2019. gada 11. decembris
Valdemārs, Valdis, Voldemārs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR Individuālais čempionats, fināli vīrieši 02.03.2014 2.00 32 88
LR Individuālais čempionats, fināli vīrieši 02.03.2014 2.00 88
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) vīrieši 22.02.2014 1.00 160
Latvijas Republikas individuālais čempionāts (priekšsacīkstes) sievietes 23.02.2014 1.00 45
LR Individuālais čempionats, fināli sievietes 02.03.2014 2.00 40

LR Individuālais čempionats, fināli vīrieši 2014-03-02 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Vasiļjevs Sandijs170872Ezermala 1 41787 341821 80
2Sidorovs Igors070487Latvijas US 41598 481646 60
3Kartuzovs Oļegs090587Latvijas US 41783-21781 40
3Reinholds Artūrs 090188Latvijas US 41734 71741 40
5Reinholds Dainis220290FloTe 41531 451576 24
6Maslovs Leonīds160193Latvijas US 41533 201553 20
7Vanags Ingus090782RTU 41514 171531 16
8Ķuda Māris120783GTK Namejs 71486-11485 12
9Šāvējs Uģis300774Latvijas US 71399 541453
10Balonuškovs Mihails 150297GTK Namejs 7987 1361123
11Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 71312 441356
12Kapellers Uldis301275OVIO 71300 211321
13Kasparāns Reinis290790GTK Namejs 71306 491355
14Siliņš Juris270755Preiļu BJSS 41365-121353
15Mineikis Ramuns140573OVIO 71371 31374
16Mera Rolands170694Latvijas US 7900 67967
17Svīķis Jānis020192GTK Aloja 61412 81420
18Jovļevs Maksims190688Latvijas US 61086 941180
19Eihmans Gints141090RTU 61333 151348
20Freibergs Māris070286RTU 61240 41244
21Ņefedovs Jurijs101273GTK Namejs 61090 421132
22Gmiraks Jevgeņijs180890Bez kluba 61071 661137
23Čugunovs Sergejs230556GTK Namejs 61244-251219
24Siljānis Kalvis060487GTK Namejs 61303-91294
25Jahontovs Kirils250391RTU 51045 701115
26Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 51059 181077
27Kuceba Sergejs220978GTK Namejs 51130-41126
28Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 5996 121008
29Šēnhofs Guntis090551GTK Hercogs 51061 21063
30Kosopalovs Pāvels220886Latvijas US 5850 20870
31Svīķis Ervins031260GTK Aloja 51003-23980
32Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 5968-23945

Riņķi

1.apakšgrupa
2. apakšgrupa
.3 apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
.par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
par iekļūšanu 1/8 finālā
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta
29.-30.vieta
31.-32.vieta