2019. gada 16. decembris
Alvīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums 2.līga 22.11.2014 1.00 29 21
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 1. sabraukums sievietes augstākā līga 25.10.2014 2.00 76
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums 2.līga 22.11.2014 1.00 21
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums augstākā līga vīrieši 07.02.2015 2.00 0
2014.-2015.g komandu čempionāts4. sabraukums tautas līga 12.04.2015 1.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums 1.līga 22.11.2014 1.50 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums tautas līga 23.11.2014 1.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums Augstākā līga vīrieši 22.11.2014 2.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums augstākā līga sievietes 22.11.2014 2.00 0

2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums 2.līga 2014-11-22 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Aželis Ilgonis170341SSB Jūrmala SSB Jūrmala-II2666 2668
2Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala SSB Jūrmala-II2561-7554
3Balbieris Andris121244SSB Jūrmala SSB Jūrmala-II0486486
4Bergmanis Rūdolfs010399Rīgas 3. BJSS GTK Namejs 40572572
5Bukains Sergejs280665GTK Namejs GTK Namejs 40521521
6Cildermanis Egmonts290582GTK Namejs GTK Namejs 45791-17774
7Cildermanis Roalds130558Dartija SC Mēmele-161038-41034
8Gebauers Kristaps300999Kuldīgas SS Kuldīgas NSS4606-2604
9Gedroics Vjačeslavs110394GTK Daniela GTK Daniela/Ilūkste4750 16766
10Ģiedris Normunds271278SC Mēmele SC Mēmele-13708 2710
11Incenbergs Āris060898Kuldīgas SS Kuldīgas NSS2344-2342
12Jansons Uģis120468GTK Hercogs GTK Hercogs-Nikers0366366
13Krastiņš Raivis120583SC Mēmele SC Mēmele-12666 11677
14Kuršinskis Mārtiņš010699Kuldīgas SS Kuldīgas NSS14578 60638
15Losāns Bruno090959Rebirs sports Rebirs sports6861 15876
16Matisons Jānis021165GTK Daniela GTK Daniela/Ilūkste0443443
17Nazarovs Sergejs301280Rebirs sports Rebirs sports0647647
18Neimanis Uldis201278SC Mēmele SC Mēmele-110635-27608
19Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports Rebirs sports3649-26623
20Rukmanis Uldis101079GTK Daniela GTK Daniela/Ilūkste2545-5540
21Sausnītis Kārlis200258GTK Namejs GTK Namejs 411619 2621
22Skore Edgars020694GTK Hercogs GTK Hercogs-Nikers2838 20858
23Šmagra Jurijs201266GTK Daniela GTK Daniela/Ilūkste11949 6955
24Solodovs Nauris 100181GTK Hercogs GTK Hercogs-Nikers3181 26207
25Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs GTK Hercogs-Nikers101073-271046
26Vasiļjevs Aleksejs030977Rebirs sports Rebirs sports11702 13715
27Vinovskis Roberts290664SSB Jūrmala SSB Jūrmala-II11629-6623
28Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs Kuldīgas NSS4676676
29Bauska Artūrs281175GTK Namejs GTK Namejs 43551 17568

Riņķi

1.-7. vieta