2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "D" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), meitenes 10.12.2011 1.00 117

LR jaunatnes meistarsacīkstes "D" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), meitenes 2011-12-10 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kalna Ilze 021101Bez kluba 91 5657
2Lučija Dudkina010101Liepājas Kompleksā sporta skola 91 2526 10
3Kirevičeva Jūlija070205Bez kluba 111-570
4Ormane Rasma 151100Bez kluba 1119 2342 16
5Valērija Mihailova160401Preiļu novada BJSS 955 1671
6Afanasjeva Diāna050601Preiļu novada BJSS 935 3065 6
7Zabalujeva Ksenija161101Bez kluba 917 4259 12
8Marija Fjodorova270400Liepājas Kompleksā sporta skola 91 12
9Rūta Liene Ruzaiķe030702Liepājas Kompleksā sporta skola 101-460
10Valerija Piļenko080701Liepājas Kompleksā sporta skola 91 1819
11Laura Lapsa181002Rīgas 37.vidusskola 90-480
12Nariškina Anna 300503Bez kluba 90 55
13Rozenbaha Jolanta270601Bez kluba 923 3255
14Miezīte Luīze 250901Bez kluba 1095 65160 30
15Suvitra Diāna 090102Bez kluba 967 370 8
16Lavska Kristina040403Bez kluba 90 55
17Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 11163 48211 40
18Ansone Anna081100LSK "Dartija" 929-300
19Terēza Druviņa150801LSK "Dartija" 96-370
20Sibilla Salgrāve230301LSK "Dartija" 101 2930
21Bilkevica Beāte 110201Bez kluba 90-340
22Berķe Beāte 020800LSK "Dartija" 90-720
23Rēzija Meļķe180503LSK "Dartija" 70-160
24Markova Anna130600Bez kluba 10116 52168 20
25Sopjina Anastasija 270602Bez kluba 101 1011
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234567PunktiRangs
1Beāte Jašuka1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
121
2Sibilla Salgrāve0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
103
3Ormane Rasma0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
112
4Jūlija Kirevičeva0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
67
5Rūta Liene Ruzaiķe0
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
0
1 : 3
76
6Rēzija Meļķe0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
0
1 : 3
85
7Anastasija Sopjina0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 1
94
II. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Diāna Suvitra0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 1
92
2Diāna Afanasjeva1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
101
3Ansone Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
65
4Ilze Kalna0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 2
83
5Valerija Piļenko0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 0
74
6Laura Lapsa0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
56
III. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Luīze Miezīte1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Valērija Mihailova0
0 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
83
3Terēza Druviņa0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
65
4Lučija Dudkina0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
92
5Berķe Beāte 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
56
6Anna Nariškina0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 0
74
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Jolanta Rozenbaha0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
83
2Markova Anna1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
3Ksenija Zabalujeva1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
92
4Marija Fjodorova0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
65
5Beāte Bilkevica0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
56
6Kristina Lavska0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
74
Fināls I apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Beāte Jašuka0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
2Luīze Miezīte1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
3Ksenija Zabalujeva0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
43
4Diāna Suvitra0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
Fināls II apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Markova Anna1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
61
2Diāna Afanasjeva0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
4 (3:5)4
3Ormane Rasma0
1 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
4 (4:3)2
4Lučija Dudkina0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
4 (5:4)3
I. pusfināls
NrDalībnieks12PunktiRangs
1Beāte Jašuka1
3 : 0
21
2Markova Anna0
0 : 3
12
II. pusfināls
NrDalībnieks12PunktiRangs
1Luīze Miezīte1
3 : 0
21
2Ormane Rasma0
0 : 3
12
par 1. - 2. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Beāte Jašuka1
3 : 1
21
2Luīze Miezīte0
1 : 3
12
par 3. - 4. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Markova Anna1
3 : 1
23
2Ormane Rasma0
1 : 3
14
par 5. - 6. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Ksenija Zabalujeva1
3 : 1
25
2Lučija Dudkina0
1 : 3
16
par 7. - 8. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Diāna Afanasjeva0
0 : 3
18
2Diāna Suvitra1
3 : 0
27
par iekļūšanu 24
Jūlija Kirevičeva
Jūlija Kirevičeva
Rēzija Meļķe
par 9. - 10. vietu
Sibilla Salgrāve
Sibilla Salgrāve
Beāte Bilkevica
Kristina Lavska
Jūlija Kirevičeva
Kristina Lavska
Kristina Lavska
Ilze Kalna
Anna Nariškina
Ansone Anna
Ansone Anna
Ilze Kalna
Ilze Kalna
Ilze Kalna
Berķe Beāte
Ilze Kalna
Valērija Mihailova
Valērija Mihailova
Laura Lapsa
Valērija Mihailova
Terēza Druviņa
Terēza Druviņa
Valerija Piļenko
Jolanta Rozenbaha
Marija Fjodorova
Marija Fjodorova
Anastasija Sopjina
Jolanta Rozenbaha
Rūta Liene Ruzaiķe
Jolanta Rozenbaha
Jolanta Rozenbaha
par 11. - 12. vietu
Kristina Lavska
Valērija Mihailova
Valērija Mihailova
par 13. - 14. vietu
Sibilla Salgrāve
Sibilla Salgrāve
Ansone Anna
Marija Fjodorova
Terēza Druviņa
Marija Fjodorova
Marija Fjodorova
par 15. - 16. vietu
Ansone Anna
Ansone Anna
Terēza Druviņa
par 17. - 18. vietu
Beāte Bilkevica
Jūlija Kirevičeva
Jūlija Kirevičeva
Anna Nariškina
Anna Nariškina
Anna Nariškina
Berķe Beāte
Valerija Piļenko
Laura Lapsa
Valerija Piļenko
Valerija Piļenko
Valerija Piļenko
Anastasija Sopjina
Anastasija Sopjina
Rūta Liene Ruzaiķe
par 19. - 20. vietu
Jūlija Kirevičeva
Anastasija Sopjina
Anastasija Sopjina
par 21. - 22. vietu
Beāte Bilkevica
Beāte Bilkevica
Berķe Beāte
Beāte Bilkevica
Laura Lapsa
Rūta Liene Ruzaiķe
Rūta Liene Ruzaiķe
par 23. - 24. vietu
Berķe Beāte
Laura Lapsa
Laura Lapsa
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 5Jasuka Beate3 1 : 0Sibilla Salgrāve-4
 6Jasuka Beate3 1 : 0Ormane Rasma-5
 5Jasuka Beate3 1 : 0Kirevičeva Jūlija-4
 5Jasuka Beate3 1 : 0Rūta Liene Ruzaiķe-4
 5Jasuka Beate3 1 : 0Rēzija Meļķe-4
 5Jasuka Beate3 1 : 0Sopjina Anastasija-4
-8Sibilla Salgrāve 0 : 13Ormane Rasma 9
 10Sibilla Salgrāve3 1 : 0Kirevičeva Jūlija-9
 10Sibilla Salgrāve3 1 : 02Rūta Liene Ruzaiķe-9
 9Sibilla Salgrāve3 1 : 01Rēzija Meļķe-8
 10Sibilla Salgrāve3 1 : 0Sopjina Anastasija-9
 9Ormane Rasma3 1 : 0Kirevičeva Jūlija-8
 9Ormane Rasma3 1 : 01Rūta Liene Ruzaiķe-8
 9Ormane Rasma3 1 : 0Rēzija Meļķe-8
 9Ormane Rasma3 1 : 0Sopjina Anastasija-8
-9Kirevičeva Jūlija 0 : 13Rūta Liene Ruzaiķe 10
-9Kirevičeva Jūlija2 0 : 13Rēzija Meļķe 10
-9Kirevičeva Jūlija 0 : 13Sopjina Anastasija 10
-9Rūta Liene Ruzaiķe2 0 : 13Rēzija Meļķe 10
-9Rūta Liene Ruzaiķe1 0 : 13Sopjina Anastasija 10
-8Rēzija Meļķe1 0 : 13Sopjina Anastasija 9
-10Suvitra Diāna 0 : 13Afanasjeva Diāna 11
 8Suvitra Diāna3 1 : 0Ansone Anna-7
 7Suvitra Diāna3 1 : 01Kalna Ilze-6
 7Suvitra Diāna3 1 : 0Valerija Piļenko-6
 7Suvitra Diāna3 1 : 01Laura Lapsa-6
 9Afanasjeva Diāna3 1 : 0Ansone Anna-8
 8Afanasjeva Diāna3 1 : 01Kalna Ilze-7
 8Afanasjeva Diāna3 1 : 0Valerija Piļenko-7
 8Afanasjeva Diāna3 1 : 0Laura Lapsa-7
-10Ansone Anna1 0 : 13Kalna Ilze 11
-10Ansone Anna1 0 : 13Valerija Piļenko 11
 8Ansone Anna3 1 : 0Laura Lapsa-7
 10Kalna Ilze3 1 : 0Valerija Piļenko-9
 9Kalna Ilze3 1 : 02Laura Lapsa-8
 9Valerija Piļenko3 1 : 0Laura Lapsa-8
 8Miezīte Luīze3 1 : 0Valērija Mihailova-7
 7Miezīte Luīze3 1 : 0Terēza Druviņa-6
 7Miezīte Luīze3 1 : 0Lučija Dudkina-6
 7Miezīte Luīze3 1 : 0Berķe Beāte -6
 7Miezīte Luīze3 1 : 0Nariškina Anna-6
 8Valērija Mihailova3 1 : 0Terēza Druviņa-7
-11Valērija Mihailova1 0 : 13Lučija Dudkina 13
 7Valērija Mihailova3 1 : 0Berķe Beāte -6
 7Valērija Mihailova3 1 : 01Nariškina Anna-6
-9Terēza Druviņa 0 : 13Lučija Dudkina 10
 9Terēza Druviņa3 1 : 0Berķe Beāte -8
-9Terēza Druviņa2 0 : 13Nariškina Anna 10
 9Lučija Dudkina3 1 : 0Berķe Beāte -8
 9Lučija Dudkina3 1 : 0Nariškina Anna-8
-9Berķe Beāte 0 : 13Nariškina Anna 10
-6Rozenbaha Jolanta 0 : 13Markova Anna 7
-9Rozenbaha Jolanta1 0 : 13Zabalujeva Ksenija 10
 9Rozenbaha Jolanta3 1 : 0Marija Fjodorova-8
 9Rozenbaha Jolanta3 1 : 0Bilkevica Beāte-8
 9Rozenbaha Jolanta3 1 : 0Lavska Kristina-8
 7Markova Anna3 1 : 02Zabalujeva Ksenija-6
 6Markova Anna3 1 : 0Marija Fjodorova-5
 6Markova Anna3 1 : 0Bilkevica Beāte-5
 6Markova Anna3 1 : 0Lavska Kristina-5
 9Zabalujeva Ksenija3 1 : 0Marija Fjodorova-8
 9Zabalujeva Ksenija3 1 : 0Bilkevica Beāte-8
 9Zabalujeva Ksenija3 1 : 02Lavska Kristina-8
 9Marija Fjodorova3 1 : 02Bilkevica Beāte-8
-9Marija Fjodorova1 0 : 13Lavska Kristina 10
-9Bilkevica Beāte1 0 : 13Lavska Kristina 10
-11Jasuka Beate 0 : 13Miezīte Luīze 13
 6Jasuka Beate3 1 : 01Zabalujeva Ksenija-5
 7Jasuka Beate3 1 : 0Suvitra Diāna-6
 7Miezīte Luīze3 1 : 0Zabalujeva Ksenija-6
 8Miezīte Luīze3 1 : 0Suvitra Diāna-7
 13Zabalujeva Ksenija3 1 : 01Suvitra Diāna-11
 7Markova Anna3 1 : 0Afanasjeva Diāna-6
 7Markova Anna3 1 : 01Ormane Rasma-6
 6Markova Anna3 1 : 0Lučija Dudkina-5
-9Afanasjeva Diāna 0 : 13Ormane Rasma 10
 8Afanasjeva Diāna3 1 : 02Lučija Dudkina-7
-9Ormane Rasma1 0 : 13Lučija Dudkina 10
 8Jasuka Beate3 1 : 0Markova Anna-7
 7Miezīte Luīze3 1 : 0Ormane Rasma-6
 7Jasuka Beate3 1 : 01Miezīte Luīze-6
 7Markova Anna3 1 : 01Ormane Rasma-6
 9Zabalujeva Ksenija3 1 : 01Lučija Dudkina-8
-7Afanasjeva Diāna 0 : 13Suvitra Diāna 8
 9Kirevičeva Jūlija3 1 : 0Rēzija Meļķe-8
 9Sibilla Salgrāve3 1 : 0Bilkevica Beāte-8
-9Kirevičeva Jūlija 0 : 13Lavska Kristina 10
-7Nariškina Anna2 0 : 13Ansone Anna 8
 9Kalna Ilze3 1 : 0Berķe Beāte -8
 7Valērija Mihailova3 1 : 0Laura Lapsa-6
 9Terēza Druviņa3 1 : 0Valerija Piļenko-8
 10Marija Fjodorova3 1 : 02Sopjina Anastasija-9
-8Rūta Liene Ruzaiķe2 0 : 13Rozenbaha Jolanta 9
-9Sibilla Salgrāve1 0 : 13Lavska Kristina 10
-10Ansone Anna 0 : 13Kalna Ilze 11
 8Valērija Mihailova3 1 : 0Terēza Druviņa-7
-8Marija Fjodorova 0 : 13Rozenbaha Jolanta 9
-8Lavska Kristina1 0 : 13Kalna Ilze 9
-10Valērija Mihailova2 0 : 13Rozenbaha Jolanta 11
 10Kalna Ilze3 1 : 01Rozenbaha Jolanta-9
-6Lavska Kristina 0 : 13Valērija Mihailova 7
 11Sibilla Salgrāve3 1 : 01Ansone Anna-10
-9Terēza Druviņa 0 : 13Marija Fjodorova 10
-9Sibilla Salgrāve2 0 : 13Marija Fjodorova 10
 9Ansone Anna3 1 : 0Terēza Druviņa-8
-8Bilkevica Beāte1 0 : 13Kirevičeva Jūlija 9
 10Nariškina Anna3 1 : 0Berķe Beāte -9
-8Laura Lapsa1 0 : 13Valerija Piļenko 9
 10Sopjina Anastasija3 1 : 01Rūta Liene Ruzaiķe-9
-9Kirevičeva Jūlija 0 : 13Nariškina Anna 10
 10Valerija Piļenko3 1 : 0Sopjina Anastasija-9
-8Nariškina Anna1 0 : 13Valerija Piļenko 9
-9Kirevičeva Jūlija 0 : 13Sopjina Anastasija 10
 10Bilkevica Beāte3 1 : 02Berķe Beāte -9
-8Laura Lapsa 0 : 13Rūta Liene Ruzaiķe 9
 10Bilkevica Beāte3 1 : 01Rūta Liene Ruzaiķe-9
-9Berķe Beāte 0 : 13Laura Lapsa 10