2019. gada 12. decembris
Iveta, Otīlija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā, III kārta 06.04.2013 0.50 33 196
Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā, I kārta 05.01.2013 0.50 196
Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā, II kārta 09.03.2013 0.50 21
Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā, III kārta 06.04.2013 0.50 196

Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā, III kārta 2013-04-06 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Siliņš Juris270755Smiltenes GTK "Vidzeme" 141270-21268 20
2Šmagra Jurijs201266Daugavpils rajona SK 13894 18912 15
3Lutinskis Emīls260395Preiļu rajona BJSS 1311391139 10
4Šēnhofs Guntis090551RER sporta klubs 131001 11002 8
5Losāns Bruno090959Rebirs sports s/o 13795 9804 6
6Martinovs Viktors031259Preiļu rajona BJSS 13652 11663 5
7Limans Voldemārs290450Preiļu rajona BJSS 13612 17629 4
8Pavra Roberts291275Rēzekne (bez kluba) 13208 25233 3
9Ustinovs Jurijs (D-pils)190472Daugavpils galda tenisa klubs 13772-18754
9Dvorņikovs Ivans220837Daugavpils galda tenisa klubs 11206-23183
9Šurpickis Staņislavs090158Aizkraukle (bez kluba) 13646 20666
9Čerņavskis Igors060968Daugavpils (bez kluba) 11453 23476
9Sirihs Olegs301076Daugavpils galda tenisa klubs 10138 26164
9Jēcis Rihards060250Aizkraukle (bez kluba) 13418 10428
9Isajevs Anatolijs031166Preiļu rajona BJSS 10255255
9Dikulis Juris270460Rebirs sports s/o 11222 6228
9Mūrnieks Ainārs080885Preiļu rajona BJSS 13613 9622
9Skribiņš Vitālijs020660Daugavpils (bez kluba) 13195 14209
9Golubevs Evgenijs270465Preiļi (bez kluba) 1157 865
9Matisons Jānis021165Bez kluba 11382 6388
9Kritenko Sergejs010360Krāslava (bez kluba) 11196 34230
9Nazarovs Sergejs301280Rēzekne (bez kluba) 14483 49532
9Gedroics Vjačeslavs110394Daugavpils (bez kluba) 13318 31349
9Sikarevs Jevgēņijs200587Daugavpils (bez kluba) 12141 13154
9Stefanovičs Eduards281180Daugavpils galda tenisa klubs 10642 14656
9Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 10527-20507
9Drjagunovs Dmitrijs030671Rebirs sports s/o 11417-30387
9Zenovjevs Igors030793Preiļu rajona BJSS 10511-7504
9Krievs Vilis231241Preiļi (bez kluba) 11298-12286
9Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports s/o 13631-30601
9Kokins Aivars291064Jēkabpils Sporta skola 10528-18510
9Rukmanis Uldis101079Rīga (bez kluba) 1226 3056
9Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola 0886886

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1. pusfināls
2. pusfināls
3. pusfināls
4. pusfināls
par 1. - 8. vietu
par 9. - 16. vietu
par 17. - 24. vietu
par 25. - 33. vietu