2019. gada 10. decembris
Guna, Judīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) vīrieši 22.02.2014 1.00 69 160
LR Individuālais čempionats, fināli vīrieši 02.03.2014 2.00 88
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) vīrieši 22.02.2014 1.00 160
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) sievietes 23.02.2014 1.00 45
LR Individuālais čempionats, fināli sievietes 02.03.2014 2.00 40

Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) vīrieši 2014-02-22 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ambergs Aksels191266Preiļu BJSS 5779-13766
2Atmats Edijs190381GTK Hercogs 5881-42839
3Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 4712-22690
4Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala 4621-18603
5Balonuškovs Mihails 150297GTK Namejs 5980 7987
6Berežkovs Vadims230970Salaspils GTK 5826 22848
7Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 51021-161005
8Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 5582 5587
9Boiko Jurijs200370Bez kluba 5430 4434
10Bukains Sergejs280665GTK Namejs 5473-23450
11Čemirtāns Andrejs171099GTK Namejs 4360-4356
12Cildermanis Egmonts290582GTK Namejs 4846-21825
13Cīrulis Armands260288GTK Namejs 4921 16937
14Cīrulis Māris290677GTK Namejs 4933 1934
15Čugunovs Aleksejs270994GTK Namejs 5771 6777
16Čugunovs Sergejs230556GTK Namejs 51237 71244
17Dvarons Normunds160773Bez kluba 5806 28834
18Eihmans Gints141090RTU 41328 51333
19Farbtuhs Valērijs 130202GTK Namejs 5290 6296
20Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe 5234 19253
21Freibergs Māris070286RTU 51257-171240
22Garaba Maksims 071097GTK Namejs 4534534
23Gebauers Kristaps300999Kuldīgas SS 5459-7452
24Gmiraks Jevgeņijs180890Bez kluba 010711071
25Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 4854-3851
26Incenbergs Āris060898Kuldīgas SS 5230-5225
27Jahontovs Kirils250391RTU 51043 21045
28Jankovskis Dainis280854Latvijas US 0321321
29Jēkabsons Gunārs071140OVIO 5850-22828
30Jovļevs Maksims190688Latvijas US 51070 161086
31Kapellers Uldis301275OVIO 51293 71300
32Kasparāns Reinis290790GTK Namejs 41301 51306
33Kokins Aivars291064Jēkabpils SC 5515 17532
34Kosopalovs Pāvels220886Latvijas US 4819 31850
35Kravinskis Kristers240896Kuldīgas SS 5747 11758
36Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 5962 6968
37Krūmiņš Harijs060852Latvijas US 4445 20465
38Kuceba Sergejs220978GTK Namejs 41138-81130
39Kuļbins Nikolajs081059Latvijas US 5811-14797
40Kuršinskis Mārtiņš010699Kuldīgas SS 4455 38493
41Kuznetsov Aleksey060899Rīgas 3. BJSS 4329-3326
42Lesničenoks Jānis140588GTK Namejs 5808-16792
43Matusēvičs Vilnis 061173GTK Namejs 5382 3385
44Medvedjevs Sergejs210580Bez kluba 5348 3351
45Mera Rolands170694Latvijas US 4888 12900
46Motorins Aleksandrs240570GTK Namejs 5962-12950
47Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 5784 11795
48Ņefedovs Jurijs101273GTK Namejs 51074 161090
49Ozols Guntis230573GTK Namejs 5667 41708
50Pitkevics Marks230996Kuldīgas SS 4925 9934
51Pļuščs Olegs071060OVIO 4954-7947
52Porietis Ēriks Kristiāns250901Bez kluba 7190 13203
53Reinholds Ilmārs010855FloTe 5200-3197
54Rinkovičs Verners230481Dartija 5320 25345
55Šāvējs Uģis300774Latvijas US 41394 51399
56Šēnhofs Guntis090551GTK Hercogs 51046 151061
57Siljānis Kalvis060487GTK Namejs 51299 41303
58Siņica Aleksandrs 221094Latvijas US 5138-4134
59Šiškins Sergejs280163Bez kluba 5804-15789
60Skore Edgars020694GTK Hercogs 4743 7750
61Šteinerts Raimonds020671Tukuma SAK 5739-7732
62Surikovs Pāvels180350Bez kluba 5249-7242
63Suslovs Artjoms250298Rīgas 3. BJSS 5383-3380
64Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 51043 161059
65Svīķis Ervins031260GTK Aloja 4976 271003
66Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 5990 6996
67Vilkaste Reinis121196FloTe 4735-10725
68Vološins AleksandrsLatvijas US 5625 18643
69Žūriņš Andris080965SSB Jūrmala 5310 1311

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa