2019. gada 12. decembris
Iveta, Otīlija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Baltijas Jaunatnes TOP 10, meitenes 01.07.2012 1.00 45

Baltijas Jaunatnes TOP 10, meitenes 2012-07-01 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
 
par 1. - 10. vietu
NrDalībnieks12345678910PunktiVieta
1Mahauri Insana1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
153
2Rusinova Diana0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
13 (1)7
3KETSKO Olesja1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 2
1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
172
4KOZMA Karmen0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
128
5ORLOVAITE Egle1
3 : 1
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
14 (1)5
6PREIDZIUTE Ingrida1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
181
7VENCKUTE Vitalija0
1 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
14 (2)4
8KOIT Liisi0
1 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
13 (2)6
9Frīdenberga Zane0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
109
10Jasuka Beate0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
910
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 6Mahauri Insana3 1 : 01Rusinova Diana-5
Mahauri Insana1 0 : 13KETSKO Olesja
Mahauri Insana3 1 : 0KOZMA Karmen
Mahauri Insana1 0 : 13ORLOVAITE Egle
Mahauri Insana 0 : 13PREIDZIUTE Ingrida
Mahauri Insana3 1 : 01VENCKUTE Vitalija
Mahauri Insana3 1 : 01KOIT Liisi
 1Mahauri Insana3 1 : 0Frīdenberga Zane
Mahauri Insana3 1 : 0Jasuka Beate
Rusinova Diana2 0 : 13KETSKO Olesja
Rusinova Diana3 1 : 01KOZMA Karmen
Rusinova Diana3 1 : 0ORLOVAITE Egle
Rusinova Diana 0 : 13PREIDZIUTE Ingrida
Rusinova Diana 0 : 13VENCKUTE Vitalija
Rusinova Diana1 0 : 13KOIT Liisi
 2Rusinova Diana3 1 : 0Frīdenberga Zane-1
Rusinova Diana3 1 : 0Jasuka Beate
KETSKO Olesja3 1 : 02KOZMA Karmen
KETSKO Olesja3 1 : 0ORLOVAITE Egle
KETSKO Olesja2 0 : 13PREIDZIUTE Ingrida
KETSKO Olesja3 1 : 02VENCKUTE Vitalija
KETSKO Olesja3 1 : 02KOIT Liisi
KETSKO Olesja3 1 : 01Frīdenberga Zane
KETSKO Olesja3 1 : 0Jasuka Beate
KOZMA Karmen1 0 : 13ORLOVAITE Egle
KOZMA Karmen1 0 : 13PREIDZIUTE Ingrida
KOZMA Karmen2 0 : 13VENCKUTE Vitalija
KOZMA Karmen3 1 : 01KOIT Liisi
KOZMA Karmen3 1 : 01Frīdenberga Zane
KOZMA Karmen3 1 : 0Jasuka Beate
ORLOVAITE Egle 0 : 13PREIDZIUTE Ingrida
ORLOVAITE Egle 0 : 13VENCKUTE Vitalija
ORLOVAITE Egle3 1 : 01KOIT Liisi
ORLOVAITE Egle3 1 : 0Frīdenberga Zane
ORLOVAITE Egle3 1 : 0Jasuka Beate
PREIDZIUTE Ingrida3 1 : 01VENCKUTE Vitalija
PREIDZIUTE Ingrida3 1 : 0KOIT Liisi
PREIDZIUTE Ingrida3 1 : 0Frīdenberga Zane
PREIDZIUTE Ingrida3 1 : 0Jasuka Beate
VENCKUTE Vitalija1 0 : 13KOIT Liisi
VENCKUTE Vitalija3 1 : 0Frīdenberga Zane
VENCKUTE Vitalija3 1 : 0Jasuka Beate
KOIT Liisi3 1 : 0Frīdenberga Zane
KOIT Liisi3 1 : 0Jasuka Beate
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Jasuka Beate-2