2019. gada 15. decembris
Hanna, Jana, Johanna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, X kārta, r.v. 20+ 30.06.2012 0.50 75

Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, X kārta, r.v. 20+ 2012-06-30 16:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Dainis220290SSO sporta klubs "FloTe" 61427-41423 15
2Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 6741 7748
3Šteinerts Raimonds020671Tukums (bez kluba) 6709-1708
4Ogibalovs Aleksandrs150159Aizkraukle (bez kluba) 6228 6234
5Vitālijs Glazunovs301270Jēkabpils sporta centrs 61379-141365 8
6Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 6763-4759
7Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 6545-23522
8Kasparāns Reinis290790Galda tenisa klubs "Laura" 6721 12733
9Uģis Plikgalvis211260Jēkabpils sporta centrs 61139-41135 5
10Atmats Edijs190381Sporta klubs "Universitātes sports" 5859-13846
11Vēja Ieva051070RTU 7941941
12Matisons Jānis 021165Bez kluba 6414-3411
13Šaroks Arvis260676Bez kluba 61112 41116 6
14Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 6861-5856
15Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 5819819
16Sergejs Borisovs250768Liepāja (bez kluba) 7318 14332
17Ramuns Mineikis140573Bez kluba 71173 191192 20
18Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 7801 28829 4
19Sergejs Šikovs110261Sporta klubs "Dobele" 7469 19488
20Artūrs Bauska281175Galda tenisa klubs "Namejs" 6392 2394
21Freibergs Māris070286Liepājas Kompleksā sporta skola 71003 251028 10
22Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 7863-10853 3
23Homiča Aldona100970Jēkabpils SC 6769769
24Tabors Kaspars 201182Bez kluba 7408-1407
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Reinholds Dainis1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Dvarons Normunds0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
22
3Šteinerts Raimonds0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
13
4Ogibalovs Aleksandrs0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Vitālijs Glazunovs1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Šikovs Nikolajs0
0 : 3
1
3 : 1
0
1 : 3
13
3Pikšteins Edgars0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
04
4Kasparāns Reinis0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
22
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Uģis Plikgalvis1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 1
31
2Atmats Edijs0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
22
3Ieva Vēja0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
13
4Jānis Matisons0
1 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
04
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Arvis Šaroks1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Pāvels Kosopalovs0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
13
3Skaidrīte Zāģere0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
22
4Sergejs Borisovs0
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
04
V. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Ramuns Mineikis0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
22
2Krūmiņš Andris1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
31
3Sergejs Šikovs0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
13
4Artūrs Bauska0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
04
VI. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Freibergs Māris1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Ambergs Aksels0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
22
3Aldona Homiča0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
13
4Kaspars Tabors0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
par 1. - 2. vietu
 
Reinholds Dainis ~
Reinholds Dainis
Reinholds Dainis
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Skaidrīte Zāģere
Reinholds Dainis
Freibergs Māris
Freibergs Māris
Kasparāns Reinis
Freibergs Māris
Arvis Šaroks
Arvis Šaroks ~
 
Ramuns Mineikis
 
Uģis Plikgalvis ~
Uģis Plikgalvis
Ramuns Mineikis
Ramuns Mineikis
Ramuns Mineikis
Dvarons Normunds
Ramuns Mineikis
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Atmats Edijs
Vitālijs Glazunovs
Vitālijs Glazunovs
Vitālijs Glazunovs ~
 
par 3. - 4. vietu
Freibergs Māris
Freibergs Māris
Vitālijs Glazunovs
par 5. - 6. vietu
Ambergs Aksels
Arvis Šaroks
Arvis Šaroks
Arvis Šaroks
Uģis Plikgalvis
Uģis Plikgalvis
Krūmiņš Andris
par 7. - 8. vietu
Ambergs Aksels
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
par 9. - 10. vietu
Skaidrīte Zāģere
Kasparāns Reinis
Kasparāns Reinis
Kasparāns Reinis
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Atmats Edijs
par 11. - 12. vietu
Skaidrīte Zāģere
(w) Skaidrīte Zāģere
Atmats Edijs
par 13. - 14. vietu
 
Šteinerts Raimonds ~
Šteinerts Raimonds
Šteinerts Raimonds
Kaspars Tabors
Kaspars Tabors
Pikšteins Edgars
Šteinerts Raimonds
Sergejs Borisovs
Sergejs Borisovs
Artūrs Bauska
Aldona Homiča
Aldona Homiča
Aldona Homiča ~
 
Ieva Vēja
 
Pāvels Kosopalovs ~
Pāvels Kosopalovs
Sergejs Šikovs
Jānis Matisons
Sergejs Šikovs
Sergejs Šikovs
Ieva Vēja
Ieva Vēja
Ieva Vēja
Ogibalovs Aleksandrs
Ieva Vēja
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs ~
 
par 15. - 16. vietu
Aldona Homiča
Aldona Homiča
Sergejs Šikovs
par 17. - 18. vietu
Kaspars Tabors
Sergejs Borisovs
Sergejs Borisovs
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Šikovs Nikolajs
par 19. - 20. vietu
Kaspars Tabors
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
par 21. - 22. vietu
Pikšteins Edgars
Artūrs Bauska
Artūrs Bauska
Artūrs Bauska
Jānis Matisons
Ogibalovs Aleksandrs
Ogibalovs Aleksandrs
par 23. - 24. vietu
Pikšteins Edgars
Jānis Matisons
Jānis Matisons
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Reinholds Dainis3 1 : 0Dvarons Normunds
 1Reinholds Dainis3 1 : 0Šteinerts Raimonds
Reinholds Dainis3 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs
 4Dvarons Normunds3 1 : 01Šteinerts Raimonds-4
 1Dvarons Normunds3 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs
 1Šteinerts Raimonds3 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs-1
 1Vitālijs Glazunovs3 1 : 0Šikovs Nikolajs
Vitālijs Glazunovs3 1 : 0Pikšteins Edgars
 1Vitālijs Glazunovs3 1 : 0Kasparāns Reinis
 2Šikovs Nikolajs3 1 : 01Pikšteins Edgars-2
-5Šikovs Nikolajs1 0 : 13Kasparāns Reinis 6
-2Pikšteins Edgars1 0 : 13Kasparāns Reinis 3
 2Uģis Plikgalvis3 1 : 02Atmats Edijs-2
Uģis Plikgalvis3 1 : 01Vēja Ieva
 1Uģis Plikgalvis3 1 : 01Matisons Jānis
Atmats Edijs3 1 : 0Vēja Ieva
 1Atmats Edijs3 1 : 01Matisons Jānis-1
Vēja Ieva3 1 : 0Matisons Jānis
 2Šaroks Arvis3 1 : 0Pāvels Kosopalovs-2
Šaroks Arvis3 1 : 0Skaidrīte Zāģere
Šaroks Arvis3 1 : 0Sergejs Borisovs
Pāvels Kosopalovs1 0 : 13Skaidrīte Zāģere
 1Pāvels Kosopalovs3 1 : 02Sergejs Borisovs
Skaidrīte Zāģere3 1 : 01Sergejs Borisovs
-9Ramuns Mineikis2 0 : 13Krūmiņš Andris 12
 1Ramuns Mineikis3 1 : 0Sergejs Šikovs
Ramuns Mineikis3 1 : 0Artūrs Bauska
 2Krūmiņš Andris3 1 : 0Sergejs Šikovs-1
 1Krūmiņš Andris3 1 : 0Artūrs Bauska-1
 4Sergejs Šikovs3 1 : 02Artūrs Bauska-3
 3Freibergs Māris3 1 : 0Ambergs Aksels-3
Freibergs Māris3 1 : 0Homiča Aldona
 1Freibergs Māris3 1 : 0Tabors Kaspars
Ambergs Aksels3 1 : 0Homiča Aldona
 1Ambergs Aksels3 1 : 0Tabors Kaspars-1
Homiča Aldona3 1 : 0Tabors Kaspars
Ambergs Aksels 1 : 0Skaidrīte Zāģere
 2Freibergs Māris 1 : 0Kasparāns Reinis-2
 1Ramuns Mineikis 1 : 0Dvarons Normunds-1
 7Krūmiņš Andris 1 : 0Atmats Edijs-6
 1Reinholds Dainis 1 : 0Ambergs Aksels
 8Freibergs Māris 1 : 0Šaroks Arvis-6
-4Uģis Plikgalvis 0 : 1Ramuns Mineikis 4
Krūmiņš Andris 0 : 1Vitālijs Glazunovs 1
 1Reinholds Dainis 1 : 0Freibergs Māris-1
 11Ramuns Mineikis 1 : 0Vitālijs Glazunovs-8
-8Reinholds Dainis 0 : 1Ramuns Mineikis 11
 12Freibergs Māris 1 : 0Vitālijs Glazunovs-9
-2Ambergs Aksels 0 : 1Šaroks Arvis 2
 2Uģis Plikgalvis 1 : 0Krūmiņš Andris-1
 6Šaroks Arvis 1 : 0Uģis Plikgalvis-5
-6Ambergs Aksels 0 : 1Krūmiņš Andris 7
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Kasparāns Reinis
 8Dvarons Normunds 1 : 0Atmats Edijs-6
 5Kasparāns Reinis 1 : 0Dvarons Normunds-5
 8Tabors Kaspars 1 : 0Pikšteins Edgars-6
 7Sergejs Borisovs 1 : 0Artūrs Bauska-6
-3Matisons Jānis 0 : 1Sergejs Šikovs 4
Vēja Ieva 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs
 2Šteinerts Raimonds 1 : 0Tabors Kaspars-1
Sergejs Borisovs 0 : 1Homiča Aldona
-9Pāvels Kosopalovs 0 : 1Sergejs Šikovs 12
Vēja Ieva 1 : 0Šikovs Nikolajs
Šteinerts Raimonds 1 : 0Homiča Aldona
Sergejs Šikovs 0 : 1Vēja Ieva
Šteinerts Raimonds 0 : 1Vēja Ieva
Homiča Aldona 1 : 0Sergejs Šikovs
-6Tabors Kaspars 0 : 1Sergejs Borisovs 7
 4Pāvels Kosopalovs 1 : 0Šikovs Nikolajs-3
Sergejs Borisovs 0 : 1Pāvels Kosopalovs 1
-1Tabors Kaspars 0 : 1Šikovs Nikolajs 2
-7Pikšteins Edgars 0 : 1Artūrs Bauska 9
-7Matisons Jānis 0 : 1Ogibalovs Aleksandrs 9
 3Artūrs Bauska 1 : 0Ogibalovs Aleksandrs-2
-6Pikšteins Edgars 0 : 1Matisons Jānis 8