2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Starptautiskais jaunatnes galda tenisa festivāls, meitenes 1997-1999 24.02.2012 0.50 76

Starptautiskais jaunatnes galda tenisa festivāls, meitenes 1997-1999 2012-02-24 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Insana Mahauri1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Umida Badalova0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
34
3Vita Ruginyte0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
52
4Ksenija Rementova0
0 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
43
II. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rusinova Diana1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Liga Beņkovskaja0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Mokhinakhon Ezozova0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
43
4Iride Tamašauskaite0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
34
III. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Farogat Azizdadžejeva1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Inga Birzniece0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Daria Tuhto0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
4Elizabeta Gertner0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
IV. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Sarvinoz Muzafarova1
3 : 2
0
1 : 3
1
3 : 0
5 (4:5)3
2Anita Lissovenko0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
5 (5:4)1
3Timosnova1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 0
5 (4:4)2
4Marija Nemunyte0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
V. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Aleksandra Kuprikova0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
4 (1)4
2Paula Prelgauskaite1
3 : 2
0
0 : 3
0
1 : 3
4 (2)3
3Monigul Latipova1
3 : 2
1
3 : 0
0
0 : 3
5 (1)2
4Gailiša Karīna0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
5 (2)1
VI. apakšgupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kristīne Kazlauskaite1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Viktorija Ribakova0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
43
3Fatima Yunusova0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
52
4Arameda Gerčiute0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
34
par 1. - 2. vietu
 
Insana Mahauri ~
Insana Mahauri
Insana Mahauri
Fatima Yunusova
Liga Beņkovskaja
Liga Beņkovskaja
Insana Mahauri
Gailiša Karīna
Inga Birzniece
Inga Birzniece
Anita Lissovenko
Anita Lissovenko
Anita Lissovenko ~
 
Insana Mahauri
 
Farogat Azizdadžejeva ~
Farogat Azizdadžejeva
Farogat Azizdadžejeva
Monigul Latipova
Monigul Latipova
Kristīne Kazlauskaite
Rusinova Diana
Vita Ruginyte
Timosnova
Timosnova
Rusinova Diana
Rusinova Diana
Rusinova Diana ~
 
par 3. - 4. vietu
Anita Lissovenko
Anita Lissovenko
Farogat Azizdadžejeva
par 5. - 6. vietu
Liga Beņkovskaja
Liga Beņkovskaja
Inga Birzniece
Liga Beņkovskaja
Monigul Latipova
Timosnova
Timosnova
par 7. - 8. vietu
Inga Birzniece
Inga Birzniece
Monigul Latipova
par 9. - 10. vietu
Fatima Yunusova
Gailiša Karīna
Gailiša Karīna
Kristīne Kazlauskaite
Kristīne Kazlauskaite
Kristīne Kazlauskaite
Vita Ruginyte
par 11. - 12. vietu
Fatima Yunusova
Fatima Yunusova
Vita Ruginyte
par 13. - 14. vietu
 
Ksenija Rementova ~
Ksenija Rementova
Ksenija Rementova
Daria Tuhto
Daria Tuhto
Iride Tamašauskaite
Sarvinoz Muzafarova
Paula Prelgauskaite
Paula Prelgauskaite
Arameda Gerčiute
Sarvinoz Muzafarova
Sarvinoz Muzafarova
Sarvinoz Muzafarova ~
 
Sarvinoz Muzafarova
 
Elizabeta Gertner ~
Elizabeta Gertner
Viktorija Ribakova
Umida Badalova
Viktorija Ribakova
Viktorija Ribakova
Aleksandra Kuprikova
Aleksandra Kuprikova
Aleksandra Kuprikova
Marija Nemunyte
Aleksandra Kuprikova
Mokhinakhon Ezozova
Mokhinakhon Ezozova ~
 
par 15. - 16. vietu
Ksenija Rementova
Viktorija Ribakova
Viktorija Ribakova
par 17. - 18. vietu
Daria Tuhto
Paula Prelgauskaite
Paula Prelgauskaite
Mokhinakhon Ezozova
Elizabeta Gertner
Mokhinakhon Ezozova
Mokhinakhon Ezozova
par 19. - 20. vietu
Daria Tuhto
Daria Tuhto
Elizabeta Gertner
par 21. - 22. vietu
Iride Tamašauskaite
Iride Tamašauskaite
Arameda Gerčiute
Marija Nemunyte
Umida Badalova
Marija Nemunyte
Marija Nemunyte
par 23. - 24. vietu
Arameda Gerčiute
Arameda Gerčiute
Umida Badalova
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Aleksandra Kuprikova2 0 : 13Monigul Latipova
Aleksandra Kuprikova3 1 : 0Gailiša Karīna
Paula Prelgauskaite 0 : 13Monigul Latipova
Paula Prelgauskaite1 0 : 13Gailiša Karīna
Monigul Latipova 0 : 13Gailiša Karīna
Kristīne Kazlauskaite3 1 : 0Viktorija Ribakova
Kristīne Kazlauskaite3 1 : 0Fatima Yunusova
Kristīne Kazlauskaite3 1 : 0Arameda Gerčiute
Viktorija Ribakova 0 : 13Fatima Yunusova
Viktorija Ribakova3 1 : 01Arameda Gerčiute
Fatima Yunusova3 1 : 02Arameda Gerčiute
Fatima Yunusova1 0 : 13Liga Beņkovskaja
-2Gailiša Karīna1 0 : 13Inga Birzniece 3
Monigul Latipova3 1 : 01Kristīne Kazlauskaite
Vita Ruginyte1 0 : 13Timosnova
Mahauri Insana3 1 : 01Liga Beņkovskaja
Inga Birzniece1 0 : 13Anita Lissovenko
Farogat Azizdadžejeva3 1 : 01Monigul Latipova
Timosnova 0 : 13Rusinova Diana
Mahauri Insana3 1 : 0Anita Lissovenko
Farogat Azizdadžejeva1 0 : 13Rusinova Diana
 3Mahauri Insana3 1 : 0Rusinova Diana-3
Anita Lissovenko3 1 : 02Farogat Azizdadžejeva
Liga Beņkovskaja3 1 : 01Inga Birzniece
Monigul Latipova 0 : 13Timosnova
Liga Beņkovskaja3 1 : 0Timosnova
Inga Birzniece3 1 : 01Monigul Latipova
Fatima Yunusova 0 : 13Gailiša Karīna
Kristīne Kazlauskaite 1 : 0Vita Ruginyte
Gailiša Karīna 0 : 13Kristīne Kazlauskaite
Fatima Yunusova3 1 : 0Vita Ruginyte
Daria Tuhto3 1 : 0Iride Tamašauskaite
Paula Prelgauskaite3 1 : 0Arameda Gerčiute
Umida Badalova 0 : 13Viktorija Ribakova
Aleksandra Kuprikova3 1 : 0Marija Nemunyte
Ksenija Rementova3 1 : 01Daria Tuhto
Paula Prelgauskaite2 0 : 13Sarvinoz Muzafarova
Elizabeta Gertner1 0 : 13Viktorija Ribakova
Aleksandra Kuprikova3 1 : 0Mokhinakhon Ezozova
Ksenija Rementova1 0 : 13Sarvinoz Muzafarova
Viktorija Ribakova2 0 : 13Aleksandra Kuprikova
Sarvinoz Muzafarova3 1 : 02Aleksandra Kuprikova
Ksenija Rementova1 0 : 13Viktorija Ribakova
Daria Tuhto2 0 : 13Paula Prelgauskaite
Elizabeta Gertner 0 : 13Mokhinakhon Ezozova
Paula Prelgauskaite2 0 : 13Mokhinakhon Ezozova
Daria Tuhto3 1 : 01Elizabeta Gertner
Iride Tamašauskaite3 1 : 01Arameda Gerčiute
Umida Badalova2 0 : 13Marija Nemunyte
Iride Tamašauskaite2 0 : 13Marija Nemunyte
Arameda Gerčiute 1 : 0Umida Badalova
Mahauri Insana3 1 : 0Umida Badalova
Mahauri Insana3 1 : 0Vita Ruginyte
Mahauri Insana3 1 : 0Ksenija Rementova
Umida Badalova1 0 : 13Vita Ruginyte
Umida Badalova 0 : 13Ksenija Rementova
Vita Ruginyte3 1 : 01Ksenija Rementova
Rusinova Diana3 1 : 0Liga Beņkovskaja
Rusinova Diana3 1 : 0Mokhinakhon Ezozova
Rusinova Diana3 1 : 0Iride Tamašauskaite
Liga Beņkovskaja3 1 : 0Mokhinakhon Ezozova
Liga Beņkovskaja3 1 : 0Iride Tamašauskaite
Mokhinakhon Ezozova3 1 : 02Iride Tamašauskaite
Farogat Azizdadžejeva3 1 : 02Inga Birzniece
Farogat Azizdadžejeva3 1 : 0Daria Tuhto
Farogat Azizdadžejeva3 1 : 0Elizabeta Gertner
Inga Birzniece3 1 : 0Daria Tuhto
Inga Birzniece3 1 : 0Elizabeta Gertner
Daria Tuhto 0 : 13Elizabeta Gertner
Sarvinoz Muzafarova3 1 : 02Anita Lissovenko
Sarvinoz Muzafarova1 0 : 13Timosnova
Sarvinoz Muzafarova3 1 : 0Marija Nemunyte
Anita Lissovenko3 1 : 01Timosnova
Anita Lissovenko3 1 : 0Marija Nemunyte
Timosnova3 1 : 0Marija Nemunyte
Aleksandra Kuprikova2 0 : 13Paula Prelgauskaite