2019. gada 15. decembris
Hanna, Jana, Johanna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums tautas līga 23.11.2014 1.00 35 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums 2.līga 22.11.2014 1.00 21
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums 1.līga 22.11.2014 1.50 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums tautas līga 23.11.2014 1.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums Augstākā līga vīrieši 22.11.2014 2.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums augstākā līga sievietes 22.11.2014 2.00 0

2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums tautas līga 2014-11-23 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Balodis Aivars090553GTK Aloja GTK Aloja 1485 2487
2Bobrovņikovs Valērijs260650SC Mēmele SC Mēmele-2 2529 2531
3Bogdanovs Artūrs120870LABA LABA3102-1092
4Dulbergs Aivars030478Bez kluba KONTO Gulbene4419 20439
5Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe Flo-Te 3350 12362
6Freimanis Vilnis160349SSB Jūrmala SSB Jūrmala-3 4138-4134
7Golubovs Artis080761GTK Aloja GTK Aloja 2449 7456
8Golubovs Modris160793GTK Aloja GTK Aloja 2351-3348
9Grauze Ivo060668FloTe Flo-Te 2192 9201
10Grivcovs Vairis020780GTK Namejs GTK Namejs-745-50
11Hoperskis Aleksandrs121270GTK Namejs GTK Namejs-7420-713
12Iļjins Aleksis140195Bauskas BJSS SC Mēmele-2 1201-11190
13Kārkliņš Jānis101255FloTe Flo-Te 4398-12386
14Koņuhovs Pāvels110450Līvānu dome Līvāni2664 7671
15Koris Agris100762GTK Aloja KONTO Gulbene3407 9416
16Lezdiņš Guntis070756GTK Aloja GTK Aloja 4857-13844
17Lielmanis Rūdolfs150973GTK Namejs GTK Namejs-5 388-1870
18Liepiņš Andis090566GTK Namejs GTK Namejs-5 4494-35459
19Matusēvičs Vilnis 061173GTK Namejs GTK Namejs-5 7431-22409
20Mauriņš Jānis200279EXPLO JAB EXPLO2523 2525
21Meļņikovs Nikolajs211187EXPLO JAB EXPLO2138-5133
22Mucenieks Ģirts 170498Bauskas BJSS SC Mēmele-2 2233 4237
23Pavlovs Vjačeslavs211164LABA LABA5379 7386
24Pencis Arvis201069SSB Jūrmala SSB Jūrmala-3 5475-2473
25Prilužnijs Valdis030559Bez kluba LABA5250 25275
26Rovneiko Genādijs040467Līvānu dome Līvāni2249-16233
27Ruselis Jānis100979GTK Namejs GTK Namejs-74102 22124
28Siliņš Reinis130498EXPLO JAB EXPLO5271 47318
29Smaļķis Aigars110398EXPLO JAB EXPLO5123 12135
30Stepanovs Oļegs260962Līvānu dome Līvāni2351-4347
31Surikovs Pāvels180350Bez kluba LU Sports-30259259
32Vilkaste Reinis121196FloTe Flo-Te 4718 5723
33Zīds Nauris281192GTK Namejs GTK Namejs-60297297
34Žūriņš Andris080965SSB Jūrmala SSB Jūrmala-3 6377 33410
35Žvīgurs Aigars081165GTK Aloja KONTO Gulbene6638 17655

Riņķi

1.-12.vieta