2019. gada 6. decembris
Niklāvs, Nikolajs, Niks
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
GTK "Namejs" un Latvijas Universitātes atklātais Ziemassvētku turnīrs, r.v. 117. - 220. 24.12.2011 0.50 106

GTK "Namejs" un Latvijas Universitātes atklātais Ziemassvētku turnīrs, r.v. 117. - 220. 2011-12-24 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Sausnītis Kārlis200258Smiltenes GTK "Vidzeme" 5492 11503 15
2Jaunzems Dāvis140590Kuldīgas rajona Sporta skola 342 143
3Krūmiņš Viktors170843Rīga (bez kluba) 40-120
4Buša Agafija100348LSK "Dartija" 4197-3194
5Sjadristijs Sergejs040948Sporta klubs "Pakavs" 6217 8225
6Šurpickis Staņislavs090158Aizkraukle (bez kluba) 5588 4592
7Vovks Maksims071087LV-22 5238 15253 3
8Tabors Kaspars 201182Bez kluba 4331-10321
9Malvess Māris151054Alūksnes galda tenisa klubs 653-152
10Kuharenoks Staņislavs080591Galda tenisa klubs "LV-22" 6497-7490
11Nikolajs Golubevs271276Jūrmala (bez kluba) 5685685
12Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 5532 10542 10
13Breiers Jānis251151LSK "Dartija" 534 135
14Lucenko Viktors060776Sporta klubs "Universitātes sports" 537 340
15Reinholds Ilmārs010855SSO sporta klubs "FloTe" 6180 1181
16Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 5268 4272
17Torčinskis Staņislavs271157Galda tenisa klubs "Laura" 5386-7379
18Matisons Jānis 021165Bez kluba 5358 1359
19Mauriņš Jānis200279Rīga (bez kluba) 5218 12230
20Gundars Čiekurs230184Rīga (bez kluba) 691 13104
21 50-170
22Jegorovs Aleksandrs060151Basketbola Akadēmija "Rīga" 5574-4570 5
23Grebeško Vladislavs211271Senioru sporta biedrība Jūrmala 5510 1511 8
24Ģiedris Normunds271278Bauskas rajona BJSS 6582-1581
25Zubars Nikolajs291147Sporta klubs "Universitātes sports" 450 555
26Ogle Juris090346Salaspils Sporta komplekss 5295-6289
27Krastiņš Raivis120583Sporta klubs "Dobele" 5389-1388
28Polozovs Jurijs110565GTK Babīte 4508-31477
29Bukains Sergejs280665Galda tenisa klubs "Laura" 5292 19311
30Ogibalovs Aleksandrs150159Aizkraukle (bez kluba) 4245 2247
31 6324-3321
32Homiča Aldona100970Rīga (bez kluba) 5688688 4
33Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 5710710
34Sergejs Šikovs110261Sporta klubs "Dobele" 5394-3391
35Jakuņins Anatolijs210161Bez kluba 6321 10331
36Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 61 12
37Nikolajs Kuļbins081059Sporta klubs "Universitātes sports" 5473 22495 20
38Uldis Zutis201264Tukums (bez kluba) 5184 15199
39Birjukovskis Valērijs270964Sporta klubs "Universitātes sports" 4290-7283
40Gailums Vilnis290360LSK "Dartija" 627 2754
41Amoliņš Pēteris280759Sporta klubs "Universitātes sports" 6148 1149
42Kušnirevs Vladimirs121166Galda tenisa klubs "Laura" 5596 1597 6
 
par 1. - 2. vietu
 
Sausnītis Kārlis ~
Sausnītis Kārlis
Sausnītis Kārlis
Jaunzems Dāvis
Jaunzems Dāvis
Krūmiņš Viktors
Sausnītis Kārlis
Buša Agafija
Sjadristijs Sergejs
Sjadristijs Sergejs
Šurpickis Staņislavs
Šurpickis Staņislavs
Šurpickis Staņislavs ~
 
Sausnītis Kārlis
 
Maksims Vovks ~
Maksims Vovks
Maksims Vovks
Kaspars Tabors
Kaspars Tabors ~
 
Maksims Vovks
Malvess Māris
Kuharenoks Staņislavs
Kuharenoks Staņislavs
Kuharenoks Staņislavs
Nikolajs Golubevs
Nikolajs Golubevs ~
 
Sausnītis Kārlis
 
Pikšteins Edgars ~
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Breiers Jānis
Lucenko Viktors
Lucenko Viktors
Pikšteins Edgars
Reinholds Ilmārs
Reinholds Ilmārs
Bulaha Ludmila
Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs ~
 
Pikšteins Edgars
 
Jānis Matisons ~
Jānis Matisons
Jānis Matisons
Mauriņš Jānis
Mauriņš Jānis ~
 
Jegorovs Aleksandrs
Gundars Čiekurs
Gundars Čiekurs
{{3678}}
Jegorovs Aleksandrs
Jegorovs Aleksandrs
Jegorovs Aleksandrs ~
 
Nikolajs Kuļbins
 
Grebeško Vladislavs ~
Grebeško Vladislavs
Grebeško Vladislavs
Ģiedris Normunds
Ģiedris Normunds
Zubars Nikolajs
Grebeško Vladislavs
 
Ogle Juris ~
Ogle Juris
Krastiņš Raivis
Krastiņš Raivis
Krastiņš Raivis ~
 
Grebeško Vladislavs
 
Polozovs Jurijs ~
Polozovs Jurijs
Bukains Sergejs
Bukains Sergejs
Bukains Sergejs ~
 
Homiča Aldona
Ogibalovs Aleksandrs
{{3675}}
{{3675}}
Homiča Aldona
Homiča Aldona
Homiča Aldona ~
 
Nikolajs Kuļbins
 
Skaidrīte Zāģere ~
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Sergejs Šikovs
Sergejs Šikovs ~
 
Nikolajs Kuļbins
Anatolijs Jakuņins
Anatolijs Jakuņins
Garaba Maksims
Nikolajs Kuļbins
Nikolajs Kuļbins
Nikolajs Kuļbins ~
 
Nikolajs Kuļbins
 
Uldis Zutis ~
Uldis Zutis
Uldis Zutis
Birjukovskis Valērijs
Birjukovskis Valērijs ~
 
Kušnirevs Vladimirs
Gailums Vilnis
Gailums Vilnis
Amoliņš Pēteris
Kušnirevs Vladimirs
Kušnirevs Vladimirs
Kušnirevs Vladimirs ~
 
par 3. - 4. vietu
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Grebeško Vladislavs
par 5. - 6. vietu
Maksims Vovks
Jegorovs Aleksandrs
Jegorovs Aleksandrs
Kušnirevs Vladimirs
Homiča Aldona
Kušnirevs Vladimirs
Kušnirevs Vladimirs
par 7. - 8. vietu
Maksims Vovks
Homiča Aldona
Homiča Aldona
par 9. - 10. vietu
Šurpickis Staņislavs
Šurpickis Staņislavs
Kuharenoks Staņislavs
Šurpickis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
Jānis Matisons
Šurpickis Staņislavs
Krastiņš Raivis
Bukains Sergejs
Bukains Sergejs
Bukains Sergejs
Skaidrīte Zāģere
Uldis Zutis
Uldis Zutis
par 11. - 12. vietu
Torčinskis Staņislavs
Uldis Zutis
Uldis Zutis
par 13. - 14. vietu
Kuharenoks Staņislavs
Jānis Matisons
Jānis Matisons
Krastiņš Raivis
Krastiņš Raivis
Krastiņš Raivis
Skaidrīte Zāģere
par 15. - 16. vietu
Kuharenoks Staņislavs
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
par 17. - 18. vietu
Jaunzems Dāvis
Sjadristijs Sergejs
Sjadristijs Sergejs
Nikolajs Golubevs
Kaspars Tabors
Nikolajs Golubevs
Nikolajs Golubevs
Nikolajs Golubevs
Lucenko Viktors
Reinholds Ilmārs
Reinholds Ilmārs
Mauriņš Jānis
Mauriņš Jānis
Mauriņš Jānis
Gundars Čiekurs
Nikolajs Golubevs
Ģiedris Normunds
Ģiedris Normunds
Ogle Juris
Ģiedris Normunds
Polozovs Jurijs
{{3675}}
{{3675}}
Ģiedris Normunds
Sergejs Šikovs
Sergejs Šikovs
Anatolijs Jakuņins
Sergejs Šikovs
Birjukovskis Valērijs
Gailums Vilnis
Gailums Vilnis
par 19. - 20. vietu
Mauriņš Jānis
Mauriņš Jānis
Sergejs Šikovs
par 21. - 22. vietu
Sjadristijs Sergejs
Sjadristijs Sergejs
Reinholds Ilmārs
Sjadristijs Sergejs
{{3675}}
Gailums Vilnis
Gailums Vilnis
par 23. - 24. vietu
Reinholds Ilmārs
Reinholds Ilmārs
{{3675}}
par 25. - 26. vietu
Jaunzems Dāvis
(w) Kaspars Tabors
Kaspars Tabors
Kaspars Tabors
Lucenko Viktors
Gundars Čiekurs
Gundars Čiekurs
Anatolijs Jakuņins
Ogle Juris
Ogle Juris
Polozovs Jurijs
Anatolijs Jakuņins
Anatolijs Jakuņins
Anatolijs Jakuņins
Birjukovskis Valērijs
par 27. - 28. vietu
Gundars Čiekurs
Gundars Čiekurs
Ogle Juris
par 29. - 30. vietu
Jaunzems Dāvis
(w) Lucenko Viktors
Lucenko Viktors
(w) Lucenko Viktors
Polozovs Jurijs
Birjukovskis Valērijs
Birjukovskis Valērijs
par 31. - 32. vietu
Jaunzems Dāvis
(w) Polozovs Jurijs
Polozovs Jurijs
par 33. - 34. vietu
 
Buša Agafija ~
Buša Agafija
Buša Agafija
Krūmiņš Viktors
Krūmiņš Viktors ~
 
Bulaha Ludmila
Malvess Māris
Bulaha Ludmila
Bulaha Ludmila
Bulaha Ludmila
Breiers Jānis
Breiers Jānis ~
 
Ogibalovs Aleksandrs
 
Zubars Nikolajs ~
Zubars Nikolajs
Zubars Nikolajs
Amoliņš Pēteris
Amoliņš Pēteris
{{3678}}
Ogibalovs Aleksandrs
 
Ogibalovs Aleksandrs ~
Ogibalovs Aleksandrs
Ogibalovs Aleksandrs
Garaba Maksims
Garaba Maksims  ~
 
par 35. - 36. vietu
Buša Agafija
Buša Agafija
Zubars Nikolajs
par 37. - 38. vietu
Krūmiņš Viktors
Breiers Jānis
Breiers Jānis
Amoliņš Pēteris
Amoliņš Pēteris
Amoliņš Pēteris
Garaba Maksims
par 39. - 40. vietu
Krūmiņš Viktors
Garaba Maksims
Garaba Maksims
par 41. - 42. vietu
Malvess Māris
Malvess Māris
{{3678}}
papildspēle
Lucenko Viktors
Lucenko Viktors
Malvess Māris
papildspēle
Amoliņš Pēteris
Amoliņš Pēteris
Malvess Māris
papildspēle
Breiers Jānis
Breiers Jānis
{{3678}}
papildspēle
Garaba Maksims
Garaba Maksims
{{3678}}
papildspēle
Malvess Māris
Malvess Māris
Garaba Maksims
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Homiča Aldona 0 : 1Kušnirevs Vladimirs
-4Jegorovs Aleksandrs 0 : 1Kušnirevs Vladimirs 5
Vovks Maksims 0 : 1Homiča Aldona
 4Šurpickis Staņislavs 1 : 0Kuharenoks Staņislavs-3
 4Torčinskis Staņislavs 1 : 0Matisons Jānis-4
-6Krastiņš Raivis 0 : 1Bukains Sergejs 7
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Uldis Zutis
 2Šurpickis Staņislavs 1 : 0Torčinskis Staņislavs-2
 3Bukains Sergejs 1 : 0Uldis Zutis-3
 2Šurpickis Staņislavs 1 : 0Bukains Sergejs-2
-8Torčinskis Staņislavs 0 : 1Uldis Zutis 11
-6Kuharenoks Staņislavs 0 : 1Matisons Jānis 8
Krastiņš Raivis 1 : 0Skaidrīte Zāģere
-4Matisons Jānis 0 : 1Krastiņš Raivis 4
Kuharenoks Staņislavs 0 : 1Skaidrīte Zāģere
-2Jaunzems Dāvis 0 : 1Sjadristijs Sergejs 3
-1Tabors Kaspars 0 : 1Nikolajs Golubevs 2
-3Lucenko Viktors 0 : 1Reinholds Ilmārs 3
 3Mauriņš Jānis 1 : 0Gundars Čiekurs-3
 2Ģiedris Normunds 1 : 0Ogle Juris-2
-7Polozovs Jurijs 0 : 1 9
 4Sergejs Šikovs 1 : 0Jakuņins Anatolijs-3
-8Birjukovskis Valērijs 0 : 1Gailums Vilnis 11
-1Sjadristijs Sergejs 0 : 1Nikolajs Golubevs 1
-4Reinholds Ilmārs 0 : 1Mauriņš Jānis 4
 2Ģiedris Normunds 1 : 0-2
 2Sergejs Šikovs 1 : 0Gailums Vilnis-1
 1Nikolajs Golubevs 1 : 0Mauriņš Jānis-1
 3Ģiedris Normunds 1 : 0Sergejs Šikovs-2
 3Nikolajs Golubevs 1 : 0Ģiedris Normunds-3
 9Mauriņš Jānis 1 : 0Sergejs Šikovs-7
 4Sjadristijs Sergejs 1 : 0Reinholds Ilmārs-4
-8 0 : 1Gailums Vilnis 11
 3Sjadristijs Sergejs 1 : 0Gailums Vilnis-2
 8Reinholds Ilmārs 1 : 0-6
-3Lucenko Viktors 0 : 1Gundars Čiekurs 4
 11Ogle Juris 1 : 0Polozovs Jurijs-8
 4Jakuņins Anatolijs 1 : 0Birjukovskis Valērijs-4
 2Tabors Kaspars 1 : 0Gundars Čiekurs-2
-4Ogle Juris 0 : 1Jakuņins Anatolijs 4
-5Tabors Kaspars 0 : 1Jakuņins Anatolijs 5
 11Gundars Čiekurs 1 : 0Ogle Juris-8
-8Polozovs Jurijs 0 : 1Birjukovskis Valērijs 11
Malvess Māris 0 : 1Bulaha Ludmila
 3Amoliņš Pēteris 1 : 0-3
Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0Krūmiņš Viktors
Bulaha Ludmila 1 : 0Breiers Jānis
 7Zubars Nikolajs 1 : 0Amoliņš Pēteris-6
 2Ogibalovs Aleksandrs 1 : 0Garaba Maksims -2
-3Gaļina (Agafija) Buša 0 : 1Bulaha Ludmila 4
-2Zubars Nikolajs 0 : 1Ogibalovs Aleksandrs 3
Bulaha Ludmila 0 : 1Ogibalovs Aleksandrs
Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0Zubars Nikolajs
-4Krūmiņš Viktors 0 : 1Breiers Jānis 4
 3Amoliņš Pēteris 1 : 0Garaba Maksims -3
-3Breiers Jānis 0 : 1Amoliņš Pēteris 3
-4Krūmiņš Viktors 0 : 1Garaba Maksims  5
 4Malvess Māris 1 : 0-3
 5Lucenko Viktors 1 : 0Malvess Māris-5
 4Amoliņš Pēteris 1 : 0Malvess Māris-3
 4Breiers Jānis 1 : 0-4
 5Garaba Maksims 1 : 0-4
 4Malvess Māris 1 : 0Garaba Maksims -3
 4Jaunzems Dāvis 1 : 0Krūmiņš Viktors-4
Gaļina (Agafija) Buša 0 : 1Sjadristijs Sergejs
-1Malvess Māris 0 : 1Kuharenoks Staņislavs 1
-4Breiers Jānis 0 : 1Lucenko Viktors 5
Reinholds Ilmārs 1 : 0Bulaha Ludmila
 4Gundars Čiekurs 1 : 0-3
 1Ģiedris Normunds 1 : 0Zubars Nikolajs
-3Ogibalovs Aleksandrs 0 : 1 4
 2Jakuņins Anatolijs 1 : 0Garaba Maksims -1
 8Gailums Vilnis 1 : 0Amoliņš Pēteris-6
 1Sausnītis Kārlis 1 : 0Jaunzems Dāvis-1
-1Sjadristijs Sergejs 0 : 1Šurpickis Staņislavs 2
 7Vovks Maksims 1 : 0Tabors Kaspars-6
 9Kuharenoks Staņislavs 1 : 0Nikolajs Golubevs-7
 1Pikšteins Edgars 1 : 0Lucenko Viktors-1
-2Reinholds Ilmārs 0 : 1Torčinskis Staņislavs 2
 3Matisons Jānis 1 : 0Mauriņš Jānis-3
-1Gundars Čiekurs 0 : 1Jegorovs Aleksandrs 1
 7Grebeško Vladislavs 1 : 0Ģiedris Normunds-6
-3Ogle Juris 0 : 1Krastiņš Raivis 4
-8Polozovs Jurijs 0 : 1Bukains Sergejs 11
0 : 1Homiča Aldona
Skaidrīte Zāģere 1 : 0Sergejs Šikovs
-2Jakuņins Anatolijs 0 : 1Nikolajs Kuļbins 3
 8Uldis Zutis 1 : 0Birjukovskis Valērijs-6
Gailums Vilnis 0 : 1Kušnirevs Vladimirs 1
 7Sausnītis Kārlis 1 : 0Šurpickis Staņislavs-6
 11Vovks Maksims 1 : 0Kuharenoks Staņislavs-8
 3Pikšteins Edgars 1 : 0Torčinskis Staņislavs-3
-2Matisons Jānis 0 : 1Jegorovs Aleksandrs 2
 3Grebeško Vladislavs 1 : 0Krastiņš Raivis-3
Bukains Sergejs 0 : 1Homiča Aldona
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Nikolajs Kuļbins
-1Uldis Zutis 0 : 1Kušnirevs Vladimirs 1
 2Sausnītis Kārlis 1 : 0Vovks Maksims-2
 6Pikšteins Edgars 1 : 0Jegorovs Aleksandrs-5
Grebeško Vladislavs 1 : 0Homiča Aldona
 8Nikolajs Kuļbins 1 : 0Kušnirevs Vladimirs-6
 6Sausnītis Kārlis 1 : 0Pikšteins Edgars-5
-5Grebeško Vladislavs 0 : 1Nikolajs Kuļbins 6
-5Sausnītis Kārlis 0 : 1Nikolajs Kuļbins 5
 5Pikšteins Edgars 1 : 0Grebeško Vladislavs-4
-1Vovks Maksims 0 : 1Jegorovs Aleksandrs 2