2019. gada 12. decembris
Iveta, Otīlija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latgales atklātais 2012.gada komandu čempionāts 16.12.2012 0.50 200

Latgales atklātais 2012.gada komandu čempionāts 2012-12-16 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS Preiļi101060-111049
2Viktors Martinovs031259Preiļu novada BJSS Preiļi8715-26689
3Voldemārs Limanis290450Preiļu novada BJSS Preiļi6701-3698
4Dzalbs Vilis261062Valkas raj. (bez kluba) Rēzekne-2739 645
5Drjagunovs Dmitrijs030671Rebirs sports s/o Rēzekne-27454-28426
6Sergejs Kritenko010360Krāslava (bez kluba) Rēzekne-29198 6204
7Vasiļjevs Juris010794Bez kluba Gulbene-28313-20293
8Gibala Jānis031252GTK Gulbene Gulbene-29266 22288
9Krūmiņš Dagnis050593GTK Gulbene Gulbene-2752 1971
10Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola Jēkabpils-18825-24801
11Veigurs Alberts030953Jēkabpils Sporta skola Jēkabpils-19808 5813
12Kokins Aivars291064Jēkabpils Sporta skola Jēkabpils-17488 9497
13Krievs Vilis231241Preiļi (bez kluba) Līvāni7300 2302
14Stepanovs Oļegs260962Preiļi (bez kluba) Līvāni10320-7313
15Rovneiko Genādijs040467Preiļi (bez kluba) Līvāni8182 14196
16Igors Čerņavskis060968Daugavpils (bez kluba) Daugavpils-28295 16311
17Pavra Roberts291275Rēzekne (bez kluba) Daugavpils-28115 17132
18Skribiņš Vitālijs020660Daugavpils (bez kluba) Daugavpils-27149 2151
19Losāns Bruno090959Rebirs sports s/o Rēzekne-17747 19766
20Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports s/o Rēzekne-17577 17594
21Vasiļjevs Aleksejs030977Bez kluba Rēzekne-18497 29526
22Sergejs Nazarovs301280Rēzekne (bez kluba) Adamova7453 4457
23Dikulis Juris270460Rebirs sports s/o Adamova7228-17211
24Strautiņš Pēteris300749Rebirs sports s/o Adamova8258 3261
25Dulbergs Aivars030478Alūksnes galda tenisa klubs Alūksne7263 13276
26Dulbergs Guntis050887Alūksnes galda tenisa klubs Alūksne7-5 20
27Pauders Guntis220359Alūksnes galda tenisa klubs Alūksne6149 2151
28Šmagra Jurijs201266Daugavpils rajona SK Daugavpils-110816 14830
29Stefanovičs Eduards281180Daugavpils galda tenisa klubs Daugavpils-110536 23559
30Zaicevs Vjačeslavs110394_Bez kl Daugavpils-17229 23252
31Žvīgurs Aigars081165Bez kluba Gulbene - 18486 18504
32Koris Agris100762GTK Gulbene Gulbene - 17309 26335
33Neilands Dainis010175Bez kluba Gulbene - 18297 16313
34Slīpais Jānis131291Jēkabpils Sporta skola Jēkabpils-26172-17155
35Saulītis Jānis110555Jēkabpils Sporta skola Jēkabpils-26182 9191
36Veigurs Valdis230145Jēkabpils Sporta skola Jēkabpils-26101-893
37Viktors Fjodorovs310195Rebirs sports s/o APV70-30
38Sevastjanovs Aleksejs 180294Bez kluba APV40-90
39Vasiļjevs Sergejs200574JSC "Rīdze" APV611 617
40Kļaviņš Valdis080968Rebirs sports s/o Rēzekne-37471-2469
41Buļs Andrejs100975Rebirs sports s/o Rēzekne-39274-22252
42Valērijs Fjodorovs050768Rebirs sports s/o Rēzekne-360-110
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Preiļi1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Rēzekne-30
0 : 3
1
3 : 2
32
3Gulbene-20
0 : 3
0
2 : 3
23
Rēzekne-332Gulbene-2
AKļaviņš Valdis31Juris VasiļjevsY
BAndrejs Buļs23Gibala JānisX
CValērijs Fjodorovs03Dagnis KrūmiņšZ
AKļaviņš Valdis32Gibala JānisX
CAndrejs Buļs32Juris VasiļjevsY
Preiļi30Gulbene-2
AViktors Martinovs30Dagnis KrūmiņšY
BEmīls Lutinskis32Juris VasiļjevsX
CVoldemārs Limanis30Gibala JānisZ
Preiļi30Rēzekne-3
AViktors Martinovs30Andrejs BuļsY
BEmīls Lutinskis30Valērijs FjodorovsX
CVoldemārs Limanis31Kļaviņš ValdisZ
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Jēkabpils-11
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Līvāni0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
3Rēzekne-20
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
43
4APV0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
Jēkabpils-130APV
AKrūmiņš Andris30Vasiļjevs SergejsY
BKokins Aivars32Aleksejs SevastjanovsX
CVeigurs Alberts30Viktors FjodorovsZ
Līvāni31Rēzekne-2
AStepanovs Oļegs13Drjagunovs DmitrijsY
BRovneiko Genādijs30Sergejs KritenkoX
CKrievs Vilis32Dzalbs VilisZ
AStepanovs Oļegs31Sergejs KritenkoX
Jēkabpils-130Rēzekne-2
AKrūmiņš Andris30Sergejs KritenkoY
BKokins Aivars30Drjagunovs DmitrijsX
CVeigurs Alberts30Dzalbs VilisZ
Līvāni30APV
ARovneiko Genādijs30Viktors FjodorovsY
BStepanovs Oļegs30Vasiļjevs SergejsX
CKrievs Vilis30Aleksejs SevastjanovsZ
Jēkabpils-130Līvāni
AKrūmiņš Andris32Rovneiko GenādijsY
BVeigurs Alberts30Stepanovs OļegsX
CKokins Aivars31Krievs VilisZ
APV13Rēzekne-2
AViktors Fjodorovs13Sergejs KritenkoY
BAleksejs Sevastjanovs23Dzalbs VilisX
CVasiļjevs Sergejs30Drjagunovs DmitrijsZ
AViktors Fjodorovs23Dzalbs VilisX
III. apakšgrupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Rēzekne-11
3 : 0
1
3 : 1
41
2Adamova0
0 : 3
0
1 : 3
23
3Daugavpils-20
1 : 3
1
3 : 1
32
Daugavpils-231Adamova
AIgors Čerņavskis32Dikulis JurisY
BPavra Roberts32Strautiņš PēterisX
CSkribiņš Vitālijs03Sergejs NazarovsZ
AIgors Čerņavskis30Strautiņš PēterisX
Rēzekne-131Daugavpils-2
AAleksejs Vasiļjevs32Igors ČerņavskisY
BRešetņikovs Andrejs23Pavra RobertsX
CLosāns Bruno30Skribiņš VitālijsZ
AAleksejs Vasiļjevs32Pavra RobertsX
Rēzekne-130Adamova
AAleksejs Vasiļjevs30Dikulis JurisY
BLosāns Bruno31Sergejs NazarovsX
CRešetņikovs Andrejs31Strautiņš PēterisZ
VI. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Daugavpils-11
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Gulbene - 10
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Alūksne0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
43
4Jēkabpils-20
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
Daugavpils-130Jēkabpils-2
AŠmagra Jurijs30Slīpais JānisY
BStefanovičs Eduards30Saulītis JānisX
CZaicevs Vjačeslavs30Veigurs ValdisZ
Gulbene - 130Alūksne
AAigars Žvīgurs32Dulbergs AivarsY
BDainis Neilands32Pauders GuntisX
CKoris Agris31Dulbergs GuntisZ
Daugavpils-130Alūksne
AStefanovičs Eduards30Dulbergs AivarsY
BŠmagra Jurijs32Pauders GuntisX
CZaicevs Vjačeslavs30Dulbergs GuntisZ
Gulbene - 130Jēkabpils-2
ADainis Neilands30Slīpais JānisY
BAigars Žvīgurs30Saulītis JānisX
CKoris Agris30Veigurs ValdisZ
Alūksne31Jēkabpils-2
ADulbergs Aivars31Saulītis JānisY
BPauders Guntis31Slīpais JānisX
CDulbergs Guntis03Veigurs ValdisZ
ADulbergs Aivars30Slīpais JānisX
Daugavpils-130Gulbene - 1
AŠmagra Jurijs30Koris AgrisY
BStefanovičs Eduards31Aigars ŽvīgursX
CZaicevs Vjačeslavs31Dainis NeilandsZ
I. apakšgrupa par 1.-8. vietu
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Preiļi0
2 : 3
1
3 : 2
 1*
3 : 0
52
2Daugavpils-11
3 : 2
 1*
3 : 0
1
3 : 0
61
3Gulbene - 10
2 : 3
 0*
0 : 3
1
3 : 0
43
4Rēzekne-3 0*
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
Preiļi32Gulbene - 1
AEmīls Lutinskis31Dainis NeilandsY
BViktors Martinovs23Aigars ŽvīgursX
CVoldemārs Limanis13Koris AgrisZ
AEmīls Lutinskis30Aigars ŽvīgursX
CViktors Martinovs30Dainis NeilandsY
Daugavpils-130Rēzekne-3
AStefanovičs Eduards30Kļaviņš ValdisY
BŠmagra Jurijs31Andrejs BuļsX
CZaicevs Vjačeslavs30Valērijs FjodorovsZ
Preiļi23Daugavpils-1
AEmīls Lutinskis03Šmagra JurijsY
BViktors Martinovs13Stefanovičs EduardsX
CVoldemārs Limanis32Zaicevs VjačeslavsZ
AEmīls Lutinskis31Stefanovičs EduardsX
CViktors Martinovs03Šmagra JurijsY
Gulbene - 130Rēzekne-3
ADainis Neilands32Kļaviņš ValdisY
BAigars Žvīgurs30Andrejs BuļsX
CKoris Agris30Valērijs FjodorovsZ
II. apakšgrupa par 1.-8. vietu
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Jēkabpils-10
0 : 3
1
3 : 0
 1*
3 : 0
52
2Rēzekne-11
3 : 0
 1*
3 : 1
1
3 : 0
61
3Daugavpils-20
0 : 3
 0*
1 : 3
0
2 : 3
34
4Līvāni 0*
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
43
Jēkabpils-130Daugavpils-2
AKokins Aivars32Igors ČerņavskisY
BKrūmiņš Andris30Pavra RobertsX
CVeigurs Alberts30Skribiņš VitālijsZ
Rēzekne-130Līvāni
AAleksejs Vasiļjevs31Rovneiko GenādijsY
BRešetņikovs Andrejs30Stepanovs OļegsX
CLosāns Bruno30Krievs VilisZ
Jēkabpils-103Rēzekne-1
AVeigurs Alberts13Losāns BrunoY
BKrūmiņš Andris13Rešetņikovs AndrejsX
CKokins Aivars13Aleksejs VasiļjevsZ
Līvāni32Daugavpils-2
ARovneiko Genādijs31Pavra RobertsY
BStepanovs Oļegs03Igors ČerņavskisX
CKrievs Vilis32Skribiņš VitālijsZ
ARovneiko Genādijs13Igors ČerņavskisX
CStepanovs Oļegs32Pavra RobertsY
I. apakšgrupa par 9.-14. vietu
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Gulbene-21
3 : 1
1
3 : 1
41
2Alūksne0
1 : 3
 1*
3 : 1
32
3Jēkabpils-20
1 : 3
 0*
1 : 3
23
Gulbene-231Jēkabpils-2
AJuris Vasiļjevs03Saulītis JānisY
BGibala Jānis30Slīpais JānisX
CDagnis Krūmiņš32Veigurs ValdisZ
AJuris Vasiļjevs30Slīpais JānisX
Alūksne13Gulbene-2
ADulbergs Guntis13Juris VasiļjevsY
BPauders Guntis23Gibala JānisX
CDulbergs Aivars30Dagnis KrūmiņšZ
ADulbergs Guntis03Gibala JānisX
II. apakšgrupa par 9.-14. vietu
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Rēzekne-20
2 : 3
 1*
3 : 1
32
2Adamova1
3 : 2
1
3 : 0
41
3APV 0*
1 : 3
0
0 : 3
23
Adamova30APV
ADikulis Juris30Vasiļjevs SergejsY
BStrautiņš Pēteris30Aleksejs SevastjanovsX
CSergejs Nazarovs30Viktors FjodorovsZ
Rēzekne-223Adamova
ADrjagunovs Dmitrijs03Sergejs NazarovsY
BSergejs Kritenko32Strautiņš PēterisX
CDzalbs Vilis31Dikulis JurisZ
ADrjagunovs Dmitrijs23Strautiņš PēterisX
CSergejs Kritenko13Sergejs NazarovsY
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Daugavpils-10
2 : 3
0
2 : 3
 1*
3 : 2
4 (5:5)3
2Rēzekne-11
3 : 2
 1*
3 : 0
1
3 : 1
61
3Jēkabpils-11
3 : 2
 0*
0 : 3
0
1 : 3
4 (4:5)4
4Preiļi 0*
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
4 (5:4)2
Daugavpils-123Jēkabpils-1
AŠmagra Jurijs03Veigurs AlbertsY
BStefanovičs Eduards30Krūmiņš AndrisX
CZaicevs Vjačeslavs23Kokins AivarsZ
AŠmagra Jurijs31Krūmiņš AndrisX
CStefanovičs Eduards23Veigurs AlbertsY
Preiļi13Rēzekne-1
AEmīls Lutinskis30Losāns BrunoY
BVoldemārs Limanis13Rešetņikovs AndrejsX
CViktors Martinovs13Aleksejs VasiļjevsZ
AEmīls Lutinskis23Rešetņikovs AndrejsX
Daugavpils-123Rēzekne-1
AŠmagra Jurijs31Aleksejs VasiļjevsY
BStefanovičs Eduards23Losāns BrunoX
CZaicevs Vjačeslavs31Rešetņikovs AndrejsZ
AŠmagra Jurijs13Losāns BrunoX
CStefanovičs Eduards23Aleksejs VasiļjevsY
Preiļi31Jēkabpils-1
AEmīls Lutinskis30Kokins AivarsY
BViktors Martinovs13Veigurs AlbertsX
CVoldemārs Limanis30Krūmiņš AndrisZ
AEmīls Lutinskis32Veigurs AlbertsX
par 5. - 8. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Gulbene - 11
3 : 0
1
3 : 0
 1*
3 : 0
65
2Līvāni0
0 : 3
 1*
3 : 2
1
3 : 1
56
3Daugavpils-20
0 : 3
 0*
2 : 3
1
3 : 1
47
4Rēzekne-3 0*
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
38
Gulbene - 130Daugavpils-2
ADainis Neilands31Pavra RobertsY
BAigars Žvīgurs31Igors ČerņavskisX
CKoris Agris30Skribiņš VitālijsZ
Līvāni31Rēzekne-3
AStepanovs Oļegs23Kļaviņš ValdisY
BRovneiko Genādijs30Andrejs BuļsX
CKrievs Vilis30Valērijs FjodorovsZ
AStepanovs Oļegs31Andrejs BuļsX
Gulbene - 130Līvāni
AAigars Žvīgurs31Rovneiko GenādijsY
BDainis Neilands32Stepanovs OļegsX
CKoris Agris31Krievs VilisZ
Daugavpils-231Rēzekne-3
ASkribiņš Vitālijs13Kļaviņš ValdisY
BIgors Čerņavskis31Andrejs BuļsX
CPavra Roberts31Valērijs FjodorovsZ
ASkribiņš Vitālijs31Andrejs BuļsX
par 9. - 12. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Gulbene-21
3 : 1
0
1 : 3
 1*
3 : 1
5 (2)9
2Adamova0
1 : 3
 1*
3 : 2
1
3 : 0
5 (1)10
3Rēzekne-21
3 : 1
 0*
2 : 3
0
0 : 3
4 (1)12
4Alūksne 0*
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
4 (2)11
Gulbene-213Rēzekne-2
ADagnis Krūmiņš32Dzalbs VilisY
BJuris Vasiļjevs03Sergejs KritenkoX
CGibala Jānis13Drjagunovs DmitrijsZ
ADagnis Krūmiņš03Sergejs KritenkoX
Adamova30Alūksne
ADikulis Juris30Pauders GuntisY
BSergejs Nazarovs30Dulbergs AivarsX
CStrautiņš Pēteris30Dulbergs GuntisZ
Gulbene-231Adamova
AGibala Jānis32Sergejs NazarovsY
BDagnis Krūmiņš31Dikulis JurisX
CJuris Vasiļjevs03Strautiņš PēterisZ
AGibala Jānis30Dikulis JurisX
Rēzekne-203Alūksne
ASergejs Kritenko23Pauders GuntisY
BDrjagunovs Dmitrijs03Dulbergs AivarsX
CDzalbs Vilis03Dulbergs GuntisZ
par 13. - 14. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1APV0
2 : 3
114
2Jēkabpils-21
3 : 2
213
APV23Jēkabpils-2
AVasiļjevs Sergejs13Saulītis JānisY
BViktors Fjodorovs32Veigurs ValdisX
CAleksejs Sevastjanovsw0Slīpais JānisZ
AVasiļjevs Sergejs13Veigurs ValdisX
CViktors Fjodorovs23Saulītis JānisY
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Vasiļjevs Juris3 1 : 01Dulbergs Guntis-1
 3Gibala Jānis3 1 : 02Pauders Guntis-3
-2Krūmiņš Dagnis 0 : 13Dulbergs Aivars 2
 2Gibala Jānis3 1 : 0Dulbergs Guntis-2
Rēzekne-22 0 : 13Adamova
Adamova3 1 : 0APV
 2Dikulis Juris3 1 : 0Vasiļjevs Sergejs-2
 2Strautiņš Pēteris3 1 : 0Sevastjanovs Aleksejs-2
 1Sergejs Nazarovs3 1 : 0Viktors Fjodorovs-1
-5Drjagunovs Dmitrijs 0 : 13Sergejs Nazarovs 5
 7Sergejs Kritenko3 1 : 02Strautiņš Pēteris-6
 9Dzalbs Vilis3 1 : 01Dikulis Juris-7
-7Drjagunovs Dmitrijs2 0 : 13Strautiņš Pēteris 9
-2Sergejs Kritenko1 0 : 13Sergejs Nazarovs 2
Daugavpils-12 0 : 13Rēzekne-1
Daugavpils-12 0 : 13Jēkabpils-1
Rēzekne-13 1 : 01Preiļi
Jēkabpils-11 0 : 13Preiļi
-5Šmagra Jurijs 0 : 13Veigurs Alberts 5
 11Stefanovičs Eduards3 1 : 0Krūmiņš Andris-8
-2Zaicevs Vjačeslavs2 0 : 13Kokins Aivars 2
 5Šmagra Jurijs3 1 : 01Krūmiņš Andris-5
-2Stefanovičs Eduards2 0 : 13Veigurs Alberts 2
-1Losāns Bruno 0 : 13Lutinskis Emīls 2
 8Rešetņikovs Andrejs3 1 : 01Voldemārs Limanis-6
 11Vasiļjevs Aleksejs3 1 : 01Viktors Martinovs-8
 14Rešetņikovs Andrejs3 1 : 02Lutinskis Emīls-11
 2Šmagra Jurijs3 1 : 01Vasiļjevs Aleksejs-1
-2Stefanovičs Eduards2 0 : 13Losāns Bruno 2
 12Zaicevs Vjačeslavs3 1 : 01Rešetņikovs Andrejs-9
-6Šmagra Jurijs1 0 : 13Losāns Bruno 7
-5Stefanovičs Eduards2 0 : 13Vasiļjevs Aleksejs 6
Kokins Aivars 0 : 13Lutinskis Emīls 1
 4Veigurs Alberts3 1 : 01Viktors Martinovs-3
-6Krūmiņš Andris 0 : 13Voldemārs Limanis 8
-2Veigurs Alberts2 0 : 13Lutinskis Emīls 2
Gulbene - 13 1 : 0Līvāni
Gulbene - 13 1 : 0Daugavpils-2
Līvāni3 1 : 01Rēzekne-3
Daugavpils-23 1 : 01Rēzekne-3
 3Neilands Dainis3 1 : 01Pavra Roberts-2
 3Žvīgurs Aigars3 1 : 01Igors Čerņavskis-2
 3Koris Agris3 1 : 0Skribiņš Vitālijs-2
-2Stepanovs Oļegs2 0 : 13Kļaviņš Valdis 3
 7Rovneiko Genādijs3 1 : 0Buļs Andrejs-6
 2Krievs Vilis3 1 : 0Valērijs Fjodorovs-2
 4Stepanovs Oļegs3 1 : 01Buļs Andrejs-4
 2Žvīgurs Aigars3 1 : 01Rovneiko Genādijs-1
 5Neilands Dainis3 1 : 02Stepanovs Oļegs-5
 5Koris Agris3 1 : 01Krievs Vilis-4
-1Skribiņš Vitālijs1 0 : 13Kļaviņš Valdis 2
 5Igors Čerņavskis3 1 : 01Buļs Andrejs-4
 3Pavra Roberts3 1 : 01Valērijs Fjodorovs-3
 8Skribiņš Vitālijs3 1 : 01Buļs Andrejs-6
Gulbene-23 1 : 01Adamova
Gulbene-21 0 : 13Rēzekne-2
Adamova3 1 : 0Alūksne
Rēzekne-2 0 : 13Alūksne
 5Krūmiņš Dagnis3 1 : 02Dzalbs Vilis-4
-6Vasiļjevs Juris 0 : 13Sergejs Kritenko 8
-2Gibala Jānis1 0 : 13Drjagunovs Dmitrijs 3
-3Krūmiņš Dagnis 0 : 13Sergejs Kritenko 3
 4Dikulis Juris3 1 : 0Pauders Guntis-3
 3Sergejs Nazarovs3 1 : 0Dulbergs Aivars-2
 2Strautiņš Pēteris3 1 : 0Dulbergs Guntis-2
 9Gibala Jānis3 1 : 02Sergejs Nazarovs-7
 9Krūmiņš Dagnis3 1 : 01Dikulis Juris-7
-6Vasiļjevs Juris 0 : 13Strautiņš Pēteris 7
 4Gibala Jānis3 1 : 0Dikulis Juris-4
-5Sergejs Kritenko2 0 : 13Pauders Guntis 6
-7Drjagunovs Dmitrijs 0 : 13Dulbergs Aivars 9
-5Dzalbs Vilis 0 : 13Dulbergs Guntis 6
APV2 0 : 13Jēkabpils-2
-2Vasiļjevs Sergejs1 0 : 13Saulītis Jānis 3
 8Viktors Fjodorovs3 1 : 02Veigurs Valdis-6
-3Vasiļjevs Sergejs1 0 : 13Veigurs Valdis 4
-2Viktors Fjodorovs2 0 : 13Saulītis Jānis 3
Preiļi3 1 : 0Rēzekne-3
Preiļi3 1 : 0Gulbene-2
Rēzekne-33 1 : 02Gulbene-2
 3Kļaviņš Valdis3 1 : 01Vasiļjevs Juris-2
-5Buļs Andrejs2 0 : 13Gibala Jānis 5
-3Valērijs Fjodorovs 0 : 13Krūmiņš Dagnis 4
 2Kļaviņš Valdis3 1 : 02Gibala Jānis-2
 6Buļs Andrejs3 1 : 02Vasiļjevs Juris-5
 1Viktors Martinovs3 1 : 0Krūmiņš Dagnis
 1Lutinskis Emīls3 1 : 02Vasiļjevs Juris
 1Voldemārs Limanis3 1 : 0Gibala Jānis-1
 1Viktors Martinovs3 1 : 0Buļs Andrejs-1
Lutinskis Emīls3 1 : 0Valērijs Fjodorovs
 2Voldemārs Limanis3 1 : 01Kļaviņš Valdis-2
Jēkabpils-13 1 : 0Līvāni
Jēkabpils-13 1 : 0Rēzekne-2
Jēkabpils-13 1 : 0APV
Līvāni3 1 : 01Rēzekne-2
Līvāni3 1 : 0APV
Rēzekne-23 1 : 01APV
Krūmiņš Andris3 1 : 0Vasiļjevs Sergejs
 1Kokins Aivars3 1 : 02Sevastjanovs Aleksejs-1
Veigurs Alberts3 1 : 0Viktors Fjodorovs
-3Stepanovs Oļegs1 0 : 13Drjagunovs Dmitrijs 3
 5Rovneiko Genādijs3 1 : 0Sergejs Kritenko-5
 2Krievs Vilis3 1 : 02Dzalbs Vilis-2
 3Stepanovs Oļegs3 1 : 01Sergejs Kritenko-3
 1Krūmiņš Andris3 1 : 0Sergejs Kritenko
 4Kokins Aivars3 1 : 0Drjagunovs Dmitrijs-4
Veigurs Alberts3 1 : 0Dzalbs Vilis
 3Rovneiko Genādijs3 1 : 0Viktors Fjodorovs-2
 2Stepanovs Oļegs3 1 : 0Vasiļjevs Sergejs-1
 2Krievs Vilis3 1 : 0Sevastjanovs Aleksejs-2
 1Krūmiņš Andris3 1 : 02Rovneiko Genādijs
 1Veigurs Alberts3 1 : 0Stepanovs Oļegs-1
 3Kokins Aivars3 1 : 01Krievs Vilis-2
 3Sergejs Kritenko3 1 : 01Viktors Fjodorovs-2
 4Dzalbs Vilis3 1 : 02Sevastjanovs Aleksejs-4
-11Drjagunovs Dmitrijs 0 : 13Vasiļjevs Sergejs 14
 4Dzalbs Vilis3 1 : 02Viktors Fjodorovs-4
Rēzekne-13 1 : 0Adamova
Rēzekne-13 1 : 01Daugavpils-2
Adamova1 0 : 13Daugavpils-2
-3Dikulis Juris2 0 : 13Igors Čerņavskis 4
-6Strautiņš Pēteris2 0 : 13Pavra Roberts 8
 2Sergejs Nazarovs3 1 : 0Skribiņš Vitālijs-1
-4Strautiņš Pēteris 0 : 13Igors Čerņavskis 4
 2Vasiļjevs Aleksejs3 1 : 02Igors Čerņavskis-2
-11Rešetņikovs Andrejs2 0 : 13Pavra Roberts 14
 1Losāns Bruno3 1 : 0Skribiņš Vitālijs
 2Vasiļjevs Aleksejs3 1 : 02Pavra Roberts-1
 2Vasiļjevs Aleksejs3 1 : 0Dikulis Juris-2
 2Losāns Bruno3 1 : 01Sergejs Nazarovs-2
 2Rešetņikovs Andrejs3 1 : 01Strautiņš Pēteris-1
Daugavpils-13 1 : 0Gulbene - 1
Daugavpils-13 1 : 0Alūksne
Daugavpils-13 1 : 0Jēkabpils-2
Gulbene - 13 1 : 0Alūksne
Gulbene - 13 1 : 0Jēkabpils-2
Alūksne3 1 : 01Jēkabpils-2
 1Šmagra Jurijs3 1 : 0Slīpais Jānis
 2Stefanovičs Eduards3 1 : 0Saulītis Jānis-1
 3Zaicevs Vjačeslavs3 1 : 0Veigurs Valdis-3
 2Žvīgurs Aigars3 1 : 02Dulbergs Aivars-2
 3Neilands Dainis3 1 : 02Pauders Guntis-3
 2Koris Agris3 1 : 01Dulbergs Guntis-1
 2Stefanovičs Eduards3 1 : 0Dulbergs Aivars-2
 1Šmagra Jurijs3 1 : 02Pauders Guntis
 2Zaicevs Vjačeslavs3 1 : 0Dulbergs Guntis-2
 3Neilands Dainis3 1 : 0Slīpais Jānis-3
 2Žvīgurs Aigars3 1 : 0Saulītis Jānis-1
 2Koris Agris3 1 : 0Veigurs Valdis-2
 4Dulbergs Aivars3 1 : 01Saulītis Jānis-3
 5Pauders Guntis3 1 : 01Slīpais Jānis-5
-3Dulbergs Guntis 0 : 13Veigurs Valdis 4
 4Dulbergs Aivars3 1 : 0Slīpais Jānis-3
 1Šmagra Jurijs3 1 : 0Koris Agris
 4Stefanovičs Eduards3 1 : 01Žvīgurs Aigars-4
 7Zaicevs Vjačeslavs3 1 : 01Neilands Dainis-6
Preiļi2 0 : 13Daugavpils-1
Preiļi3 1 : 02Gulbene - 1
Daugavpils-13 1 : 0Rēzekne-3
Gulbene - 13 1 : 0Rēzekne-3
Lutinskis Emīls3 1 : 01Neilands Dainis
-8Viktors Martinovs2 0 : 13Žvīgurs Aigars 11
-9Voldemārs Limanis1 0 : 13Koris Agris 12
 1Lutinskis Emīls3 1 : 0Žvīgurs Aigars
 1Viktors Martinovs3 1 : 0Neilands Dainis-1
 4Stefanovičs Eduards3 1 : 0Kļaviņš Valdis-3
 1Šmagra Jurijs3 1 : 01Buļs Andrejs
 2Zaicevs Vjačeslavs3 1 : 0Valērijs Fjodorovs-2
-8Lutinskis Emīls 0 : 13Šmagra Jurijs 11
-7Viktors Martinovs1 0 : 13Stefanovičs Eduards 9
 1Voldemārs Limanis3 1 : 02Zaicevs Vjačeslavs-1
 1Lutinskis Emīls3 1 : 01Stefanovičs Eduards
-3Viktors Martinovs 0 : 13Šmagra Jurijs 3
 9Neilands Dainis3 1 : 02Kļaviņš Valdis-7
 2Žvīgurs Aigars3 1 : 0Buļs Andrejs-2
 2Koris Agris3 1 : 0Valērijs Fjodorovs-1
Jēkabpils-1 0 : 13Rēzekne-1
Jēkabpils-13 1 : 0Daugavpils-2
Rēzekne-13 1 : 0Līvāni
Daugavpils-22 0 : 13Līvāni
 3Kokins Aivars3 1 : 02Igors Čerņavskis-2
 1Krūmiņš Andris3 1 : 0Pavra Roberts
 1Veigurs Alberts3 1 : 0Skribiņš Vitālijs
 2Vasiļjevs Aleksejs3 1 : 01Rovneiko Genādijs-1
 2Rešetņikovs Andrejs3 1 : 0Stepanovs Oļegs-2
 1Losāns Bruno3 1 : 0Krievs Vilis-1
-6Veigurs Alberts1 0 : 13Losāns Bruno 7
-8Krūmiņš Andris1 0 : 13Rešetņikovs Andrejs 11
-4Kokins Aivars1 0 : 13Vasiļjevs Aleksejs 5
-3Pavra Roberts1 0 : 13Rovneiko Genādijs 4
 6Igors Čerņavskis3 1 : 0Stepanovs Oļegs-5
-2Skribiņš Vitālijs2 0 : 13Krievs Vilis 3
 3Igors Čerņavskis3 1 : 01Rovneiko Genādijs-3
-2Pavra Roberts2 0 : 13Stepanovs Oļegs 2
Gulbene-23 1 : 01Alūksne
Gulbene-23 1 : 01Jēkabpils-2
-6Vasiļjevs Juris 0 : 13Saulītis Jānis 8
 4Gibala Jānis3 1 : 0Slīpais Jānis-3
 6Krūmiņš Dagnis3 1 : 02Veigurs Valdis-5
 3Vasiļjevs Juris3 1 : 0Slīpais Jānis-3