgas 3. BJSS 7926 12938
15Badejevs Valērijs010169Bez kluba 7590 27617
16Lesničenoks Jānis140588GTK Namejs 6906-13893
17Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 6756 13769
18Šiškins Sergejs280163Bez kluba 6876-9867
19Vovks Maksims071087Latvijas US 6561 12573
20Golubovs Modris160793GTK Aloja 6560-5555
21Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 0966966
22Rubīns Andris191147Latvijas US 7465-2463
23Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 7407 6413
24Boiko Jurijs200370GTK Namejs 5802-11791
25Saļņikovs Jevgēņijs261268GTK Namejs 5532-2530
26Kvačs Aleksandrs160651Latvijas US 676-175
27Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 31088-91079

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
Papildus spēle
Papildus spēle