2019. gada 6. decembris
Niklāvs, Nikolajs, Niks
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jūrmalas atklātais čempionāts r.v. 1-100 18.05.2013 0.50 29 118
Jūrmalas atklātais čempionāts r.v. 1-100 18.05.2013 0.50 118
Jūrmalas atklātais čempionāts, r.v. 401+ 18.05.2013 0.50 42
Jūrmalas atklātais čempionāts, r.v. 101-400 18.05.2013 0.50 1

Jūrmalas atklātais čempionāts r.v. 1-100 2013-05-18 13:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Dainis220290SSO sporta klubs "FloTe" 91494 91503 20
2Freibergs Māris070286Liepājas Kompleksā sporta skola 91203 101213 15
3Siliņš Juris270755Smiltenes GTK "Vidzeme" 91280 31283 10
4Kuceba Sergejs220978Jelgava (bez kluba) 91105 191124 8
5Šuvalovs Ivars280168Kuldīgas raj. skolēnu nams 9932 27959 6
6Lutinskis Emīls260395Preiļu rajona BJSS 81235-141221 5
7Čugunovs Sergejs230556Rīga (bez kluba) 91136-11135 4
8Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 9976 21997 3
9Pļuščs Olegs071060Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 8851-19832
9Limans Voldemārs290450Preiļu rajona BJSS 8628 2630
9Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 8820 14834
9Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 8896 8904
9Golubevs Nikolajs271276Rīga (bez kluba) 8817-1816
9Balbieris Aivars210650Galda tenisa klubs "Sloka" 8642642
9Aželis Ilgonis170341Galda tenisa klubs "Sloka" 4703-8695
9Avdjukevičs Jānis050976Kuldīga (bez kluba) 7575 15590
9Zāģere Skaidrīte231276Galda tenisa klubs "Sloka" 0873873
9Šikovs Sergejs110261Bez kluba 8481 3484
9Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 8939-10929
9Tabors Kaspars201182Bez kluba 8623 12635
9Kuļbins Nikolajs081059Sporta klubs "Universitātes sports" 8794 4798
9Balonuškovs Mihails 150297Bez kluba 9781 13794
9Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 8891-15876
9Lesničenoks Jānis140588Galda tenisa klubs "LV-22" 7624-11613
9Zenovjevs Igors030793Preiļu rajona BJSS 9521 34555
9Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 8787 8795
9Mūrnieks Ainārs080885Preiļu rajona BJSS 8644 1645
9Šēnhofs Guntis090551RER sporta klubs 81024-51019
9Paščenko Irina050464Sporta klubs "Universitātes sports" 0943943

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
Pusfināls A
Pusfināls B
Pusfināls C
par 1. - 3. vietu
par 4. - 6. vietu
par 7. - 9. vietu
par 10. - 12. vietu
par 13. - 14. vietu
par 15. - 16. vietu
par 17. - 18. vietu
par 19. - 20. vietu
par 21. - 22. vietu
par 23. - 24. vietu
par 25. - 26. vietu
par 27. - 28. vietu